Bill Gates chce przyciemnić Słońce

Opublikowano: 22.04.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 919

Finansowane przez Billa Gatesa badania nad przyciemnieniem światła słonecznego są na zaawansowanym etapie. Przy sprzyjających warunkach już w czerwcu tego roku (wideo z 12 czerwca 2021 r. – przypis WM) z terytorium Szwecji na orbitę Ziemską zostanie wysłany osprzęt, który ma przygotować grunt pod dalsze prace związane z rozpyleniem w atmosferze pyłu w postaci węglanu wapnia. Badania niepokoją naukowców, a ci ostrzegają, że szerokie zastosowanie technologii przyciemniającej naturalne światło słoneczne, która w założeniu ma pomóc w walce ze zmianami klimatu, nie powinna być w ogóle stosowana lub tylko i wyłącznie w ostateczności. Profesor Uniwersytetu Harvarda Frank Keutsch powiedział, że wykonywanie tego procesu na dużą skalę jest „przerażającą” koncepcją, która w przyszłości prawdopodobnie będzie zastosowana tylko wtedy, gdy znaczące obszary planety staną się zbyt ciepłe, aby nadawały się do zamieszkania. Geoinżynieria słoneczna opiera się na założeniu, że odpowiednie techniki mogą zmniejszyć wpływ globalnego ocieplenia, odbijając światło słoneczne z powrotem w kosmos za pomocą substancji chemicznych.

4

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.