UFO – niespodziewana konfrontacja

Opublikowano: 25.10.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 575

Obiekt, zsunął się on do wioski. Następnie wszedł bezpośrednio do… centrum działań artylerii! Dym, odłamki i detonacje nic mu nie robiły. Francis Wall zapytał dowódcy, czy może użyć MI z pancerną niespodzianką. Dowódca zezwolił…co zdarzyło się w maju 1951 roku w pobliżu Chorwon, około 60 mil na północ od Seulu? Jakie ślady to spotkanie odcisnęło na 25 ludziach, którzy tam byli?

Źródło: YouTube.com

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.