W 2024 roku mogą zostać wybrani „niewłaściwi przywódcy”

Opublikowano: 21.01.2024 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 2835

Moderator dyskusji panelowej na Światowym Forum Ekonomicznym (WEF) w Davos powiedział, że „istnieje ryzyko, iż w 2024 r. ludzie wybiorą niewłaściwych przywódców”.

Haslinda Amin, główna korespondentka międzynarodowa „Bloomberg News”, powiedziała podczas debaty zatytułowanej „Globalne ryzyko: co nadchodzi?”, że rok 2024 jest „rokiem krytycznym dla świata”. „Jak oceniamy ryzyko wyborcze? Istnieje ryzyko, że wybiorą niewłaściwych przywódców. Istnieje ryzyko, że świat stanie się jeszcze bardziej podzielony”.

Nie wymieniając bezpośrednio nazwiska byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych, Peterson najwyraźniej nawiązywał do możliwej reelekcji Donalda Trumpa. „Na szczęście Stany Zjednoczone mają bardzo silne instytucje, Kongres i sądy; będziemy musieli na nich polegać, w zależności od wyniku wyborów” – uznał jeden z dyskutantów.

Obawy, że potencjalna reelekcja Donalda Trumpa może przeszkodzić globalistycznym planom, był głównym tematem wielu dyskusji prowadzonych podczas tegorocznego dorocznego spotkania WEF w Davos.

W swoim ognistym przemówieniu w czwartek prezes Heritage Foundation Kevin Roberts powiedział, że następna konserwatywna administracja w USA będzie „rządzona jedną zasadą, która niszczy kontrolę, jaką elity polityczne i niewybierani technokraci mają nad przeciętnym człowiekiem”. „I jeśli mogę, będę szczery i powiem, że program, który powinien mieć każdy członek administracji, polega na sporządzeniu listy wszystkiego, co kiedykolwiek zaproponowano na Światowym Forum Ekonomicznym i sprzeciwieniu się temu wszystkiemu, hurtowo” – stwierdził Roberts. „Kto nie jest gotowy, aby to zrobić i odebrać władzę niewybranym biurokratom i oddać ją narodowi amerykańskiemu, nie jest przygotowany na bycie częścią kolejnej konserwatywnej administracji” – podsumował.

Autorstwo: And
Na podstawie: LifeSiteNews.com
Źródło: Goniec.net


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. LichoNiespi 21.01.2024 13:34

  ..w 2024 roku moga zistac wybrani niewlasciwi przywodcy….tak mowi lewica
  ..w 2024 roku moga zostac wybrani niewlasciwi przywodcy…tak glosi prawica
  ..w 2024 roku moge zostac wybrani niewlasciwi przywodcy…tak gada centrum
  ..a mnie to wisi i lata co postuluje lewica, centrum ,prawica..

 2. Katarzyna TG 21.01.2024 14:54

  Czyli demokracja jest tylko wtedy gdy rządzą “właściwi ludzie”? No nie, wtedy to jest oligarchia.

 3. MrMruczek 22.01.2024 10:08

  @Katarzyna TG
  Jaka znowu demokracja?! W świecie korporacyjnych mediów, socjotechnik i władzy pieniądza?!
  Władzy nie obejmują niewłaściwi ludzie już od dziesięcioleci.

  Świat nie jest dla zwykłych ludzi. Jesteśmy jedynie siłą roboczą lub mięsem armatnim.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.