Covidowy ekspert okazał się awatarem

Opublikowano: 04.12.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2416

Wielu zaszczepionych sanitarystów dziwi się „foliarzom”, że wierzą w jakieś spiskowe teorie i utrudniają skuteczną, globalną walkę z COVID-19. Być może ostatnie raporty Meta (Facebooka) udowodnią wszystkim „inteligentom”, dlaczego „foliarze” nie ufają ekspertom od pandemii.

Właśnie wyszło na jaw, że ceniony szwajcarski biolog – dr Wilson Edwards – który dzielił się na „Facebooku” swoimi spostrzeżeniami na temat pandemii COVID-19, tak naprawdę nie istnieje. To właśnie on informował opinię publiczną na temat początku ekspansji koronawirusa i zapewne wielu ludzi uwierzyło w jego wersję.

Wilson Edwards okazał się być wirtualnym tworem chińskiej firmy Sichuan Silence Information Technology, która wspierała rządową kampanię dezinformacyjną. Firma ta miała stworzyć około 500 fałszywych kont, 20 stron i 4 grupy na „Facebooku” oraz 86 kont na „Instagramie”.

Teraz pytanie – ilu takich „ekspertów” jeszcze wywiera wpływ na wszystkich tych, którzy w mediach mówią o pandemii? Jak bardzo opinie tych fejkowych awatarów mogą rzutować na decyzje polityczne? Jeżeli jedno wiodące państwo, a więc Chiny, prowadzi tak zmasowaną akcję zakłamywania rzeczywistości, to jaką mamy gwarancję, że tego samego nie robią np. USA? Przecież wyszło na jaw, że telewizja CNN podkręcała covidową histerię bez względu na stan faktyczny, aby podwyższyć swoją oglądalność. Jak więc mamy komukolwiek innemu wierzyć bez cienia wątpliwości?

Ci wszyscy, którzy się zaszczepili i uważają, że to politycy i opłacani przez nich eksperci mają 100% racji, a reszta bredzi, muszą zrozumieć, że wątpliwości antysystemowców nie biorą się z próżni. Antycovidowcy mogą być ofiarami manipulacji, ale w takim samym, jeśli nie większym stopniu, narażeni na nią są ci, którzy bezkrytycznie przyjmują oficjalną covidową narrację, która dotyczy także preparatów terapii genowej zwanych marketingowo „szczepionkami”. Na tym więc polega istota sporu. Część ludzi wie jak działa dezinformacja i uwzględnia to, a część nie ma o tym pojęcia, bo uważa, że rządy zawsze chcą wyłącznie dobra obywateli.

Autorstwo: Marcin Kozera
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.