Spiskowcy będą na szczycie WEF knuć, co z nami zrobić

Opublikowano: 16.01.2023 | Kategorie: Polityka, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 3749

Światowe elity ponownie przybędą do Davos w tym tygodniu na doroczne spotkanie Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) prywatnymi odrzutowcami i konwojami opancerzonych aut, aby omówić przyszły świat z automatyzacją i kwestiami klimatycznymi. Ta prywatna organizacja zdobyła władzę nad tym, co robią rządy na świecie, a większość premierów to jej „wychowankowie”.

Za kilka dni elita globalistów w obstawie blisko 5 tysięcy szwajcarskich żołnierzy i przy akompaniamencie mediów głównego nurtu, w liczbie 2500 delegatów przybyłych prywatnymi odrzutowcami i limuzynami, będzie ustalać jak bardzo nędzarze tej planety, czyli my, biedacy, niszczymy klimat Ziemi i co nam w związku z tym trzeba zrobić.

Co dziesiąty uczestnik Światowego Forum Ekonomicznego (WEF) będzie podróżował prywatnym odrzutowcem. Ochrona klimatu jest jedną z ważnych kwestii w Davos, ale globalna elita polityczna i biznesowa nie wydaje się chcieć rezygnować z komfortu.

Doroczne spotkanie w Szwajcarii zabezpieczy ok. 5000 żołnierzy. Państwowe wojsko chroni to, co jest teoretycznie prywatną imprezą. Ponadto szwajcarska armia rozpoczęła prace budowlane w miejscu i wokół szczytu, aby wzmocnić bezpieczeństwo obiektu. Zatem zlotu chronić będzie nie tylko „armia żołnierzy”, ale i zasieki, którymi „elity” odgrodzą się od niebezpiecznego „pospólstwa”.

Davos odwiedzi 52 głów państw i prawie 600 dyrektorów generalnych korporacji. Ze strony Polski będzie w tym uczestniczył prezydent i premier ze swoimi świtami.

https://www.youtube.com/watch?v=hqVGE2YvYkQ

Globaliści z WEF zapewne wystosują ostrzeżenie przed kolejną „pandemią”, cyberatakiem tak rozległym, że odłącza cały internet. Klaus Schwab opowiada o tym zagrożeniu z taką pasją, że można by uznać, że to jego agenda. Nowy Internet, który zapowiedział, będzie dostępny tylko dla osób z biometrycznym identyfikatorem cyfrowym. Prawie tak, jakby to był plan, a nie zagrożenie.

Z pewnością „spenetrowane” przez WEF rządy będą uzgadniały szczegóły cyfrowej kontroli ludzkości, nazywając to eufemistycznie „walką z dezinformacją”. A co jest dezinformacją? To, czego władza nie uznaje, albo to, co chce ukryć.

Postacie z WEF, takie jak Juwal Noach Harari, otwarcie mówią o zbędnych masach ludzi, z którymi na skutek automatyzacji nie wiadomo co zrobić. Jednocześnie ludzie ci wyrażają troskę o nasze zdrowie i zalecają regularne wstrzykiwanie sobie pewnych eksperymentalnych preparatów, a pandemie uważają za okazję do zresetowania świata wobec własnego wzoru Nowego Porządku.

Klaus Schwab otwarcie mówi, że jego WEF osiągnęła wielki sukces, ponieważ większość dzisiejszych przywódców uczęszczała do „szkółki niedzielnej” WEF Young Global Leaders. Nazywa to „spenetrowaniem” rządów. Potem ci ludzie de facto wykonują jego polecenia, wsłuchując się w zakomunikowane raz do roku zadania do wykonania, które potem są wdrażane kropka w kropkę we wszystkich krajach zarządzanych przez spiskowców z WEF.

Gdybyśmy żyli w świecie kina — Klaus Schwab niewątpliwie byłby nowym superzłoczyńcą, szalonym miliarderem, z którym walczyłby James Bond.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Napoleon 16.01.2023 17:21

  Czy Pan Duda i Pan Morawiecki będą w Davos bronić swoich racji i swoich obywateli i to twardo – tak jak powinni, czy może pojechali tam po nowe wytyczne jak dociskać znowu pasa swoim obywatelom ?

  Może wypowie się w mediach na ten temat Pan Duda lub Pan Morawiecki ?

 2. andi170 16.01.2023 21:10

  A starczyło by zlikwidować uczestników tego syfu by na ziemi zapanował pokój!!!!!

 3. JedynaDroga 16.01.2023 21:57

  Czym się różni psychopata , bóg biblijny od tych o których można poczytać w tym artykule ? Ta sama klika, te same myśli przewodnie . Totalna depopulacja Ziemii , pod płaszczykiem różnych agend społeczno -wojenno – finansowo – religijnych .

  Kiedy już zabraknie tych którzy mogli walczyć , wtedy zacznie się kolejna część ich planu : tysiąc letnia rzesza Hitlera upadła, ale tysiąc letnie królestwo biblijnego psychopaty boga Jahwe nawet się nie zaczęło . Dziwne prawda ?

  Komunizm, nazizm, chrześcijaństwo . Mają jednych, tych samych autorów.

  Żeby oczyścić te świat ludzie musieli by też podnieść rękę na swoich przywódców religijnych . Musieli by otworzyć oczy i spostrzec , że zostali wyebani przez Jezusa, Mahometa oraz Buddę .

 4. Kaczor3333 17.01.2023 09:33

  Nijaki pan A.H wiedziałby co zrobić, zwłaszcza z tym łysiejącym w okularach.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.