Masaru Emoto i pole informacyjne wody

Opublikowano: 20.09.2022 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 392

Cały świat zna już eksperymenty z wodą dr. Masaru Emoto. W jednym z nich grupa ludzi wysłała miłe myśli, takie jak „dziękuję ” i „miłość” do butelki silnie zanieczyszczonej wody. I co się stało? Woda została szybko oczyszczona. Dr Masaru Emoto udowodnił, że woda ma zdolności mimikry oraz przejmowania właściwości od postawionego wzoru. Dr Emoto niedawno zaprosił cały świat do regularnego wysyłania dobrych myśli do wody na ziemi w określonych godzinach, aby ją oczyścić. Dzisiaj wiadomo już, że słowa potrafią zmienić strukturę wody.

3

TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.