Substancja – Do trzech razy sztuka

Opublikowano: 19.12.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 14

Pierwszy trip to pierwszy trip. Ale po tym pierwszym tripie bardzo szybko nastąpiła seria kolejnych wypraw. Różnych wypraw, a co za tym idzie nowe doświadczenia i bardzo konkretne refleksje. Okazało się, że nie ma tu żadnej drogi na skróty, świat jest jednością a nasze życie i to co nas spotyka, jest tylko manifestacja naszego pomysłu na siebie w tym świecie. Jednym zdaniem śmierć zaczęła zaglądać mi w oczy, a ja w jej, i bardzo się polubiliśmy i dokąd to mnie zaprowadziło…

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 06.12.2015

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o