Delegaci zjazdu w Davos

Opublikowano: 16.01.2023 | Kategorie: Polityka, Publicystyka, Publikacje WM

Liczba wyświetleń: 3085

Patrząc na komentarze mówiące, że kryzys ekonomiczny, epidemia, wojna przyczyniają się do naszego niezadowolenia i bankructwa pozwalam sobie zauważyć, że wymienione zjawiska „się” nie dzieją, ale są skrupulatnie i konsekwentnie wprowadzane przez konkretne postacie polityki i pseudoekonomii wspieranej przez półświatek finansowy. Anonimowe ujmowanie sprawstwa jest jak rozgrzeszenie zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Wykrzywione kwaśnym grymasem twarze sprawców podkreślają niedosyt uzyskanych wyników wynaturzonej polityki.

Strona 31 teczki zwanej „Dossier” zjazdu w Davos wymienia uczestników: Andrzej Duda – prezydent, Mateusz Morawiecki – premier, Paweł Surówka – naczelny Grupy Eurocash, Anna Moskwa – minister ds. klimatu, Aleksandra Agatowska – Grupa PZU, Beata Kozłowska-Chyła – Grupa PZU, Magdalena Rzeczkowska – ministerstwo finansów.

Całość liczy 78 stron. Na liście widać jaskrawą nadreprezentację Amerykanów, Brytyjczyków, Chińczyków i Szwajcarów. Są przedstawiciele nękanej wojną Ukrainy, ale nie ma Rosjan. Niemcy zapełniają nazwiskami 3 strony, czyli prawie 50 osób z branży samochodowej, energetycznej, przemysłu wydobywczego, zdrowia, medialno-rozrywkowo-sportowej, usługowej, technologii IT, transportowej, inwestycji, klimatycznej.

Agendy ONZ pod różnymi nazwami występują jako instytucje międzynarodowe. Podobnie, jako struktura kontynentalna Unia Europejska ma 17-osobową reprezentację. Profil instytucji przedstawicielskich wskazuje, że nie pominięta będzie choćby szara mysz. Nieodłączne przedstawicielstwo gości sprawdzonych w lojalności medialnej zajmuje nieco miejsca, podobnie jak fundacje pod patronatem G. Sorosa i Billa i Melindy Gates.

Zwraca uwagę nota końcowa: „Uczestnicy i ich dane kontaktowe są ściśle tajne. Wykorzystać wyłącznie w celach kontaktu osobistego i dialogu na rzecz misji Forum. Informacji nie należy używać w żadnym innym celu jak komercyjny, lub dążenie do wstawiennictwa. Naruszenie reguł prywatności będzie upoważniało do skorzystania z wszelkich dostępnych czynności niezbędnych do zachowania tajemnicy danych i działalności. Forum, stojąc na straży wszelkich danych osobowych, gromadzi dane od uczestników zgodnie z polityką prywatności”.

Ktokolwiek pasjonuje się sekretną działalnością tajnych stowarzyszeń, oto proszę bardzo – grają nam na nosie, nawet nie przywiązując szczególnej wagi do tajności, wiedząc, że rządzi ten, kto ma pieniądze i właściwe stanowiska.

Opracowanie: Jola
Na podstawie: Upload.gscdn.nl
Źródło: WolneMedia.net


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.