CDC wycofuje oszukańczy test PCR

Opublikowano: 27.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2212

Po ponad roku popełniania oszustw naukowych w celu wykazywania fałszywie dodatnich wyników za pomocą testów PCR, CDC ogłosiło, że 31 grudnia tego roku wycofuje Panel Diagnostyczny RT-PCR: „Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby miały odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA”.

Stosowanie testów PCR do diagnozowania choroby jest globalnym oszustwem naukowym, ponieważ żaden przyrząd PCR nie jest w stanie dać wyników ilościowych, które mogłyby wskazywać na określonego wirusa. Jednak ten zatwierdzony przez CDC protokół testowy został wykorzystany, aby sfabrykować iluzję chorowania na Covid-19 ​​setek milionów ludzi.

Cała sprawa była skomplikowanym oszustwem naukowym i każdy, kto zna technologię PCR wiedział o tym od samego początku.

Na podstawie: CDC.gov
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 21, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Punkt Zero
Użytkownik

To że to lipa było wiadomo od dawna, najgorsze jest to, że jednym z 3 możliwych informacji w paszportach jest 1) szczepienie 2) przebycie choroby (próbowałem uzyskać na tej podstawie paszport – nie da się) oraz 3) Pozytywny PCR i pozycja nr 3 od grudnia zostaje usunięta, tego że ludzi oszukano nawet jakby to im powiedzieć na TVP i TVN to nie uwierzą albo powiedzą, nie było lepszej metody więc wybrano taką jak była…

Collega
Użytkownik

Jeżeli testy na Covid są oszukańcze, to skąd wiedzą, że to nie tylko Covid, ale też jaki rodzaj np. Delta?

Jack Ravenno
Użytkownik
Jack Ravenno

To oczywiste. Wymazali to z d…

Antonina
Użytkownik
Antonina

Czy to były te testy, w których wtykali ludziom patyki do mózgu przez nos?

MasaKalambura
Użytkownik
MasaKalambura

za to świetnie nadają się do przekonania opornych, że wolisz raz się zakuć niż dać mieleć w nosie tym świństwem

agomyj
Użytkownik

To co w zamian? Czym teraz będą badać?

Fenix
Użytkownik
Fenix

@synsata nie muszą badać bezobjawowych. Złe samopoczucie człowieka kwalifikuje go do podjęcia leczenia , i wyleczenia z każdej choroby.