Milioner wydał 2 000 000 dolarów, aby odmłodzić ciało

Opublikowano: 28.01.2023 | Kategorie: Wiadomości ze świata, Zdrowie

Liczba wyświetleń: 3021

Multimilioner Brian Johnson wydał ponad 2 miliony dolarów, próbując się odmłodzić. 45-letni biznesmen zatrudnił zespół specjalistów medycznych, aby pomogli mu „mieć mózg, serce, płuca, wątrobę, nerki, ścięgna, zęby, skórę, włosy, pęcherz moczowy, penisa i odbytnicę 18-latka”.

Jak dotąd zespół Johnsona koncentrował się na tym, co przychodzi naturalnie — opracowaniu diety i reżimu ćwiczeń. Jeśli dobrze się odżywiasz, dobrze pijesz i regularnie ćwiczysz, poprawisz swoją ogólną kondycję, a może nawet więcej, jeśli wydałeś duże sumy na zespół, który pomoże ci trzymać się tego schematu. Johnson przestrzega diety wegańskiej o wartości 1977 kalorii, a nawet utrzymuje regularny harmonogram snu. Przyjmuje również szereg leków i suplementów. Jednocześnie monitoruje wszystko – od stanu swoich jelit i ilości tłuszczu w organizmie po nocne erekcje. Po przejrzeniu danych wprowadza się poprawki do jego schematu i leków.

Do tej pory Johnson twierdzi, że uzyskał dobre wyniki, poprawiając wskaźniki, takie jak ciśnienie krwi i pojemność płuc. „Moje najnowsze przedsięwzięcie, Project Blueprint, ma na celu zmierzenie wszystkich ponad 70 narządów w moim ciele, a następnie maksymalizację zmiany ilościowego wieku biologicznego każdego z nich” – pisze na swojej stronie internetowej. „Zmierzyliśmy ponad 15 narządów i zdobyłem 507 punktów za zmianę wieku. Mój wiek chronologiczny to 44 lata, zmierzony wiek biologiczny to 36 lat”. Twierdzi, że jego GrimAge – wynik oparty na biomarkerach w DNA, który okazał się dobrym predyktorem choroby – wynosi 36.

Od dawna wiemy, że dieta, ćwiczenia i starzenie się są ze sobą powiązane, więc nie jest niespodzianką, że zdrowy styl życia sprawił, że Johnson stał się zdrowszy i młodszy. Jak dotąd wygląda na to, że zapłacił za siłownię i dietę, a nie za mózg, serce, płuca, penisa i odbytnicę 18-latka.

Według lekarza medycyny regeneracyjnej zespołu — będą rozważać terapię genową, chociaż nie podano żadnych szczegółowych informacji. Terapia genowa przyniosła obiecujące wyniki w odwracaniu oznak starzenia się u myszy, ale niektórzy naukowcy są sceptyczni, czy taka terapia mogłaby kiedyś zostać zastosowana u ludzi.

Źródło: ZmianyNaZiemi.pl


TAGI: ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

2 komentarze

  1. replikant3d 28.01.2023 16:02

    Kolejny ,,nawiedzony,, milioner. Tak to kasa uderza do głowy…ech…

  2. Admin WM 28.01.2023 16:56

    Ci, którzy mają obsesję na punkcie młodości, czyli chcą jak najdłużej żyć, zazwyczaj szybko umierają. Np. w wypadkach drogowych, lotniczych, etc.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.