Substancja – Do trzech razy sztuka

Opublikowano: 19.12.2015 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 1085

Pierwszy trip to pierwszy trip. Ale po tym pierwszym tripie bardzo szybko nastąpiła seria kolejnych wypraw. Różnych wypraw, a co za tym idzie nowe doświadczenia i bardzo konkretne refleksje. Okazało się, że nie ma tu żadnej drogi na skróty, świat jest jednością a nasze życie i to co nas spotyka, jest tylko manifestacja naszego pomysłu na siebie w tym świecie. Jednym zdaniem śmierć zaczęła zaglądać mi w oczy, a ja w jej, i bardzo się polubiliśmy i dokąd to mnie zaprowadziło…

Źródło: RadioNaFali.com
Premiera w RWM: 06.12.2015


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.