Największy egzorcysta świata

Opublikowano: 07.07.2021 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 496

Od niepamiętnych czasów na poziomie duchowym trwa potężna wojna między zwolennikami Szatana i zwolennikami Boga. Niewielu ludzi wie, że ofiary tej wojny są po obu stronach. Malachi Martin przedstawił w jednej ze swoich książek egzorcystów, którzy przegrali bitwę z demonami. Są to ludzie dotknięci fizycznymi i psychicznymi uszczerbkami, pozostawieni w zamkniętych klasztorach jako znak przestrogi, siły i przebiegłości Szatana. Niedawno odszedł w zaświaty największy egzorcysta na świecie ojciec Gabriele Amorth. Był największym wojownikiem Boga. Czy znajdzie się ktoś kto będzie godzien zastąpić jego miejsce? Jako jedyny egzorcysta ojciec Amorth osobiście spotkał się z Szatanem podczas egzorcyzmów. Opowiadamy o tym między innymi w naszym nowym filmie. Zapraszamy do oglądania.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 1, średnia ocena: 5,00 (max 5)
Loading...

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o