Banki zaczynają odmawiać przyjmowania gotówki

Opublikowano: 06.06.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 2901

Dania, Szwecja i Norwegia wstrzymały import własnej waluty, której nie wymienimy również w polskich bankach. Czyżby państwa te likwidowały gotówkę?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. sanchop 06.06.2023 07:51

    Dla tego pis i konfederacja jest za zmianą konstytucji. Tam jest zapisane, że państwowym środkiem płatniczym są banknoty NBP…

  2. replikant3d 06.06.2023 16:16

    sanchop, Konstytucja nie jest żadną przeszkodą dla tych szkodników, co nie raz pokazali. jak będą chcieli to wyeliminują gotówkę nie oglądając się na konstytucję którą mają gdzieś…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.