Preparaty na COVID-19 zabijają 1 osobę na 1000

Opublikowano: 04.12.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 2750

Na początku ubiegłego tygodnia odważny informator wysłał e-mail do urzędników Ministerstwa Zdrowia Nowej Zelandii (NZMH), w którym powiadomił ich, że posiadane przez nich dane można wyjaśnić jedynie jeśli weźmie się pod uwagę fakt, że szczepionki przeciwko COVID-19 zabijają tysiące Nowozelandczyków. Władze NZMH nie opublikowały analizy szeregów czasowych kohort, aby potwierdzić lub zaprzeczyć oskarżeniom informatora. Nie przeprowadzili też żadnej analizy na podstawie własnych danych. Zamiast tego urzędnicy uciekają się do ataków ad hominem na informatora, aby go oczernić i spróbować odwrócić uwagę opinii publicznej.

NZMH ma obowiązek zbadać zarzuty autora przecieku, przeprowadzając prostą analizę, którą każdy może przeprowadzić. Wymaga to około 15 minut wysiłku. Wiem to, bo sam to przerabiałem na danych NZMH. Pokazują one, że te szczepionki należy natychmiast wycofać. Urzędnicy NZMH postanowili nie spędzać nawet tych 15 minut i nie spojrzeć na dane. Nazywa się to karalnym zaniedbaniem. Zostali powiadomieni o poważnym problemie i postanowili odwrócić wzrok. W tym wypadku najwyższy czas postawić przywództwu zarzuty karne.

Nie musisz wierzyć na słowo — możesz pobrać dane NZMH i zweryfikować je osobiście.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz dane z amerykańskiego Medicare i Ministerstwa Zdrowia Nowej Zelandii, które ponad wszelką wątpliwość pokazują, że szczepionki przeciwko COVID-19 zabiły miliony osób. Nowozelandzkie media głównego nurtu też są uśpione. Po prostu papugują wszystko, co mówią urzędnicy NZMH i nie zadają żadnych pytań. Oto dwa artykuły z nowozelandzkiej prasy pokazujące, że zamiast pokazywać ostateczne dane z analizy kohort szeregów czasowych, urzędnicy NZMH po prostu twierdzili, że informator rozpowszechnia dezinformacje, a prasa propaguje to dalej bez zadawania żadnych pytań!!! Co się stało z dziennikarstwem śledczym?

Dane, które wyciekły zostały potwierdzone przez dwóch najbardziej szanowanych na świecie ekspertów w dziedzinie danych, ryzyka i epidemiologii. Zobacz slajdy, slajdy 85 i 86, aby zobaczyć, co powiedzieli. Zasadniczo powiedzieli, że te dane rozwiewają wszelkie wątpliwości co do tego, że szczepionki zabiją ogromną liczbę ludzi. Analiza kohortowych szeregów czasowych jest banalna. Pokazuje, że szczepionki przeciwko COVID-19 zabijają średnio 1 osobę na 1000 podanych zastrzyków.

Analizę przeprowadziłem na danych z Nowej Zelandii. Te szczepionki są zabójcze dla każdego, kto ma choćby odrobinę umiejętności w tej dziedzinie. Jeśli nie masz odpowiednich umiejętności, możesz je zdobyć w ciągu kilku minut, korzystając z pokazu slajdów.

Zatem średnio 1 śmierć na 1000 dawek. W Nowej Zelandii podano 12 milionów dawek. Więc szacunkowa liczba dodatkowych zgonów w Nowej Zelandii wynosi 12 000 osób. Teraz w końcu wiemy, co spowodowało ponad 10 000 zgonów w Nowej Zelandii od czasu wprowadzenia zastrzyków, prawda? Zagadka rozwiązana!

Dlaczego media głównego nurtu w Nowej Zelandii nie domagają się analizy szeregów czasowych kohort przeprowadzonych przez NZMH? Prasa nowozelandzka powinna zwrócić się do NZMH o analizę szeregów czasowych kohort, aby mogła przeprowadzić własną niezależną analizę danych i ustalić, czy NZMH mówił prawdę, czy nie. Zamiast tego prasa nowozelandzka po prostu akceptuje ataki ad personam bez żadnych danych.

Istnieje tylko jeden sposób, aby ostatecznie przeanalizować dane NZMH, które dowodzą, że szczepionki są zabójcze. Od tego momentu urzędnicy NZMH świadomie zabijają ludzi, jeśli w dalszym ciągu pozwolą na podawanie szczepionek na COVID-19. Powinni zwolnić swoich epidemiologów i zastąpić ich ludźmi kompetentnymi. Jeśli jesteś w Nowej Zelandii, udostępnij ten artykuł, szczególnie pracownikom NZMH. Muszą zrozumieć, jak skorumpowane jest ich przywództwo. Moim zdaniem w ramach protestu wszyscy powinni odejść. Nie można pozwolić, aby to nadal trwało.

Autorstwo: Steve Kirsch
Źródło zagraniczne: KirschSubstack.com
Źródło polskie: PrisonPlanet.pl


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

4 komentarze

 1. Szwęda 04.12.2023 14:36

  Ponadnarodowe ludobójcze koncerny wymordowują miliony ludzi na świecie, i co z tego, skoro są ponad prawem?

 2. Katana 04.12.2023 15:04

  Jedyna nadzieja w tym wyborze, że lepiej umrzeć dobrze czyniąc, niż źle czyniąc.

 3. sga 04.12.2023 16:44

  1/1000 troche malo chyba jeszcze na ludobojstwo?

 4. Katana 05.12.2023 09:06

  sga. Jaka jest definicja ludobójstwa? Czy ilość jest (istotnym) parametrem?
  Czy raczej jest skierowane przeciwko określonej grupie ludzi?
  Na jednych mają to, na innych tamto…
  A podany wynik jest (oprócz tego, że szacunkowy to) zawężony do faktów dokonanych i odpowiednio zdefiniowanych.
  Już lekka niewydolność jak i małe kłamstwo może przynieść ogólnie śmiertelne skutki nie tylko pośrednio.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.