Macron ogłosił wojnę sanitarną

Opublikowano: 19.03.2020 | Kategorie: Audycje, podcasty i vlogi

Liczba wyświetleń: 691

„Jesteśmy w stanie wojny sanitarnej” – powiedział w swoim orędziu prezydent Francji Emmanuel Macron. 16 marca o godzinie 20:00 prezydent Francji Emmanuel Macron ogłosił obowiązkową izolację na całym terytorium Francji. Oznacza to, że tylko za specjalnym zaświadczeniem Francuzi będą mogli opuszczać domy. Prezydent zdecydował również o przeniesieniu drugiej tury wyborów samorządowych, która miała się odbyć w niedzielę 22 marca. Orędzie obejrzało ponad 35 milionów francuzów. W obecnej chwili we Francji odnotowano 6633 przypadki zakażenia wirusem, a zmarło 148 osób. O całej sytuacji opowiedziała nam pani mecenas Ewa Dzioba, mieszkanka Francji.


TAGI:

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.