Oczyszczanie Sejmu z… rządów PiS-u

Opublikowano: 15.04.2024 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 804

Od dwóch tygodni w sieci krąży wideo pt. „Rytuał oczyszczania Sejmu z PiS-u” przedstawiające dziwaczny performance kojarzący się z satanizmem. Informacje o nagraniu są skąpe — podobno po raz pierwszy opublikowano je pod koniec marca 2024 r. na „Tok-Toku”. Jeśli wiecie kto, kiedy, dlaczego i na czyje zlecenie zorganizował to „widowisko”, którego nie sposób „odzobaczyć”, napiszcie w komentarzach. Trudno orzec, czy to fejk, czy nie, ale widać, iż aktorzy wmieszani są w tłum zwiedzających, a otoczenie wygląda na wnętrze Sejmu.

Źródło: YouTube.com


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. Katana 15.04.2024 10:20

    Opętani… Pewnie jeszcze myślą, że to kontrolują.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.