Soros fałszował wybory w Polsce?

Opublikowano: 04.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2639

Przyglądamy się wpływom Ameryki w Europie, zwłaszcza w Polsce, gdzie media i algorytmy kształtują nasze postrzeganie rzeczywistości i decyzje wyborcze. Analizujemy działania Elona Muska i George’a Sorosa na rynku mediów, sugerując, że mają one głęboki wpływ na nasze społeczeństwo. Przechodzimy przez kontrowersyjne wypowiedzi Macrona dotyczące ewentualnego wysłania wojsk, pytając, czy za tymi słowami kryje się większy plan, czy nieporozumienie? Zwracamy uwagę na sygnały z polskiego rynku pracy, gdzie obserwujemy możliwy powrót do „rynku pracownika”, mimo obecnych niepokojów. Na koniec, smutna wiadomość o bankructwie legendarnego Ursusa, symbolem polskiego przemysłu, poddaje refleksji na temat opłacalności inwestycji w nowoczesne technologie w dzisiejszej Europie.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

9 komentarzy

 1. rozrabiaka 04.03.2024 14:23

  “…smutna wiadomość o bankructwie legendarnego Ursusa, symbolem polskiego przemysłu”
  -większość wyborców taka wiadomość cieszy, bo to nie jest w interesie john deera czy innych zagranicznych producentów traktorów, a jak wiadomo ” zagraniczne to wspaniałe a rodzime to obrzydliwe i co najgorsze – budowane za prlu”

 2. kufel10 04.03.2024 16:04

  Stocznie rozłożyli podobnie. Dziś robiłem zakupy u polskiego producenta wędlin, płaciłem gotówką, nie pytałem o ceny, zakupy pozostałe również w polskich sklepach, jak zawsze, pieniążki zostały w kieszeni Polaka, przekaże je swoim polskim dzieciom. A pozostałe cebulaki pojechały łopelkami do niemieckich marketów paść brzuchy pana swojego wielmożnego kredytodawcę i chlebodawcę. A później lament, łolabogarety, podatki nałożyli, firmy polskie pozamykali bo nierentowne, wybory sfałszowali, ciepłownie przejęli, tusk naobiecywał a nie chce dać, a dobrze im tak, nie znajduję słów by określić tą skrajną głupotę i krótkowzroczność lemingów. Jeśli choć jeden z tu obecnych gamoni się nad sobą zastanowi i nawróci, to warto będzie ten temat wałkować.

 3. Katarzyna TG 04.03.2024 16:20

  Modus operandi zawsze jest taki sam – kupić tanio, najlepiej za złotówkę, wydoić z zysku do ostatniego grosza, zwolnić ludzi, zamknąć i zaorać. I cyk, powtórka gdzie indziej. Ale jak coś to ręki na “liberalną demokrację” podnieść nie wolno.

 4. rozrabiaka 04.03.2024 16:56

  Dziś robiłem zakupy w sklepie i kupiłem od producenta
  Polskiego kiełbaski ze świni- skąd pochodzi świnka nie pytałem ale na ciężarówce z były tablice duńskie a na przyczepie polskie – uznałem, że skoro świnia podróżowała w przyczepie to jest to polska świnia.

  Idąc na parkingu do mojego polskiego lexusa zachaczyłem o polskiego opla należącego do producenta wędlinek.
  Wróciłem do pustego domu samozadowolony i odpaliłem netflixa na swoim samsungu.
  Pomyślałem sobie, że skoro mam 25 lat, jestem zdrowy, moja koreanska korporacja ma wiele zleceń dla firm amerykańskich ale zapłaciłem gotówką to wszystko jest ok, a reszta to durna, schorowana biedota jeżdżącą oplami.
  Reasumując dzięki mojej gotówce zarobili (udzial wzięli w filmie) :
  1.Hiun jon gun i jego rodzina – lexus
  2.Stefan, karinka, lenka, januszek – producent wędlin i jego rodzina
  3.gazprom, oraz amerykańscy pośrednicy- dieselek
  4.hans i jego rodzina – producent świnek
  5.jens i jego rodzina- właściciel firmy transportowej
  6.hi jon pung – samsung Korea poludniowa
  7.huan bong jong – producent pomp ciepła
  I wiele wiele innych…
  Po czym zasnąłem w łóżku zrobionym (złożonym)w fabryce polskiej – naklejkę made in Ukraine zdarlem żeby siebie oszukać

 5. Katarzyna TG 04.03.2024 17:02

  rozrabiaka, najwięcej zarobiło państwo i unijna biurwokracja. Cała reszta to promile.

 6. kufel10 04.03.2024 17:18

  rozrabiaka – jutro promocja w bimbonce, mozesz kupić piwka i goloneczki na weekend. Tylko pamiętaj – na zapas weź, bo sąsiad wykupi. Jakoś to przeżrecie. Zjesz espumisan z bajernu i będziesz mógł pompować dalej.

 7. rozrabiaka 04.03.2024 17:28

  Kufel, dziękuję nie piję. Jutro promocja? Leków nie biorę. Szczerze to nie wiem co to golonka, kupuję lokalne towary i mają inne nazwy

 8. kufel10 05.03.2024 02:29

  Denis – Czasami lepiej się nie odzywać i udawać głupiego, niż zacząć peplać i rozwiać wszelkie wątpliwości.

 9. rozrabiaka 05.03.2024 03:53

  Kufel ok, ale to ja jestem głupi, jest mi z tym dobrze. A opel nie jest niemiecki
  Była taka bajka w latach 90 – Denis rozrabiaka

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.