Zdaniem Chin Canada Goose oszukuje na pierzu

Opublikowano: 15.09.2021 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 690

Chiński National Enterprise Credit Information Publicity System, nałożył na Canada Goose Holdings Inc. karę w wysokości 450 000 juanów, co stanowi równowartość około 88 202 dolarów. Regulator stwierdził, że kanadyjska firma łamie chińskie prawo reklamowe i podaje nieprawdę.

Państwowa gazeta Economic Daily pisała o sprawie, że Canada Goose podaje, iż używa pierza Hutterite, najcieplejszego z możliwych, tymczasem w większości produktów znajduje się „zwykły kaczy puch”. I za to „zwykły kaczy puch” za każdym razem trzeba płacić „dziesiątki tysięcy juanów”, czytamy w komentarzu.

Canada Goose wyjaśnia, że na stronie partnera zajmującego się sprzedażą w regionie Azji i Pacyfiku pojawił się błąd techniczny, przez co klienci zostali wprowadzeni w błąd. Producent kurtek twierdzi, że brak spójności tekstu na stronie firmy Tmall został zauważony na początku tego roku i od razu był poprawiony.

Canada Goose dodaje, że używa zarówno puchu gęsiego, jak i kaczego, w zależności od konstrukcji produktu.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska
Źródło: Goniec.net

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 4,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o