CDC wycofuje oszukańczy test PCR

Opublikowano: 27.07.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3359

Po ponad roku popełniania oszustw naukowych w celu wykazywania fałszywie dodatnich wyników za pomocą testów PCR, CDC ogłosiło, że 31 grudnia tego roku wycofuje Panel Diagnostyczny RT-PCR: „Po 31 grudnia 2021 r. CDC wycofa wniosek do amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA) o zezwolenie na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA) panelu diagnostycznego CDC 2019-Novel Coronavirus (2019-nCoV) w czasie rzeczywistym RT-PCR, test wprowadzony po raz pierwszy w lutym 2020 r. wyłącznie do wykrywania SARS-CoV-2. CDC przekazuje to wcześniejsze powiadomienie laboratoriom klinicznym, aby miały odpowiedni czas na wybór i wdrożenie jednej z wielu alternatyw zatwierdzonych przez FDA”.

Stosowanie testów PCR do diagnozowania choroby jest globalnym oszustwem naukowym, ponieważ żaden przyrząd PCR nie jest w stanie dać wyników ilościowych, które mogłyby wskazywać na określonego wirusa. Jednak ten zatwierdzony przez CDC protokół testowy został wykorzystany, aby sfabrykować iluzję chorowania na Covid-19 ​​setek milionów ludzi.

Cała sprawa była skomplikowanym oszustwem naukowym i każdy, kto zna technologię PCR wiedział o tym od samego początku.

Na podstawie: CDC.gov
Źródło oryginalne: NaturalNews.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

6 komentarzy

 1. Collega 27.07.2021 11:33

  Jeżeli testy na Covid są oszukańcze, to skąd wiedzą, że to nie tylko Covid, ale też jaki rodzaj np. Delta?

 2. Jack Ravenno 27.07.2021 11:57

  To oczywiste. Wymazali to z d…

 3. Antonina 27.07.2021 15:58

  Czy to były te testy, w których wtykali ludziom patyki do mózgu przez nos?

 4. Admin WM 27.07.2021 16:23

  @Antonina

  Tak, RT-PCR to właśnie te testy, o których ich pomysłodawca sam pisał, że nie nadają się do diagnostyki.

 5. MasaKalambura 27.07.2021 19:25

  za to świetnie nadają się do przekonania opornych, że wolisz raz się zakuć niż dać mieleć w nosie tym świństwem

 6. Fenix 02.08.2021 08:39

  @synsata nie muszą badać bezobjawowych. Złe samopoczucie człowieka kwalifikuje go do podjęcia leczenia , i wyleczenia z każdej choroby.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.