Między ezoteryką i ekstremizmem

Opublikowano: 26.04.2022 | Kategorie: Filmy dokumentalne

Liczba wyświetleń: 1091

Rolnik Rupert Peterlechner zanim wysieje nasiona warzyw do gruntu, wkłada je na 10 sekund pod język. W ten sposób pozwala roślinie poznać potrzeby żywieniowe osoby, którą ją wysiewa. Ten niemal magiczny rytuał zaczerpnął z książki „Anastazja, szamanka z syberyjskiej tajgi”, popularnej pozycji, która ukazała się w Rosji w latach 1990. Dla Ruperta odkrycie książki było rewolucją. W playerze wideo można zmienić wielkość napisów.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.