Dogmat nowej religii – wiara w skuteczność kawałka szmaty

Opublikowano: 15.10.2020 | Kategorie: Publicystyka, Społeczeństwo, Wierzenia, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1476

Kilka dni temu napisałem, że następnym krokiem koronafilów będzie nagłośnienie (czyt. wystraszenie) przez środki masowej dezinformacji śmierci jakiegoś dziecka w szkole. I dokładnie ten scenariusz się odbywa.

W niedzielę całą Polskę zmroziła informacja o śmierci młodego nauczyciela, z kolei w Bydgoszczy zmarł właśnie uczeń szkoły specjalnej. W ostatnim zdaniu informacji podano, zapewne w ramach tzw. rzetelności dziennikarskiej, że miał choroby współistniejące, ale przecież wiadomo, że 80 proc. społeczeństwa czyta jedynie nagłówki i leady… Co do nauczyciela to gdzie tam, między wierszami, wciśnięto informację, że miał problemy z nadwagą…

Do mediów przebiły się również, jako znaczące „trendy”, akcje pójścia uczniów ubranych do szkoły na czarno, a także wezwanie do strajku uczniowskiego. To dopiero początek i można spodziewać się, że szkoły działają w trybie stacjonarnym ostatnie dni lub tygodnie. I oczywiście władza ma doskonałą wymówkę: my chcieliśmy stacjonarnego nauczania, ale sami obywatele żądali przecież przejścia na „edukację” zdalną.

Oczywiście wszystko przez tych, którzy zagrażają bezpieczeństwu publicznemu, są płaskoziemcami, totalną szurią, ludźmi wyzutymi z jakichkolwiek uczuć, którzy własne widzimisię i swoje chore zasady stawiają wyżej niż „dobro bliźniego”. Dogmat nowej religii, że kawałkiem szmaty, od miesiąca kitranej w kieszeni kolejnych spodni lub kurtki, ochronimy kogokolwiek przed czymkolwiek jest tak ogromny, że ów dogmat szmaty stał się właściwie jedynym pewnikiem całego tego cyrku. Cyrku, który dopiero przybiera na rozmiarach i aż strach prognozować, co będzie dalej.

Przykład rewolucji komunistycznej sprzed 100 lat, gdzie byli kułacy, wstecznicy i kontrrewolucjoniści, których trzeba powoli anihilować, jest jednak wskazanym tropem.

Autorstwo: Żoliborzanin
Źródło: ProKapitalizm.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Collega
Użytkownik

Co chwilę w mediach pojawiają się nowe przerażające objawy Covida jak w tanich horrorach

Kaczor3333
Użytkownik
Kaczor3333

W Polsce do tego cyrku wybrali klauna błogosławionego męczennika ewangelistę apostoła Łukasza. Narazie karzą mu chorować, by po chwili cudownie wyzdrowieć. Ciekawe kiedy karzą mu być martwym. By mógł zmartwychwstać.

pikpok
Użytkownik
pikpok

A 5G wprowadzają,choć brak konkretnych badań.
Prof. n. med. z inspekcji pracy. https://www.youtube.com/watch?v=82hZU5ysAB8&feature=youtu.be
Prof. WAT https://www.youtube.com/watch?v=_JtD7T5A5pI&feature=youtu.be

Wolfman
Użytkownik
Wolfman

Wystarczy że społeczeństwo podzielone. Nie ma komu się jednoczyć.