Ukraina zamknie granice?!

Opublikowano: 26.05.2023 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi, Wideo

Liczba wyświetleń: 2841

Lista tematów: Chiny o zawieszeniu broni na Ukrainie (00:35); Załenski ukarze Ukraińców (05:30); Ukraina stoi za operacją w Rosji? (11:21); Polska kontra Rosja kontra Ukraina w Turcji (15:27).

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. elroman 26.05.2023 17:18

  Ciężki temat, nie chce walczyć, to nie walczę, też nie mam zamiaru zginąć za Dudę i Morawieckiego którzy pierwsi uciekną z tego kraju podczas konfliktu z F.R. z drugiej zaś strony powinni iść pierwsi na pierwszą linię i zginąć z honorem za swoje decyzje.

 2. Kaczor3333 26.05.2023 17:59

  A Ja pójdę walczyć, z tyłu za plecami polityków. Czyli gdzieś w Anglii, Hiszpanii czy innym kraju. Językiem będę walczył razem z nimi.

 3. sanchop 26.05.2023 22:11

  “Ukraina stoi za operacją w Rosji?” Haha – nie, to stoi za tym ten sam sojusznik i propagator wartości demokratycznych na świecie.
  “Zelenski ukaże Ukraińców ” już to przecież robi na ich własne życzenie.
  Ten pan powiela prawdy TVP i dlatego śmiało się trzyma bez zakłóceń na yt, bardzo płytko nic nie wnosi do dyskusji a ma czas i zasięgi bardzo jest to przykre

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.