Polski drób pojedzie do Rosji

Opublikowano: 21.08.2018 | Kategorie: Gospodarka, Wiadomości z kraju

Liczba wyświetleń: 495

Rossielchoznadzor zniósł wprowadzone z powodu ptasiej grypy ograniczenia w wysyłaniu do Rosji polskiego drobiu – wynika z zalecenia opublikowanego na stronie rosyjskiego resortu.

„Po przeprowadzeniu analizy sytuacji epizootycznej związanej z ptasią grypą w Polsce, a także na podstawie informacji wysyłanej przez stronę polską o środkach podjętych w celu zapobieżenia rozprzestrzenieniu się wskazanej choroby Rosselchoznadzor od 6 sierpnia 2018 roku znosi tymczasowe ograniczenia w imporcie do Rosji z całego terytorium Polski drobiu, wyrobów drobiowych i wszystkich typów produktów przemysłu drobiowego zawierających w składzie produkty przetwórstwa drobiu” — czytamy w dokumencie.

Ponadto resort wydał pozwolenie na dostawę do Rosji paszy i dodatków do paszy dla drobiu oraz sprzętu do hodowli, uboju i obróbki drobiu.

Zdjęcie: cicitony (CC0)
Źródło: pl.SputnikNews.com


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.