Świat stoi u progu klęski głodu

Opublikowano: 15.05.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 670

Sytuacja jest dramatyczna. Z winy polityków świat stoi u progu światowej klęski głodu. Może czekać nas również kolejny kryzys migracyjny.

2

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. AlbertW41 16.05.2022 04:58

    Putin juz praktycznie wygral wojne na Ukrainie. Bez zboza z Ukrainy i Rosji, bo sankcje, swiat bedzie glodowal. Jest to tez na reke rzadzacych tym swiatem od wielkiego resetu. Zwiekszy sie migracja z Afryki ktorzy zaleja Europe zachodnia ktora przestanie sie interesowac losem Ukrainy a bardziej naplywowi migrantow. Podobnie bedzie w USA gdzie bardziej pilnuje sie bezpieczenstwa Ukrainy niz wlasnej poludniowej granicy.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.