Skuteczne i bezpieczne? Dane nie kłamią!

Opublikowano: 18.03.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 1244

Rozmowa ta odbyła się 2.02.2024 w ramach podcastu „Jimmy Dore Show”. Gościem Jimmy’ego jest Edward Dowd, współzałożyciel Phinance Technologies, firmy zajmującej się globalnymi alternatywnymi makroinwestycjami, oraz autorem książki „Przyczyna nieznana. Epidemia nagłych zgonów w 2021 i 2022 r.” („Cause Unknown: The Epidemic of Sudden Deaths in 2021 & 2022”).

Źródło: BitChute.com


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. LichoNiespi 18.03.2024 12:03

    No cuz…..zaszczepili sie azeby nie umierac i nie chorowac to chorujom i umierajom…..a przedtym to nie chcieli sluchac……ja stracilem prace i nigdzie w 2 latach nie przyjeli mnie do zadnej innej pracy…..

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.