Miasto ukryte pod lodem i pakt z Agartą

Opublikowano: 24.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 759

Profesjonaliści pracujący w dziedzinie alternatywnych źródeł energii, znanych z tak zwanego konwertera Hansa Kohlera, który zamienia energię grawitacji na energię elektryczną twierdzą, że konstrukcja takiego napędu jest tylko kwestią czasu. Istnieją informacje, które mówią o tym, że te przetworniki zostały wykorzystane w silnikach elektromagnetyczno-grawitacyjnych produkowanych w Niemczech w latach 1942-1945 w fabrykach Siemens i AEG. Tych samych konwerterów rzekomo używano jako źródeł energii nie tylko na “latających dyskach”, ale także na gigantycznych łodziach podwodnych i w podziemnych bazach. Gdzie znajduje się 8 specjalnych okrętów podwodnych, zwodowanych i obsadzonych załogą?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Liczba głosów: 3, średnia ocena: 3,67 (max 5)
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o