„Wróg ludu” musi istnieć, aby działał system

Opublikowano: 20.03.2023 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Polityka, Publicystyka, Publikacje WM, Społeczeństwo

Liczba wyświetleń: 2427

Jednym ze sposobów ujarzmiania ludzi w celu zdobycia korzyści jest pomysł na wroga ludu. Istnieje wskazany „wróg ludu”, ale też jest władza, która rządzi, jak chce, bo wroga ludu należy tępić.

Lud na tym nie skorzysta, tylko władza. Obecnie wymyślono nowego „wroga lud”, jest nim dwutlenek węgla (CO2), który z rzekomo niszczy świat i prowadzi do katastrofy. Ratujmy świat i walczmy z CO2!

Ta idea skutkować będzie paranoicznymi decyzjami, aby unikać i redukować spożywanie mięsa, bo zwierzęta wydzielają szkodliwe gazy. Do tego dochodzi śmieszny pomysł używania tylko pojazdów elektrycznych, a nawet przebudowywania domów i mieszkań w celu odejścia od tradycyjnych sposobów opału.

Czym to się skończy? Ano tym, że upowszechnią nową ideologię: „Ratujmy Ziemię, ale żyjmy krócej, składajmy ofiarę ze swojego życia, bo szkodnikiem staje się człowiek”.

On też wydziela gazy (te z jelit), a wszelkie gazy są szkodliwe. Nie pomogą tu aparaty zbierające owe gazy i trzeba będzie zakończyć żywot, składając go w ofierze na rzecz ratowania świata.

Będzie liczyć się świat (Matka Ziemia), a nie człowiek. Te wszystkie wynalazki i pomysły rzekomo mające chronić świat mają na celu zredukowanie populacji (czym więcej ludzi tym większa nędza i nikt nie będzie korzystać z kredytów).

Historia już pokazała, że z człowiekiem można zrobić wszystko (pokazały to obozy koncentracyjne, te niemieckie i sowieckie: człowiek to już tylko numer, zależny od byle jakiego jedzenia i mający określany czas życia, a ponadto to tylko praca i nic więcej). Aby to wdrożyć w życie, wystarczy trochę polityki i propagandy, a pomogą w tym media i korporacje.

Może być tak, że rządzący światem pozwolą ludziom żyć do ściśle określonego wieku, a potem to będzie eutanazja przy muzyce, oklaskach i nawet dyplomach uznania mówiących o tym, że kończąc swoje życie, dany osobnik przestaje zanieczyszczać świat swoimi gazami z jelit.

Szkodnikiem jest człowiek, więc sprawą honoru będzie jego redukcja – takie hasła pojawią się wkrótce.

Autorstwo: Marek Sikorski
Źródło: WolneMedia.net


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Możliwość komentowania została wyłączona.