Rolnicy będą protestować również pod siedzibą PiS?

Opublikowano: 02.03.2024 | Kategorie: Polityka, Społeczeństwo, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 1997

PiS od jakiegoś czasu próbuje podłączyć się pod protesty rolników, gdy tak naprawdę dużo część problemów rolników ma swoje źródło jeszcze w czasach rządów poprzedniej ekipy. Dlatego możliwe, że protestujący pojawią się także na Nowogrodzkiej w Warszawie.

Lider stowarzyszenia „Oszukana Wieś” Wiesław Gryn poinformował, że protestujący rolnicy mogą zajść pod siedzibę Prawa i Sprawiedliwości w Warszawie przy ul. Nowogrodzkiej.

Gryn w rozmowie z Polskim Radiem stwierdził, że to właśnie „tam jest główna przyczyna protestów”. Lider „Oszukanej Wsi” twierdzi, że za poprzednich rządów rozpoczęły się zaniedbania, które teraz odczuwają rolnicy.

I rzeczywiści – Gryn ma sporo racji. Choćby tzw. Zielony Ład UE to jeden z projektów, do których rękę przyłożył Mateusz Morawiecki. Również kryzys na granicy polsko-ukraińskiej ma początek jeszcze za poprzednich rządów.

Protest pod siedzibą PiS może pokrzyżować plany Jarosławowi Kaczyńskiemu. PiS-owcy bowiem od dłuższego czasu próbują podpiąć się pod protesty rolników.

Kolejny protest rolników w Warszawie zaplanowany jest na 6 marca. „Rolnicy, pracownicy, leśnicy, myśliwi razem przeciwko unijnej polityce klimatycznej, Zielonemu Ładowi i niekontrolowanemu napływowi produktów rolno-spożywczych z Ukrainy” – informują rolnicy.

Autorstwo: SG
Na podstawie: Polskie Radio
Źródło: NCzas.info


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1 wypowiedź

  1. rozrabiaka 03.03.2024 10:52

    “Kolejny protest rolników w Warszawie zaplanowany jest na 6 marca” niech się spieszą, bo :
    https://wolnemedia.net/cenzura-nadchodzi-wielkimi-krokami/

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.