Tesla, Marconi i Edison – to oni odebrali sygnał radiowy z Marsa?

Opublikowano: 09.05.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 600

Kiedy tacy ludzie jak Tesla, Marconi i Edison mówią o tej samej sprawie, to nie przypadek, bajka czy też wymyślona historia, ale fakt. Do tej pory majsterkowicze robią sobie w domowym zaciszu “Radio Duchów” Tesli. Dosyć proste urządzenie do odbierania dziwnych sygnałów nie wiadomo skąd. Czy odebrane sygnały przez trzech wynalazców były podsłuchem rozmów między latającymi spodkami, zbudowanymi przez tajne okultystyczne stowarzyszenie choćby takie jak Vril, którego powstanie datuje się na 1871 rok? Jakich anten używał Tesla do podsłuchiwania rozmów pochodzących jego zdaniem z kosmosu? Czyżby była to jego bifilarna cewka, która występuje w tle prawie na wszystkich jego zdjęciach?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 2, średnia ocena: 3,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o