Sąd ukarał Brytyjkę za to, że… chciała popełnić samobójstwo

Opublikowano: 16.05.2019 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 4

18-letnia Kady Lee twierdzi, że „nie ma po co żyć”, w związku z czym aż sześciokrotnie próbowała rzucić się z wiaduktu na autostradę. Po ostatnim incydencie wniesiono wobec niej pozew, a sąd ukarał Brytyjkę za „zakłócanie porządku publicznego”.

18-letnia Kady Lee dokładnie rok temu, 17 maja, straciła matkę. W styczniu tego roku Brytyjce umarła także babcia, a niewiele później – ukochany wujek. Po serii tragicznych śmierci nastolatka przeżyła załamanie nerwowe i w okresie między lutym i marcem aż pięciokrotnie próbowała popełnić samobójstwo skacząc z wiaduktu wprost pod pędzące samochody na autostradzie M602.

27 kwietnia Kady Lee po raz szósty stanęła po zewnętrznej stronie barierek wiaduktu biegnącego nad autostradą w Eccles, niedaleko Manchesteru. Na miejscu szybko zjawiło się kilka radiowozów oraz policyjni negocjatorzy, którym udało się nakłonić Brytyjkę do odstąpienia od powziętego planu. Niektórzy oficerowie rozpoznali nastolatkę, ponieważ w ostatnim czasie aż kilkukrotnie brali udział w incydentach z jej udziałem.

Po ostatniej próbie samobójczej Kady Lee została postawiona przed sądem. W pozwie przeciwko nastolatce znalazły się zarzuty dotyczące „zakłócania porządku publicznego”, utrudniania ruchu drogowego (autostrada została przez nią zamknięta na 15-20 minut) oraz narażania policji na niepotrzebne koszty (zostały one wycenione na 560 GBP). Ostatecznie Manchester magistrates court skazał Brytyjkę na 12 miesięcy prac społecznych, a także obciążył ją kosztami procesu w wysokości 200 GBP.

“Prace społeczne to zalecenie i właśnie na to zdecydowaliśmy się w twoim przypadku. Wykorzystaj je dobrze, aby poradzić sobie ze swoją żałobą” – powiedział sędzia uzasadniając wyrok.

Źródło: PolishExpress.co.uk

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
mackadmin
Użytkownik
mackadmin

Moral z tego plynie taki, ze jak sie cos robi to trzeba robic to dobrze,.. w przeciwnym razie nalezy sie kara. – Korporacyjne sady = korporacyjne podejscie systemowe.

Krokodylowy
Użytkownik
Krokodylowy

A ludzie nabijają się z Korei Północnej, że niedoszłych samobójców skazują na karę śmierci.

samadhi1978
Użytkownik
samadhi1978

Alez to pokolenie jest beznadziejne…

realista
Użytkownik

wielokrotnie powodowała zagrożenie, w końcu została ukarana.
prawidłowo… .. .

kuralol
Użytkownik

(Naruszenie regulaminu. Zniesławienie bohaterki artykułu i hejterstwo. Admin)