Austria kusi bezpłatnym transportem za tatuaż

Opublikowano: 14.09.2023 | Kategorie: Społeczeństwo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2448

Zwróć uwagę, że wszystkie dobrowolne działania związane z Wielkim Resetem obejmują żerowanie na młodych lub zdesperowanych ludziach. Będą to pierwsi ludzie, którzy wprowadzą się do 15-minutowych miast i będą przestrzegać tyrańskich praw w zamian za pomoc rządową. Dla przykładu w Afryce rozdaje się za darmo kryptowaluty w zamian za dane biometryczne.

W Austrii rząd oferuje bezpłatny transport każdemu, kto zdecyduje się wytatuować na skórze swój Bilet Klimatyczny (Klimaticket) promujący program Nowego Porządku Świata.

Brzmi to jak kiepski chwyt marketingowy. Klimaticket zapewnia użytkownikom dostęp do wszystkich środków transportu publicznego i prywatnego na okres jednego roku w cenie 1095 euro. Natomiast ci, którzy trwale oznaczą tatuażem swoje ciało elementem Klimaticket, otrzymają bezpłatny transport, ale tylko na rok.

Trzeba być wyjątkowo zdesperowanym lub głupim, aby zgodzić się na te warunki.

Austriacka minister klimatu Leonore Gewessler powiedziała, że inicjatywa pomoże krajowi zbliżyć się do celów Porozumienia paryskiego. Organizacja Współpracy Gospodarczej i Rozwoju (OECD) chciałaby ograniczyć liczbę prywatnych samochodów o 16% do 2024 r., twierdząc, że transport jest największym elementem zanieczyszczającym emisjami dwutlenku węgla.

Na podstawie: ArmstrongEconomics.com, Instagram.com, KlimaTicket.at
Źródło: PrisonPlanet.pl


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 14.09.2023 20:36

    Zobaczyć co to za tatuaże i zrobić z tego nalepki, jaki problem, no chyba że tam jest kod…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.