Córka Kaddafiego stanęła na czele ruchu oporu

Opublikowano: 04.02.2016 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 547

Z Libii docierają do nas zaskakujące informacje. Córka zamordowanego dyktatora, generał porucznik Aisza Kaddafi, stanęła na czele antyterrorystycznego i antynatowskiego ruchu oporu. Kobieta zapowiedziała, że chce przywrócić ład i porządek jaki miał miejsce przed wybuchem wojny w 2011 roku oraz kontynuować politykę swojego ojca.

Aisza Kaddafi, jedyna córka Muammara Kaddafiego ogłosiła, że pomści swoją rodzinę. Jej bracia Saif al-Islam oraz Al-Saadi są obecnie przetrzymywani w więzieniach gdzie oczekują na proces i grozi im kara śmierci. Z kolei Muhammad i Hannibal przebywają poza krajem, Mutassim został zabity wraz z ojcem a los Khamisa nie jest znany.

Aisza chce objąć dowództwo nad libijskimi siłami zbrojnymi a w ciągu kilku miesięcy utworzy nowy tajny rząd. Towarzyszyć jej będą osoby z bliskiego otoczenia Muammara Kaddafiego, które były wobec niego lojalne. Planuje także zjednoczenie narodu i pokonanie islamistów, którzy obalili w przeszłości rząd i zdestabilizowali kraj.

Jak wiadomo, w Libii działają obecnie bojownicy Państwa Islamskiego. Warto zwrócić uwagę na to, że ISIL pojawia się wszędzie tam, gdzie trwa wojna a USA bierze w niej bezpośredni lub niebezpośredni udział – wymienić warto np. Syrię i Irak, Jemen i Libię. Według pogłosek, islamiści walczą również na Ukrainie przeciwko prorosyjskim separatystom.

Córka zamordowanego libijskiego przywódcy jest także przeciwna NATO i obecnym marionetkowym władzom z Narodowej Rady Tymczasowej, którą utworzyli przeciwnicy Kaddafiego w 2011 roku. Jej plany przywrócenia porządku zbiegają się z przygotowaniami do drugiej interwencji zbrojnej w Libii. Wielka Brytania i Włochy chcą wysłać kilka tysięcy żołnierzy, którzy będą szkolić wojska podległe Narodowej Radzie Tymczasowej. Najprawdopodobniej dojdzie do tego, że Aisza Kaddafi zostanie uznana za terrorystę a NATO będzie próbowało ją wyeliminować, tak jak dokonano tego z jej rodziną 5 lat temu.

Autorstwo: John Moll
Na podstawie: SOTT.net
Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. Wadera 04.02.2016 10:43

  Odważna kobitka 🙂

 2. adambiernacki 04.02.2016 10:46

  I niech Siarkoziberg odda 50 baniek :-))

 3. BrutulloF1 04.02.2016 12:26

  Solidarity from Poland! NATO scum and Islamist terrorists go to hell!!! Leave the Libya alone.

 4. belfanior 04.02.2016 16:34

  No i niech Ja Bog…(Allach?)blogoslawi!!!
  Bylem w Libii jeszcze za dobrych czasow.
  Muchomor trzymal wszystko silna reka ale kraj byl bezpieczny,zamozny i naprzawde piekny!
  Teraz…serce krwawi…
  Powodzenia odwazna kobito!!!

 5. BrutulloF1 05.02.2016 11:30

  A zapomniałem jeszcze wymienić “Saudi dogs”. Muchomor – zajebiste.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.