Chemtrails w wiadomościach z 1980 r.

Opublikowano: 14.07.2017 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Chemtrails w wiadomościach z 1980 r.

Liczba wyświetleń: 757

„W tej chwili nikt nie próbuje używać silników odrzutowych do tworzenia chmur, ale według tego badania podróże samolotów odrzutowych nieumyślnie czynią nasze dni bardziej pochmurnymi. A pewnego dnia, meteorolodzy mogą być w stanie używać odrzutowców do celowej zmiany pogody” – Roger O’Neil, NBC News, 1980 r.


Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

 1. Drelu 14.07.2017 22:15

  Polecam oswajanie młodego pokolenia z tym zjawiskiem w bajkach typu ,,Auta,, wiadomej produkcji.
  No żeby w kształcie bierznika opony to już trochę przesada…
  Nic to.
  Pełna indoktrynacja na każdym kroku.
  Smutne to, że nie jest to jedyny przykład.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.