Czy przenieść Kaczyńskiego z Wawelu?

Opublikowano: 08.12.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 912

Kiedy po katastrofie smoleńskiej Jarosław Kaczyński wykorzystał moment żałoby narodowej i umieścił brata w krypcie wawelskiej, wielu Polaków uważało, że Lech Kaczyński niczym nie zasłużył sobie na to, by spocząć wśród polskich królów. Czy teraz, gdy władza się zmienia, Kaczyński powinien pozostać na Wawelu czy też niczym Stalin z Mauzoleum Lenina lub Franco z Mauzoleum wojny domowej w Hiszpanii, powinien zostać gdzieś przeniesiony? Co na to Polacy?

Autorstwo: Jarosław Augustyniak
Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 08.12.2023 10:20

    W sumie czemu nie? Tylko trzeba by zrobić z tego wydarzenie w ciekawej oprawie. Ceremonię wyciągania trumny należy transmitować i udostępnić na telebimach ustawionych na placach – wstęp na place był by za okazaniem biletu. Jakieś niewielie pieniądze…. dla podbicia oglądalności można by “niechcący” upuścić trumnę ;p W scenariuszu pomogą napewno ludzie z KO – wreszcie na coś by się przydali 😉

  2. Denisrozrabiaka 08.12.2023 21:11

    Jarosław rzuca pomysłem- radni zacierają ręce! Koszt przeprowadzki może 1 mln zeta a można wydusić z kasy Krakowa 100 milionów – wiadomo załatwi to ktoś z rodziny któregoś radnego – czy to nie jest wspaniały pomysł?

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.