Sieć 5G – wasze dzieci będą chore

Opublikowano: 31.08.2019 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 181

Poniższy film trwa 10 minut – warto poświęcić ten czas by zrozumieć skalę zagrożenia.

Mapa zachorowań na raka pokrywa się z mapą nadajników. Nowotwory nie pojawiają się z dnia na dzień, potrzebna jest długotrwała i ciągła ekspozycja na promieniowanie mikrofalowe. Badań nad długoterminowym wpływem sieci 5G na ludzi nie przeprowadzono, jest to technologia eksperymentalna. Normy promieniowania uznawanego „za bezpieczne” już wielokrotnie arbitralnie podwyższano przy okazji wdrażania sieci 1G, 2G, 3G, 4G i LTE. Promieniowanie wszystkich sieci jest równoczesne i następuje kumulacja zagrożenia zdrowotnego. Dla sieci 5G „bezpieczna norma” ma zostać podniesiona ponad 100-krotnie, a obywateli gminy mają być wywłaszczone przez firmy telekomunikacyjne! Właściciel budynku lub obawiający się o swoje zdrowie mieszkaniec za sprzeciw postawienia masztu na budynku będzie karany jak przestępca! Politycy PiS procedują wprowadzenie Megaustawy o 5G wbrew zdrowemu rozsądkowi, z naruszeniem prawa, w ekspresowym tempie, jakby ustawa została „kupiona” przez koncerny telekomunikacyjne. Niestety, prokuratorem generalnym jest członek PiS i na śledztwo ws. korupcji nie ma szans.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI: , , , , ,

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
hashi
Użytkownik
hashi

Eksterminacja narodu polskiego.

Potrzebujemy Twojej pomocy!

 
Wyczerpują się środki na działalność Naszego Portalu. W tym miesiącu pomoc finansowa zmalała i istnieje zagrożenie zbiórki na działalność w sierpniu. Dlatego prosimy wszystkich dobrych i szczodrych ludzi, dla których los Naszego Portalu nie jest obojętny, ponieważ go cenią za kulturę słowa oraz wzbogacenie ich wiedzy i życia, o pomoc w szczęśliwym ukończeniu zbiórki na działalność nadchodzącym miesiącu. Aby zapewnić Naszemu Portalowi stabilność w przyszłości, zachęcamy również do dołączania do elitarnej, stałej grupy wspierających. Zostań naszym sponsorem! Nie pozwól aby portal „Wolne Media” zawiesił działalność! Ważny jest każdy grosik! Czy nam pomożesz?

Nasze konto bankowe TUTAJ – Konto PayPala TUTAJ