Uliczne walki w Paryżu

Opublikowano: 21.01.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1833

Serwis informacyjny „Wiadomości — Polska”. Francja rozpoczyna strajk w ramach protestu przeciwko reformie emerytalnej Emmanuela Macrona. Pierwszy strajk oznaczał w tym przypadku pierwsze zamieszki. Francuzi są wściekli przez decyzję rządu Macrona (absolwenta szkoły młodych liderów WEF Klausa Schwaba).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. replikant3d 21.01.2023 18:34

    Niewiele im to da….,,Wielki Reset,, przede wszystkim. Makaron nie odpuści, takie ma polecenie..i ma głęboko w nosie ludzi…

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.