W Europie dyskryminuje się muzułmanów

Opublikowano: 26.04.2012 | Kategorie: Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 234

Amnesty International, organizacja broniąca praw człowieka, informuje o rosnącej dyskryminacji muzułmanów w Europie.

W raporcie przygotowanym przez organizację przedstawione zostały wyniki obserwacji wspólnot muzułmańskich żyjących we Francji, Belgii i Holandii. Zauważono, że ci muzułmanie, którzy noszą symbole świadczące o ich przynależności religijnej, np. chustę, mają mniejsze szanse na osiągnięcie sukcesu w procesie rekrutacyjnym do pracy czy na wyższą uczelnię.

W raporcie czytamy, że w społeczeństwie europejskim panuje stereotyp, zgodnie z którym „z muzułmanami nie ma problemów, póki zbytnio się nie wyróżniają”. Amnesty International apeluje do władz krajów Unii europejskiej, by bardziej konsekwentnie dostosowywały prawo dotyczące walki z dyskryminacją.

Źródło: Głos Rosji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI: , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

8
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Tito
Użytkownik
Tito

Czyli AI chce, żeby państwo wpieprzyło się do prywatnej własności jaką jest przedsiębiorstwo, zignorowało osobiste przekonania “tubylców” i najlepiej znacjonalizowało, po czym sprzedało za przysłowiową złotówkę imigrantom? :D

bolobolo
Użytkownik
bolobolo

Dzięki Ci AI, że zwróciłaś na to uwagę! Wredni Europejczycy nie mają poszanowania dla podstawowych praw religijnych innych, niż KK. Chyba się przeniosę do Iranu, albo innego Sudanu, gdzie wolność religijna kwitnie i każdy katolik jest witany z otwartymi ramionami, a gdy chce wybudować kościół, dostaje na to od szejków, ciężko przez nich zarobione, petrodolary.

guarana
Użytkownik
guarana

“… prawo dotyczące walki z dyskryminacją.”

Walka z walką? Toż to czysty obłęd.

“Ludzkość to gatunek ciężko chory, dotknięty niebezpiecznym obłędem”
E. Tolle

zbig45
Użytkownik
zbig45

gdzie najlepiej żyje się muzułmanom? może w arabii, syrii, somalii, libii, maroku? nie! w krajach europejskich. we francji, anglii, holandii. więc ktoś kto wymyślił ten “temat” nie wie o czym mówi.muzułmanie się tu panoszą, żyją z socjalu i zagarniają coraz więcej przestrzeni. taka jest prawda. bezkrwawy podbój europy.

cetes
Użytkownik

@ W!
Czyżby Europejczycy siłą przywozili muzułmanów do swoich krajów?
Nic o tym nie słyszałem!
Możesz podać źródła?

masakalambura
Gość
masakalambura

Wielka Brytania – Egipt, Palestyna, Jordan, Sudan, Irak, Kuwejt, Bahrajn
Francja – Syria, Maroko, Tunezja, Algieria.
Włochy – Libia, Somalia
Tak właśnie Europejczycy zdobywali świat wraz z ludami które ten świat zasiedlały. Chciało się złota, to teraz niech się martwi Europa. Bo tak się składa, że muzułmański strój już nie jeden rodowity Europejczyk chętnie zakłada. A ekspansja zawsze ma dwa kierunki.

Prometeo
Użytkownik
Prometeo

w Polsce caly czas brakuje rąk do pracy przyjmiemy każdą ilość wszelakiej maści obcokrajowców i niech się nie boją antifa ich obroni przed każdym przejawem nietolerancji a KK odpuści każde winy jeśli tylko jakaś sumka zaciąży na sumieniu nawet pomoże w ukamienowanku jakiegoś poganina animisty co się do drzew przykuwa łańcuchem byle tylko wszyscy zgodnie żebrali i kłaniali się jednemu bóstwu i dążyli do oczyszczenia zamiast korzystać z daru jakim jest życie. czy ktoś się nad tym zastanawiał że trzy największe religie świata pochodzą z afryki a wszystkie odłamy chrześcijaństwa to wynik ekspansji światopoglądowej wyznawców niejakiego atona w ostatnim rozdziale pewnej książki opisali nam pięĸnie jaki kocioł nam szykują na koniec i żebyśmy się nie stawiali bo tak ma być . a pamięta ktoś jak przyszła plaga śmierci pierworodnych w egipcie tam raczej nie było ingerencji siły wyższej mordercami mogli być słudzy w domach egipcjan . czy to ma związek?

Prometeo
Użytkownik
Prometeo

to nie ma nic wspólnego z dyskryminacją to po prostu konflikt wynikający z chorej polityki pozwalającej na zamieszkiwanie zupełnie odmiennych kultur na jednym obszarze jak państwa będą znów miały charakter narodowy to nikt nie będzie rasistą wręcz przeciwnie będziemy gotowi pomagać im budować sztuczne koryta rzek sadzić lasy i grać heavy metal :)