Półtoraroczne dziecko zagryzło jadowitego węża

Opublikowano: 08.11.2015 | Kategorie: Ekologia i przyroda, Wiadomości ze świata

Liczba wyświetleń: 637

Najprawdopodobniej dziecko wzięło węża z rodziny żmijowatych za nową zabawkę. Na szczęście gad nie ugryzł dziecka – lekarze nie znaleźli śladów jadu w jego organizmie.

W niespodziewany sposób zakończyło się spotkanie półtorarocznego dziecka z niebezpiecznym jadowitym wężem w Brazylii — chłopczyk zagryzł węża na śmierć, a sam nie ucierpiał.

Według informacji radia Gaucha, niezwykłe zdarzenie miało miejsce w mieście Mostardas w stanie Rio Grande do Sul. Chłopczyk Lorenzo bawił się na podwórku domu, gdy w pobliżu pojawił się wąż żararaka, którego ugryzienie jest bardzo niebezpieczne dla człowieka, tym bardziej dla dziecka. W jaki sposób dziecko zagryzło węża na śmierć, nie wiadomo.

Tuż po incydencie Lorenzo został przewieziony do szpitala z powodu podejrzenia ugryzienia przez węża. Tymczasem lekarze nie znaleźli żadnych śladów jadu w jego organizmie, zapewniając rodziców, że dziecko nie ucierpiało i czuje się świetnie.

Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.