Wyborcza przypominajka – 4 – Lewica

Opublikowano: 25.09.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 1069

Nowy wspaniały świat, a w nim tylko wolność, równość, pokój, miłość i tolerancja. To wizja ugrupowania spod znaku tęczy, czyli Lewicy, która z prawdziwą lewicą nie ma tak naprawdę wiele wspólnego.

Poniższy tekst ma za zadanie wykazać, dlaczego powinniśmy bronić się rękami i nogami przed tym komunizmem w wersji 2.0 na sterydach, tak ochoczo wspieranym przez światową finansjerę i coraz szerszą grupę nawiedzonych polityków i ich wszelkiej maści propagandowych sługusów.

Multi-kulti

To polityka otwartych drzwi, czyli mieszanie nacji z różnych religii i cywilizacji, w imię pomocy i „wzbogacenia kulturowego”, m.in. masowe zalewanie Europy islamistami, Afrykanami i poparcie dla ukraińskiej masówki w Polsce. To gotowy przepis na rozsadzenie kraju od środka wewnętrznymi konfliktami z powodu różnic kulturowych nie do pogodzenia.

Walka z państwowością

Lewica przedstawia państwowość jako szkodliwy nacjonalizm. Przyszły świat ma być przecież kosmopolityczny, bez granic, gdzie wszyscy żyją razem i się kochają.

Niszczenie cywilizacji łacińskiej

Stąd wściekłe ataki na rodzinę i podupadający Kościół. Obie instytucje reprezentują (jeszcze) tradycyjne wartości spajające naród i będące podstawą więzi społecznych. W zamian proponuje się nam owczy pęd za dobrobytem, konsumpcjonizm i pustą rozrywkę. Społeczeństwem opartym na takich antywartościach bardzo łatwo jest sterować. I o to chodzi.

Zielony ład

Promowany przez lewicę zielony ład jest jednym z największych zagrożeń. Jego cele i narzędzia to…

1. Walka z globalnym ociepleniem – wprowadzenie śladu węglowego na kartach bankowych, likwidacja gotówki i wprowadzenie pieniądza cyfrowego z datą ważności, oczywiście dla dobra środowiska i redukcji CO2; walka z farmerami i rolnikami z powodu „nadmiernej” produkcji metanu przez zwierzęta hodowlane, co ma rzekomy wpływ na ocieplanie klimatu; ziemie bankrutujacych farmerów mają przejąć koncerny; promocja posiadania jak najmniejszej liczby dzieci (tzw. odpowiedzialne rodzicielstwo), bo mniej ludzi, to mniejsza produkcja CO2 (i mniej gąb do wyżywienia).

2. Wegetarianizm, weganizm i GMO – to recepta na rozwiązanie problemów żywnościowych świata. O ile rozsądny wegetarianizm sam w sobie jest zdrowy, to w wersji proponowanej przez lewactwo – sztucznie obrobione jedzenie, produkowane masowo przez koncerny oraz spożywanie wspomnianego GMO raczej nie nastraja optymizmem. Szczególnie że zamiast wyboru ma być wprowadzany przymusowo. W Polsce twarzą tej kampanii jest Sylwia Spurek.

3. Zastąpienie kopalnych źródeł energii źródłami odnawialnymi, a tradycyjnych samochodów elektrykami – pomysły może i dobre, ale jako uzupełnienie obecnych zasobów, a nie zastąpienie. Rezygnacja z węgla, gazu czy ropy to próba likwidacji, z pomocą pseudoekologicznych fundacji, resztek suwerenności energetycznej mniej liczących się krajów, a całkowite zastąpienie tych surowców farmami wiatrowymi czy fotowoltaiką to czysta głupota, gdyż to źródła zbyt niestabilne. Pompy ciepła wydają się być z kolei całkiem sensownym pomysłem, ale w tym przypadku UE nie wyraża aż takiego entuzjazmu.

Dwulicowe standardy i wewnętrzne sprzeczności

Chamstwo i agresja w wykonaniu wyznawców Marty Lempart i Klaudii Jachiry są „mówieniem prawdy”, ale odmienne poglądy to już „dyskryminacja”, „ksenofobia” i „faszyzm”.

Z jednej strony promują zmianę płci, a z drugiej twierdzą, że jesteś takiej płci, na jaką się czujesz. Skoro tak, po co robić operację?

Z kolei w czasie korono-szaleństwa Lewica wpadła w największy amok: więzienie lub grzywna dla „negujących pandemię” (druk 746) i cały pakiet pozbawienia podstawowych praw dla odmawiających przyjęcia magicznej substancji. Gdzie ta legendarna tolerancja?


A walka o równość kobiet wobec mężczyzn? Idea słuszna i chwalebna, ale czy to samo działa w drugą stronę? Słyszał ktoś, żeby zaciekłe feministki walczyły o równe prawa ojców do opieki nad dziećmi? Hmm…

Paranoiczne pomysły

Feminizacja ocierająca się o śmieszność. Zmiana nazewnictwa, np. minister → ministra, pisemna zgoda na seks, pensja dla kobiet za zajmowanie się domem (dla mężczyzn wykonujących prace domowe już nie?)… To tylko wierzchołek góry lodowej.

Masowa centralizacja i kontrola władzy, szkolnictwa, mediów i wszystkiego, czego się da.

Poparcie postulatów depopulacji – nie chodzi o masowe, skryte mordowanie ludzkości, a o stopniową redukcję populacji poprzez aborcje oraz promocję „uciskanej” mniejszości seksualnej i adoptowanie przez nią dzieci pod przykrywką walki z dyskryminacją i przedstawianie tego jakby zabicie swojego nienarodzonego dziecka było taką samą czynnością fizjologiczną jak podtarcie sobie tyłka, a wychowywanie dzieci przez pary homo było tak naturalne jak przez hetero i nie miało mieć żadnego wpływu na liczebność społeczeństwa. Do tego wspomniane antagonizowanie mężczyzn i kobiet tak, by postrzegali siebie jako oponentów (nawet w związku), a nie partnerów.

Co do popieranych ślepo przez lewaków szczepionek – powstał już pomysł, by docelowo był do nich dodawany środek sterylizujący. Taki pakiecik 2 w 1. Ale dla jasności – na razie na życzenie przyjmującego!

Podsumowanie

Temat neolewicy jest bardzo obszerny, a obraz świata przez nią rysowany może budzić przerażenie. Większość jej sympatyków, działaczy i polityków zapewne nie jest świadoma, w jakiej sprawie występuje. A nawet nie chce być, woląc wierzyć w tą oderwaną od realiów i ludzkiej natury utopię, którą wprowadzają w czyn wyznaczeni liderzy i stojący za nimi multimiliarderzy – Gates, Soros i reszta bandy, ze swoimi fundacjami. Póki co jednak polskie społeczeństwo jest bardzo oporne w przyswajaniu nowych standardów. I niech tak zostanie. Nie zmarnujmy tego.

Autorstwo: Radek Wicherek (Polaku Dawaj z Nami)
Nadesłano do portalu WolneMedia.net


TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. Stanlley 25.09.2023 09:53

    Prawdziwa lewica była przeciwko wojnie – a ci obecni farbowani to militaryści. Oczywiście ich potencjalny konflikt nie dotyczy.

  2. Sabazius 27.09.2023 08:23

    Dzisiejsza globalistyczna lewica to nowoczesna wersja tradycyjnego faszyzmu.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.