Niezaszczepieni muszą zaakceptować utratę pracy

Opublikowano: 25.06.2022 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 1810

Air Canada przeprasza za incydent, podczas którego ponad 20 pasażerów zostało usuniętych z pokładu samolotu lecącego 20 czerwca z Montrealu do Londynu. W oświadczeniu linia podała, że powodem wyproszenia pasażerów, którzy siedzieli już w samolocie i czekali na start, było „niepodporządkowanie się przepisom dotyczącym noszenia masek, kanadyjskiemu prawu lotniczemu i nakazom załogi”.

Incydent na „Twitterze” opisała jedna z pasażerek. Stwierdziła, że to, co się stało, było to upokarzające. Napisała, że wyproszono 23 przypadkowe osoby, wśród których znajdowało się starsze małżeństwo i czteroosobowa rodzina. Na nagraniach zamieszczonych w internecie widać uzbrojonych oficerów, którzy podchodzą do niektórych pasażerów i każą im opuścić samolot.

Kanada zniosła zakaz odbywania lotów krajowych i zagranicznych przez osoby niezaszczepione, w dalszym ciągu obowiązują jednak maseczki. Air Canada oświadczyła, że nie komentuje zachowania pasażerów na pokładzie swoich samolotów, jednak podjęte działania miały na celu bezpieczeństwo i dobrostan pozostałych 266 osób lecących do Londynu. Dalej przyznaje jednak, że wśród wyproszonych z samolotu znalazły się również osoby, którym kazano wysiąść przez pomyłkę. Linia zapewnia, że skontaktowała się z nimi i przeprosiła.

Tymczasem premier Kanady Justin Trudeau broni przymusu szczepień (właściwie szczepiennego szantażu i mobbingu – przypis WM), twierdzi, że to „osobisty wybór”. W obszernym wywiadzie dla CBC Radio The House Trudeau mówił o trudnych i dzielących wyborach.

Premier Justin Trudeau powiedział Chrisowi Hallowi, prowadzącemu program CBC Radio, że ludzie, którzy zdecydowali się nie szczepić, dokonali wyboru, muszą zaakceptować konsekwencje tych decyzji, w tym utratę zatrudnienia i ograniczony dostęp do transportu i innych usług. „To był ich wybór i nikt nigdy nie zamierzał nikogo zmuszać do robienia czegoś, czego nie chce robić” – powiedział premier w wywiadzie dla programu CBC Radio The House w sobotę. „Ale są konsekwencje, gdy tego nie zrobisz. Nie możesz narażać na ryzyko swoich współpracowników. Nie możesz narażać na ryzyko ludzi siedzących obok ciebie w samolocie” – powiedział Trudeau przed wyjazdem na międzynarodowe szczyty w Afryce i w Europie.

Autorstwo: Katarzyna Nowosielska, Andrzej Kumor
Na podstawie: CBC.ca
Źródło: Goniec.net [1] [2]
Kompilacja 2 wiadomości: WolneMedia.net


TAGI: , , , , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

5 komentarzy

 1. andi170 25.06.2022 13:31

  Tradeu to nowy Hitler a Kanada to już FASZYSTOWSKI kraj szkoda ludzi tak upodlonych.

 2. rzbogdan 25.06.2022 16:49

  (Komentarz usunięty – naruszenie regulaminu 5a – karalne groźby pobicia. Admin WM)

 3. Virgo_Snake 25.06.2022 20:20

  @rzbodam
  Kolesiu reptylianski co ty tu wypisujesz …
  twoja energia to Black cloak.
  Won z tąd

  Kopnij sam siebie w w twój pusty łeb.
  Jak nie umiesz..
  To na ścianie namaluj koło..
  Z 3 metrów weź rozbieg…
  I i głową wyceluj w środeczek..
  To się nazywa Baranek Devila albo Debila.
  Podkreślam ściana musi być betonowa
  Albo ceglana
  Do (nie_do_zobaczenia) ale Zrobaczenia
  i do Więzienia (nie do widzenia)

 4. EVO007 25.06.2022 21:56

  rzbogdan chyba pomylił portal wolne media z wp czy czymś podobnym no ale pajac i tak nie zrozumie

 5. emigrant001 27.06.2022 13:09

  takich ludzi jak Justin Trudeau należy izolować w pomieszczeniach zamknietych dla dobra ogółu i najlepiej “dobrowolnie”

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.