Śmietnik atomowy sprzed 50 milionów lat

Opublikowano: 16.06.2021 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1346

Coraz więcej badań kierowanych jest na dno zasobów wodnych naszej planety. Biorąc pod uwagę wędrówkę lądów po naszej planecie, tam gdzie dzisiaj są morza i oceany mogły miliony lat temu funkcjonować potężne aglomeracje cywilizacji, które wcześniej niż my eksplorowały Ziemię. Szokującego odkrycia dokonała grupa naukowców z Uniwersytetu Cambridge pracując na Północnym Atlantyku. Odkryli sztuczną, zatopioną wyspę, która po brzegi wypełniona jest odpadami atomowymi zamkniętymi w niespotykanych na ziemi specjalnych kapsułach. Tylko pobieżne badanie wykazało, że kapsuły są wypełnione pierwiastkami transuranowymi. Kilka dodatkowych odkryć opierających się o archeologię zakazaną dopełnia jakby odpowiedzi na pytanie czy żyją w głębinach oceanicznych jakieś bliżej nam nie znane cywilizacje, które chcą nawiązać z nami kontakt.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.