Detektory kłamstwa w rosyjskich urzędach

Opublikowano: 02.01.2011 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 383

ROSJA. Rosyjscy prawodawcy zaprezentowali parlamentowi projekt nowej ustawy nakazującej przeprowadzanie testów z wykorzystaniem detektorów kłamstwa, wobec wszystkich kandydatów ubiegających się o jakąkolwiek pracę w ministerstwach: Spraw Wewnętrznych, Spraw Zagranicznych, Obrony, oraz w Prokuratorii Generalnej, służbach ochrony granic i służbie bezpieczeństwa (FSB).

Rosyjska Duma, w walce wytoczonej przeciwko wszechobecnej korupcji, widziałaby obowiązkowe zastosowanie poligrafów również przy przyjmowaniu do pracy w policji oraz wszystkich tych resortach i stanowiskach gdzie pracownik miałby dostęp do tajemnic państwowych. Według projektu, niekorzystny wynik testu wiązałby się z odmową przyjęcia do pracy.

Opracowanie: Bibula Information Service
Na podstawie: Voice of Russia
Źródło: Bibuła

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o