Synteza – Overunity

Opublikowano: 20.12.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1810

Poza urządzeniami i odkrywcami jest jeszcze jedna sprawa. Czyli kwestia urządzeń, które zwielokrotniają energię. Bo nie zawsze trzeba zaczynać wszystko od zera, na początek wystarczy wzmocnić to, co już mamy. Oficjalnie panujący paradygmat mówi nam, że to nie jest możliwe. Ale co, jeśli w rzeczywistości jest odwrotnie? Dlaczego ropa tanieje akurat zawsze wtedy, kiedy na horyzoncie pojawiają się urządzenia, które dają więcej energii niż pobierają? Oraz co w rzeczywistości kryje się za częstotliwościami i falami skalarnymi, o których pisał Nikola Tesla?

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 06.12.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.