Rosjanie zdobędą Mariupol

Opublikowano: 21.03.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 893

Gen. Waldemar Skrzypczak komentuje odrzucenie przez Ukraińców żądania poddania Mariupola. Wskazuje, że Rosjanie ponoszą tam duże straty. Są przy tym zdeterminowani, żeby miasto zdobyć, choćby jako ruiny. Rosja pragnie połączenia lądowego z Krymem. Były dowódca Wojsk Lądowych sądzi, że siły rosyjskie gromadzone na Białorusi zostały zmobilizowane ad hoc. W Ługańsku i Doniecku ma miejsce „branka”. „Ci ludzie nie są dobrym materiałem wojennym” – stwierdza. Gen. Skrzypczak ocenia, że Białorusini mogą uderzyć na zachód ukraińskiego państwa na linii Brześć-Lwów, aby odciąć Ukrainę od pomocy z Zachodu.

1

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.