Macron ogłosił wojnę sanitarną

Opublikowano: 19.03.2020 | Kategorie: Audycje

Liczba wyświetleń: 405

„Jesteśmy w stanie wojny sanitarnej” – powiedział w swoim orędziu prezydent Francji Emmanuel Macron. 16 marca o godzinie 20:00 prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił obowiązkową izolację na całym terytorium Francji. Oznacza to, że tylko za specjalnym zaświadczeniem Francuzi będą mogli opuszczać domy. Prezydent zdecydował również o przeniesieniu drugiej tury wyborów samorządowych, która miała się odbyć w niedzielę 22 marca. Orędzie obejrzało ponad 35 milionów francuzów. W obecnej chwili we Francji odnotowano 6633 przypadki zakażenia wirusem, a zmarło 148 osób. O całej sytuacji opowiedziała nam pani mecenas Ewa Dzioba, mieszkanka Francji.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Zostań pierwszą osobą, która oceni ten wpis!
Loading...

TAGI:

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Chcesz skomentować? Zaloguj się!
  Subskrybuj  
Powiadom o