Nowy zarzut federalny dla syna prezydenta Joego Bidena

Opublikowano: 15.09.2023 | Kategorie: Prawo, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2014

Hunter Biden jest oskarżony o złożenie fałszywego oświadczenia przy zakupie broni w 2018 roku, kiedy to oświadczył, że nie jest uzależniony. Syn prezydenta, Hunter to łatwy cel dla Republikanów, a przy okazji „polityczna udręka” dla ojca-Demokraty.

W czwartek 14 września Biden junior został postawiony w stan oskarżenia na szczeblu federalnym za nielegalne posiadanie broni palnej. Nie miał do niej prawa, bo był uzależniony od narkotyków i alkoholu, co zataił i poświadczył nieprawdę.

Kolejne sprawki i procesy Huntera obciążają konto także Joe Bidena. Wszyscy wiedzą, że krył sprawy syna. „Interesy” Huntera na Ukrainie i łapówki szkodziły Bidenowi jeszcze w czasie kampanii wyborczej, ale wówczas sobie z nimi poradził.

Teraz Republikanie przystąpili do ofensywy i mówią nawet o impeachmencie prezydenta. Proces taki nie ma szans, ale dla obozu Donalda Trumpa jest okazją do „odgryzienia” się za szykany i wytaczane procesy przeciw byłemu prezydentowi z Partii Republikanów.

Na podstawie: AFP
Źródło: NCzas.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Drnisrozrabiaka 16.09.2023 01:25

    Setki tysięcy Ukraińców poległo, około 2 mln inwalidów, a wszystko po to aby przykryć aferę z komputerem juniora. No nieźle.
    My będziemy prawdopodobnie ginąć aby świat uwierzył, że to nie chodziło wcale o ten komputer…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.