Biden chce, by nawet „zaszczepieni na COVID-19” nosili maski

Opublikowano: 21.02.2021 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1854

W piątek Joe Biden powiedział Amerykanom, aby nawet po „szczepieniu na COVID-19” (nazwa marketingowa akcji terapii genowej GMO, która nie jest szczepieniem – przypis WM) nadal nosili maski.

Podczas wizyty w zakładzie produkcyjnym Pfizera w Michigan z gubernator Gretchen Whitmer, Biden, który nosił podwójną maskę, nalegał, aby Amerykanie nadal nosili maski, nawet jeśli zostaną zaszczepieni przeciw COVID-19. „Przed zaszczepieniem i po, jeśli dostaniesz zastrzyki, i później, dystans społeczny będzie ratował życie, a noszenie masek będzie ratowało życie” – powiedział Biden. „Dbanie o to, by myć ręce gorącą wodą, będzie ratowało życie”. „To nie jest hiperbola, to nie jest stwierdzenie polityczne, to jest rzeczywistość, nauka to dowiodła” – powiedział, nie wyjaśniając, dlaczego noszenie masek po szczepieniu ma sens.

Biden upierał się, że szczepionki nie stanowią żadnego zagrożenia i wezwał Amerykanów do „słuchania dr Fauci”. „Szczepionki są bezpieczne” – powiedział Biden. „Proszę, dla ciebie, twojej rodziny, społeczności, tego kraju, weźcie szczepionkę, kiedy nadejdzie wasza kolej i będzie dostępna”. „Słuchajcie dr Fauci. Dr Fauci zapewnił mnie, że szczepionki COVID-19 są bezpieczne” – dodał.

A tak wygląda działanie tych „bezpiecznych szczepionek” w praktyce…

Biden podkreślił również, że pracuje nad tym, aby zaszczepić cały świat, nie tylko Amerykanów. „Nie wystarczy, że znajdziemy lekarstwa dla Amerykanów” – powiedział. „Muszą istnieć lekarstwa, w których świat może wziąć udział, ponieważ nie można zbudować muru lub ogrodzenia wystarczająco wysokiego, aby powstrzymać pandemię”.

Źródło oryginalne: InfoWars.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 12, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
beth
Użytkownik
beth

Dziw na dziwy w tzw.WM nie można zapisać komentarza.

Zatem jak na dłoni widać, że są to media tylko z nazwy wolne.

Po powyższym zapisie stał się cud i wreszcie zapisano to co podaję poniżej;

“Ten film powinien obejrzeć każdy, nie dlatego, że You-tube bez wyjaśnienia, ostrzeżenia i powiadomienia ciągle go usuwa.

Tylko dlatego, że to pokazuje jak wiele jest w nim PRAWD…

Wrzucono, go dziś kilka razy na ten kanał i za każdym razem, po około godz. ZNIKAŁ.

Nawet, nie napisali czemu usunęli.

Ale po jego obejrzeniu, łatwo jest zrozumieć powód…

No cóż, ich brak odpowiedzi, już jest dla mnie odpowiedzią :)

ten film Wam otworzy oczy”:

https://polfejs.live/video/473/%F0%9F%93%A2ten-film-powinien-obejrze%C4%87-ka%C5%BCdy-nie-dlatego-%C5%BCe-youtube-bez-wyja%C5%9Bnienia-ostrze%C5%BCenia-i-powiadomienia-ci%C4%85gle-go-usuwa.-tylko-dlatego-%C5%BCe-to-pokazuje-jak-wiele-jest-w-nim-prawdy-i?channelName=UcieczkaZMatrixa

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

#beth
Parę razy też komentarz nie chciał mi wskoczyć, ale koniec końców się udawało, mogą być to problemy techniczne, nie znam się zbytnio na tym, ale to nie jutub, tu wciąż masz swobodę wyrażania poglądów, oby jak najdluzej

BANDZIORkaq
Użytkownik
BANDZIORkaq

Odnośnie artykułu , może w ramach wyrównania strat dla zasłonietej twarzy, pozwolą chociaż odsłaniać przeciwną stronę tułowia, w końcu czymś w dzisiejszym świecie trzeba zaistnieć, więc czemu nie d… Uwierzcie mi, że jeszcze chwila i wyjdę tak na ulice, choć w masce raczej nie chodzę, no może czasem , jak muszę. Jak mi nakażą nosić N95 to na w odpuszczę, bo koszty posiadania maseczki wykluczą zakup gaci.

beth
Użytkownik
beth

W odniesieniu do pouczenia uprzejmie informuję że nie jest w moim stylu wchodzić w polemikę na otrzymaną połajankę.
Sądzę iż moderator doskonale wie, że korzystam z tego portalu bez mała od jego początku.
Polecam zatem ludziom kochającym wolność cenne informacje z poniższych portali;

https://www.bitchute.com/channel/7qPV0wH40EPo/

https://www.bitchute.com/video/oc3o9fdMJyWo/

https://vk.com/id500922463

https://vk.com/ukryteterapie

https://vk.com/id633386547