Niszczenie ludzi przez psychiatrię

Opublikowano: 05.10.2019 | Kategorie: Opinie i dyskusje

Liczba wyświetleń: 24

Lidia Dyrek opowiada o dziwnym zabiegu w Białymstoku, opętaniu, wykorzystywaniu ludzi jako królików doświadczalnych, szufladkowaniu ludzi jako wariatów, nękaniu bronią elektroniczną i niszczenie relacji międzyludzkich przez psychiatrów w Polsce.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

1
Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy
Powiadom o
Barney
Użytkownik
Barney

żeby mówić o chorobach, to jeden z myków tej agendy.
robisz to i nie masz czasu na nic innego (na odwrotność), więc jesteś tą chorobą, albo stajesz się nią stopniowo.

jak z tv, sączy się powoli jad rozpaczy do ludzkich głów, taki jak strach i dzieje się!

otwieranie oczu nie jest łatwe, bo zauważa się więcej, ale nie tylko dobrych rzeczy.