Polska zażąda od Rosji odszkodowania

Opublikowano: 01.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 682

Marek Suski – wiceprzewodniczący Klubu Parlamentarnego Prawa i Sprawiedliwości, przewodniczący Komisji do Spraw Energii i Skarbu Państwa oraz wiceprzewodniczący Komisji Kultury i Środków Przekazu – zapowiada, iż rząd będzie żądał od Rosji odszkodowania za zakręcenia kurka z gazem. Rosja domagała się, aby odbiorcy gazu założyli konta w rosyjskim banku, z których opłacane byłyby faktury, po przewalutowaniu wpłat na ruble. Polska się nie zgodziła, bo oznaczałoby to przekazywanie pieniędzy Rosjanom, a nie na zamrożone w wyniku sankcji zagraniczne konta bankowe Gazpromu. Według polityka, Rosja zerwała kontrakt jamalski.

10

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. krzysztof_k 02.05.2022 22:39

    Mam wrażenie, że ten..tak zwany Suski jest naćpany…albo…nietrzeźwy. Dziwnie się zachowuje.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.