Białorusini strzelali do polskich żołnierzy

Opublikowano: 08.10.2021 | Kategorie: Prawo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1783

Rzecznik prasowa Polskiej Straży Granicznej poinformowała podczas konferencji prasowej, że białoruscy funkcjonariusze oddali strzały w kierunku polskich żołnierzy przy granicy.

„Patrol służb białoruskich oddał w czwartek strzały w kierunku żołnierzy Wojska Polskiego, którzy ze Strażą Graniczną patrolują granicę. Prawdopodobnie było to przy użyciu ślepej amunicji. Nikomu nic się stało” – poinformowała ppor. Anna Michalska.

Jak dodała rzeczniczka SG, oddane strzały mogły być celowo chybione. „Tych prowokacji jest coraz więcej” – oświadczyła.

Źródło: pl.SputnikNews.com

Uzupełnienie „Wolnych Mediów”

Na dołączonym do wiadomości filmie rzeczniczka obnaża kłamstwa propagandowe telewizji TVN. Chociaż materiał pochodzi z TVP – warto zobaczyć.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

  1. agama 08.10.2021 13:37

    ale tytuł filmiku epicki XD

  2. Szwęda 08.10.2021 14:46

    Kacapy koniecznie chcą wywołać wojenkę i to tak żeby cała wina była po polskiej stronie!

  3. Szwęda 10.10.2021 19:07

    …albo to wszystko kłamstwa! Bo teraz nastała epoka kłamstwa i przewracania świata do góry nogami!…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.