Zabito księgową, która chciała zeznawać przeciw Bidenom

Opublikowano: 16.06.2023 | Kategorie: Polityka, Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3673

Kobieta, która mogła mieć dowody przeciwko rodzinie Bidenów w sprawie o korupcję, „zmarła w niewytłumaczalny sposób” – twierdzi były adwokat Donalda Trumpa.

Rudolph Giuliani poinformował, że jest to księgowa ukraińskiej firmy Burisma, w której zarządzie „pracował” Huntera Bidena, syn obecnego prezydenta. Podobno księgowa była też żoną byłego właściciela Burismy. Gotowa była ujawnić wszystkie zagraniczne konta. Kobieta „zginęła w podejrzanych okolicznościach” – stwierdził Giuliani w sobotę w Newsmax. Dodał, że księgowej „grożono śmiercią”.

Według Giulianiego nawet bez informacji tej księgowej dokument ujawniony przez FBI przed Komisją Nadzoru Izby Reprezentantów wskazuje, że prezydent i jego syn są winni „10-12 różnych poważnych przestępstw”.

Dodał, że rzekoma płatność w wysokości 10 milionów dolarów od Mykoły Zlochevsky’ego z Burisma „to tylko wierzchołek góry lodowej”. Prezydent Biden i jego syn zaprzeczyli, jakoby popełnili jakiekolwiek wykroczenie. „Gdzie są pieniądze?” – żartował prezydent w zeszłym tygodniu w odpowiedzi na pytanie o śledztwo Izby Reprezentantów.

W zarządzie Burismy był również Aleksander Kwaśniewski.

Autorstwo: Andrzej Kumor
Źródło: Goniec.net


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. LichoNiespi 16.06.2023 12:22

  No prosze..w zarzadzie byl tez Aleksander Kwasniewski jak podaja/podajom powyzsze zrodla….a te banany z polskiego burdelu chcieli azeby tzw kwas byl 1 osobom w zarzadzie grupy NO TO.

 2. LichoNiespi 16.06.2023 12:23

  To teraz wiadomo dlaczego osa tak bardzo pomaga upa.

 3. Murphy 16.06.2023 14:10

  Chyba celowo wystawili gościa z demencją, bo zawsze może teraz powiedzieć, że nie pamięta, a i tak za sznurki pociąga kto inny.

 4. Venom 16.06.2023 19:22

  Powoli powolutku wszystko się łączy w całość, myślę że jeszcze kilka informacji nas zaskoczy ,

 5. replikant3d 16.06.2023 19:59

  Venom, Już wszystko jest mniej więcej jasne. Globaliści są już ,,na ostatniej prostej,, Nie ma znaczenia co jeszcze wyjdzie . Już pozamiatane. Szpryca już ,,rozdysponowana,, i za parę latek zacznie się ,,pogrom,, szczepieńców. Nikogo wtedy nie będą interesowały te ,,rewelacje,, bo ludziska będą walczyć o życie. Tak to działa.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.