Tusk bierze się za rolników

Opublikowano: 23.02.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1821

Premier Donald Tusk wciąga granicę z Ukrainą na listę krytycznej infrastruktury. Co to oznacza dla rolników?

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

3 komentarze

 1. replikant3d 23.02.2024 17:44

  Maski opadły…,,wielki głód,, ma być….

 2. rozrabiaka 23.02.2024 17:57

  I tak będzie to szło, bo siedzą te same pokraki od 35 lat.
  Numer z ziarnem jest po to aby chlebek był w miarę niskiej cenie. Może być tak, że te zboże to jest za uzbrojenie, i to jest prowokacja rządu warszawskiego a nie prowokacja ukr/USA.

 3. niusy 23.02.2024 22:47

  “Drodzy rolnicy, ja bym chciał byście się rozeszli” 🙂

  Yo!

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.