Lacerta – pełzająca istota żyjąca w podziemnym świecie

Opublikowano: 12.04.2021 | Kategorie: Paranauka, Publicystyka

Liczba wyświetleń: 4248

Od administratora „Wolnych Mediów”

Przedstawiamy kompilację dwóch wywiadów Olego K. ze Szwecji z przedstawicielem rasy gadów. Autor oczywiście twierdzi, że są autentyczne, ale nie da się ich zweryfikować. Zalecam zachowanie ostrożności przed ferowaniem opinii. Przepraszam za bardzo słabą jakość polskiego tłumaczenia pochodzącego z… czeskiej strony i namiastkę korekty (poprawiłem ile się dało, ale za dużo do ogarnięcia i jest mnóstwo niedoróbek). Materiał przedstawiam ze względu na jego niezwykłość.

Od autora wywiadu

Potwierdzam, że poniższy tekst jest prawdą absolutną i nie jest fikcją. Są to fragmenty z transkrypcji wywiadu, który zrobiłem z gadzim stworzeniem w grudniu 1999 roku. Ta istota była w kontakcie z moim przyjacielem,którego imię w tekście podaję tylko ze skrótem EF od kilku miesięcy. Pozwólcie, że stwierdzę, że przez całe życie byłam sceptykiem, jeśli chodzi o UFO, kosmitów i inne dziwne rzeczy. Myślałam, że EF tylko opowiadał mi swoje sny lub fikcyjne historie, kiedy opowiadał mi o swoich pierwszych kontaktach z niehumanoidalną istotą. Nadal byłem sceptykiem, mimo że ją spotkałem. To był 16 grudnia ubiegłego roku. Spotkaliśmy się w małym, ciepłym pokoju, w domu mojego starego przyjaciela, niedaleko miasteczka na południu Szwecji. Mimo jej uprzedzeń widziałem ją na własne oczy i wiedziałem, że nie jest człowiekiem. Podczas tego spotkania powiedziała i pokazała mi tak wiele niesamowitych rzeczy, że nie mogę dłużej zaprzeczać faktowi i prawdziwości jej słów. To nie jest kolejny zły film dokumentalny o UFO i kosmitach, którzy twierdzą, że mówią prawdę, ale w rzeczywistości są po prostu fikcją. Uważam, że ta płyta zawiera wyjątkową prawdę, więc powinieneś ją przeczytać. Jeśli jesteś zainteresowany, wyślij go do wszystkich swoich znajomych e-mailem lub skopiuj wpis. Potwierdzam też, że różne „nadprzyrodzone” zdolności tego rodzaju, takie jak telepatia i telekineza, zostały zademonstrowane w ciągu 3 godzin i 6 minut działania, i jestem absolutnie pewien, że nie były to żadne sztuczki. Oczywiście poniższy tekst jest trudny do zrozumienia i uwierzenia komuś, kto nie doświadczył tego osobiście, ale naprawdę miałem kontakt z jej umysłem i jestem teraz absolutnie pewien, że wszystko, co powiedziała podczas naszej rozmowy, jest absolutną prawdą o naszym świecie. Nie mogę oczekiwać, że uwierzysz, gdy zobaczysz, że podaję moje proste słowa bez dowodów, ale nie mogę dać ci żadnych dowodów. Przeczytaj transkrypcję wywiadu i pomyśl o tym, możesz znaleźć prawdę w tych słowach.

Transkrypcja dwóch części skróconego wywiadu

– Po pierwsze, kim jesteś i kim jesteś? Czy jesteś obcym gatunkiem, czy twoje pochodzenie może być przeszukiwane na tej planecie?

– Jak widać na własne oczy, nie jestem takim człowiekiem jak ty, ale szczerze mówiąc, nie jestem nawet ssakiem, pomimo moich częściowo podobnych cech ciała, które są wynikiem ewolucji. Jestem żeńskim gadzim stworzeniem należącym do bardzo starej rasy pełzającej. Urodziliśmy się na Ziemi i żyjemy na tej planecie od milionów lat. Jesteśmy opisani w twoich pismach religijnych, tak jak twoja chrześcijańska „Biblia”, a wiele starożytnych ludzkich plemion było świadomych naszej obecności i czciło nas jako bogów, na przykład Egipcjan, Inków i wiele innych starożytnych plemion. Wasza chrześcijańska religia źle interpretuje naszą rolę w waszym stworzeniu, gdy mówi o nas jako o zły wąż w waszych pismach. To źle. Twoja rasa została stworzona przez inżynierię genetyczną kosmitów i byliśmy mniej lub bardziej pasywnymi uczestnikami tego przyspieszonego procesu rozwoju. Musisz wiedzieć, niektórzy z twoich naukowców już wiedzą, że twój gatunek wyewoluował w nienaturalny, całkowicie niemożliwy sposób, w ciągu zaledwie 2-3 przez miliony lat. Jest to absolutnie niemożliwe, ponieważ ewolucja jest procesem znacznie wolniejszym, jeśli jest ona naturalna, ale już to zrozumieliście. Stworzenie twojego rodzaju było sztuczne i przeprowadzone przy pomocy inżynierii genetycznej, nie przez nas, ale przez rasę pozaziemską. Jeśli zapytasz mnie, czy jestem kosmitą, muszę odpowiedzieć na to pytanie. Jesteśmy właścicielami. Mieliśmy także kilka kolonii w Układzie Słonecznym, ale opierały się one na tej planecie. W rzeczywistości Ziemia jest naszą planetą, a nie twoją – twoja nigdy nie była.

– Czy możesz mi podać swoje imię?

– Jest to trudne, ponieważ ludzka krtań nie jest w stanie poprawnie wymówić naszego języka, który jest bardzo odmienny od twojego, ale nazywam się – spróbuję je wymówić, ponieważ nieprawidłowa wymowa naszych imion jest bardzo obraźliwa dla niektórych moich rodzajów – ponieważ mówię, że lepiej będzie pisać, to coś w stylu „Sssshiaassshakkkasskkhhhshhh” z bardzo, bardzo silnym naciskiem na wymowę dźwięków „sz” i „k”. Nie mamy takich nazw chrzcielnych jak ty, ale tylko jedno, jednoznaczne imię, które wyróżnia się wymowną wymową wymowy, którą podaje się dorosłym i nie jest przeznaczone dla dzieci, które mają własne dzieci. Otrzymujemy nasze imię podczas specjalnej ceremonii w wieku młodzieńczym, w czasach religijnego lub intelektualnego oświecenia lub świadomości, jak można to nazwać. Byłbym wdzięczny, gdybyś nie próbował wymówić mojego prawdziwego imienia do swojego ludzkiego języka. Zadzwoń do mnie, proszę Lacerta, to jest nazwa, której zwykle używam, gdy jestem wśród ludzi i rozmawiam z nimi.

– Ile masz lat?

– Nie obliczamy czasu tak jak ty, w astronomicznych latach, zgodnie z obiegiem Ziemi wokół Słońca, ponieważ zwykle żyjemy pod powierzchnią planety. Nasza metoda pomiaru zależy od okresowych powtarzalnych cykli ziemskiego pola magnetycznego i zgodnie z tym, według twoich liczb, jestem dzisiaj cyklami 57 653. Osiągnąłem pełną dojrzałość i świadomość przed cyklami 16 337 – jest to dla nas bardzo ważna data. Zgodnie z waszą ludzką skalą czasu, mam około 28 lat.

– Jakie jest twoje zadanie? Czy pracujesz tak jak my?

– Powiem w moich słowach: jestem ciekawym studentem zachowań społecznych twojego rodzaju. Dlatego jestem tutaj z tobą rozmawiać, to dlaczego mam ujawniając swoją prawdziwą naturę EF i teraz do was, i dlatego dałem ci te wszystkie tajemnice, i postaram się odpowiedzieć szczerze na wszystkie pytania napisane na wielu blokach w twoim bloku. Zobaczę, jak zareagujesz i jak zareagują inni. Istnieje wielu głupców i kłamców Twojego rodzaju na tej planecie, którzy twierdzą, że znają prawdę o nas, o UFO, o obcych i tak dalej, i niektórzy z was wierzy w te kłamstwa. Zastanawiam się, jak zareaguje twój gatunek, jeśli prawda, którą teraz wam powie, mówi publiczności. Jestem pewien, że wszyscy chcą uwierzyć moje słowa, ale mam nadzieję, że się mylę, bo trzeba zrozumieć wszystko, jeśli chcesz przetrwać w nadchodzących latach.

– Przeczytałem twoje pełne oświadczenie, które dałeś EF, ale możesz tylko krótko odpowiedzieć: Czy UFO latające obiekty pilotowane przez kosmitów lub należące do twojego gatunku?

– Niektóre obserwacje UFO – lub jak nazywasz je latającymi tablicami – należą do nas, ale większość nie. Większość z nich tajemniczy Obiekty latające na niebie nie jest sprzęt technologia, ale większość błędnych interpretacji zjawisk fizycznych wasi naukowcy rozumieją (spontaniczny wybuch wysokiego plazmy w atmosferze). Jednak niektóre UFO są prawdziwe statki należące zarówno do własnych gatunków, głównie żołnierzy, lub obcych gatunków inwazyjnych odpowiednich dla nas, ale tylko niewielka część obserwowanego rzemiosła należy naprawdę do nas, ponieważ jesteśmy ogólnie bardzo ostrożny z naszych manewrów w atmosferze i mamy specjalny sposób ukryj nasze statki. Jeśli przeczytasz raport z obserwacji metalowego, jasnoszarego statku w kształcie cygara, podobnego do cylindrycznego obiektu o różnej długości – różne typy statków różnią się rozmiarem, mogę powiedzieć, że jest to od 20 do 260 twoich metrów – i jeśli ten obiekt emituje bardzo głębokie brzęczenie dźwięk i jest 5 świecących czerwonych światełek na powierzchni cygara (jedno u góry, dwa pośrodku po bokach i dwa na końcach), to jest prawdopodobne, że jeden z was widział jeden z naszych statków, co oznacza, że ​​którykolwiek ze statków miał usterkę kamuflaż, albo że jeden z nas nie był wystarczająco ostrożny. Mamy również bardzo małą flotę statków w kształcie dysków, ale takie UFO zwykle należą do obcych gatunków. Trójkątne UFO zwykle należą do twojej armii, używają obcej technologii do ich budowy. Jeśli naprawdę chcesz zobaczyć jeden z naszych statków, powinieneś spojrzeć na niebo nad Arktyką, Antarktydą i Azją Wewnętrzną, szczególnie nad tamtymi górami.

– Czy masz specjalny symbol lub coś takiego, według którego możemy zidentyfikować twój gatunek?

– Mamy dwa główne symbole reprezentujące nasz gatunek. Pierwszym, starszym symbolem jest niebieski wąż, z czterema białymi skrzydłami na czarnym tle – te kolory mają dla nas znaczenie religijne. Symbol ten był używany przez niektóre części naszego społeczeństwa, ale dziś bardzo rzadko ludzie często wyświetlają go w swoich starych pismach. Kolejny symbol jest mistyczny, że nazwałbyś go smok w kształcie koła, z siedmioma białymi gwiazdami na środku. Ten symbol jest dziś znacznie powszechniejszy. Jeśli widzisz jeden z symboli na cylindrycznym statku, jak opisano w mojej poprzedniej odpowiedzi lub jakimś podziemnym obiekcie, ten obiekt lub lokalizacja z pewnością należy do nas, a ja radziłbym, abyś go opuścił tak szybko, jak to możliwe.

– Siedem gwiazdek w drugim symbolu, o którym wspomniałeś, czy miały one na myśli Plejady?

– Przyjemności? Nie. W rzeczywistości, siedem gwiazd to planety i księżyce, które są symbolem naszych siedmiu kolonii w Układzie Słonecznym. Gwiazdy są pokazane na tle niebieskiego tła, a smok, zwinięty w okrąg, oznacza kształt Ziemi. Siedem białych gwiazd to Księżyc, Mars, Wenus i księżyce 4 Jowisza i Saturna, które skolonizowaliśmy w przeszłości. Dwie kolonie są nieczynne i opuszczone, więc gwiazdy 5 będą teraz.

– Jak już wspomniałeś, nie wolno mi robić zdjęć ciebie. Byłoby bardzo użyteczne, by udowodnić swoją prawdziwą istnienia i prawdy o tej historii, przynajmniej można szczegółowo opisać siebie?

– Wiem, że warto byłoby udowodnić autentyczność tej rozmowy, gdybyś mógł zrobić mi kilka zdjęć. W tym przypadku ludzie są bardzo sceptyczni, to jest dobre dla nas i innych kosmitów, którzy pracują potajemnie na tej planecie, więc nawet gdybyś miał takie zdjęcia, wielu z twoich gatunków powiedziałoby, że to oszustwo, że jestem tylko zamaskowanym człowiekiem kobieta czy coś, co byłoby dla mnie bardzo obraźliwe. Musisz zrozumieć, że nie mogę wyrazić zgody na robienie zdjęć mnie lub mojego sprzętu. Jest wiele powodów, które chcę wam wyjaśnić, jednym z powodów jest nieujawnianie tajemnicy naszego istnienia, inny powód jest mniej lub bardziej religijny. Mimo to masz upoważnienie do narysowania mojego wyglądu i mogę pokazać ci mój sprzęt później. Spróbuję też opisać siebie, ale wątpię, czy inni ludzie z waszego gatunku będą w stanie wyobrazić sobie mój prawdziwy wygląd tylko zwykłymi słowami, ponieważ automatycznie zaprzeczacie istnieniu gatunków gadów i ogólnie innych inteligentnych gatunków niż wasz własny. To część programowania twojego umysłu. Cóż, spróbuję. Wyobraź sobie, że masz ciało podobne do normalnej ludzkiej kobiety i masz pierwszy dobry pomysł na moje ciało. Podobnie jak ty, mam głowę, dwie ręce, dwie stopy, a proporcje mojego ciała są takie same jak twoje. Ponieważ jestem kobietą, mam również dwa piersi, ponieważ nasz gadzi gatunek zaczął pielęgnować nasze dzieci podczas procesu rozwoju. Stało się to przed 30 przez miliony lat, ponieważ był to najlepszy sposób na utrzymanie dzieci przy życiu. Ewolucja zrobiła to dla gadów już w czasach dinozaurów, a później dla naszego gatunku. Ale to nie znaczy, że jesteśmy teraz prawdziwymi ssakami, nasze piersi nie są tak duże jak ludzkie kobiety, a ich rozmiar jest na ogół taki sam dla wszystkich kobiet naszego gatunku. Zewnętrzne narządy rozrodcze mają obie płci mniejsze niż ludzie, ale są widoczne i mają taką samą funkcję jak twoje – kolejny dar rozwoju naszego gatunku. Moja skóra jest głównie zielony i beżowy, jasnozielony i raczej mieć brązową skórę nieregularne plamy, każdy o wielkości 1-2 cm, zwłaszcza na naszej twarzy i dolnej części ciała. Wzory są różne dla obu płci, kobiety mają więcej, szczególnie w dolnej części ciała i na twarzy. W moim przypadku widać je jako dwie linie nad brwiami, przechodzące w czoło, policzek i podbródek. Moje oczy są trochę większe niż człowiek, z tego powodu widzimy lepiej w ciemności i zwykle zdominowany przez duży czarny uczeń, który jest otoczony przez małe jasnozielonych tęczówek, mężczyźni mają ciemnozielone. Jabłko pionowe i można zmieniać jego rozmiar od małej czarnej linii do szerokiej spalony w kształcie owalnym, ponieważ źrenicy jest bardzo wrażliwa na światło i jabłko należy ją regulować. Mamy owalne płaty ucha, ale są one mniejsze i nie są tak zakrzywione jak ty, ale lepiej słyszymy, ponieważ nasze uszy są bardziej wrażliwe na dźwięk i słyszymy szerszy zakres tonów. Nad uszami mamy mięsień przypominający „przykrywkę”, która może całkowicie je zamknąć np. pod wodą. Nasz nos jest spiczasty, a między otworami znajduje się zagłębienie w kształcie litery V, które pozwoliło naszym przodkom „poczuć” temperaturę. Straciliśmy teraz większość tej zdolności, ale nadal możemy lepiej postrzegać temperaturę przez ten narząd. Nasze usta mają kształt podobny do twoich, nieco większy u kobiet niż mężczyzn, ale mają jasnobrązowy kolor, nasze zęby są jaskrawo białe i mocne, trochę dłuższe i ostrzejsze, jak zęby twoich drapieżników. Nie mamy różnych kolorów włosów jak ty, ale mamy tradycję farbowania włosów w zależności od wieku. Oryginalny kolor włosów jest brązowy i zielonkawy. Nasze włosy są silniejsze od ciebie i rosną bardzo powoli. Poza tym głowa jest jedyną częścią naszego ciała, w której mamy pewien wzrost. Nasze ciało, ręce i nogi są podobne pod względem kształtu i wielkości do Ciebie, ale kolor jest inny – zielono-beżowy, jak na twarzy – i są w regularnych plam na górnej części nogi (powyżej kolana) i ramiona (łokieć). Nasze pięć palców są nieco dłuższe i cieńsze niż ludzkie palce, dłonie naszej skóry jest gładka, więc nie mamy grzbiety, jak twoje, ale znowu mamy połączenie struktury łuszcząca się skóra i brązowe kropki. Obie płcie mają kropki na dłoniach, ale nie mamy odcisków palców takich jak ty. Jeśli dotkniesz mojej skóry, poczujesz, że jest gładsza niż Twoja owłosiona skóra. W górnej części stawów środkowego palca znajdują się ostre punkty. Twoje paznokcie są szare i generalnie dłuższe niż twoje. Widać, że moje paznokcie nie są tak długie i okrągłe z profilu. To dlatego, że jestem kobietą. Mężczyźni mają ostre, spiczaste paznokcie, czasami o długości 5 lub 6 cali. Następujące funkcje są bardzo różni się od rodzaju, ponieważ pochodzenie gadzi: Jeśli dotkniesz moje plecy, na górnej części mojego ciała, czujesz w moich ubraniach ciężko kościsty dachowych. To nie jest mój kręgosłup, ale jest bardzo sztywna struktura uformowana zewnętrzna składa się z skóry i tkanki wzdłuż naszego kręgosłupa od głowy do bioder. Zawiera ona bardzo dużą liczbę nerwów i dużych naczyń krwionośnych, płytki są o dwa do trzech centymetrów wielkości, i bardzo wrażliwe na dotyk – dlatego zawsze mieliśmy problemy siedzi na krzesłach z oparciami jak ten. Głównym zadaniem tych małych płyt, oprócz roli w naszej seksualności, jest po prostu regulacja naszym temperatury ciała, gdy siadamy do naturalnego lub sztucznego światła słonecznego, płyty te spełniają naczynia krwionośne w nich są rozszerzające i słońce jest w stanie rozgrzać nasze gadów krew. który krąży w ciele przez te płytki, o wiele stopni, i to sprawia, że ​​jesteśmy bardzo zadowoleni. Co jeszcze różni się od twojego rodzaju? Nie mamy pępka, ponieważ urodziliśmy się inaczej niż urodziliście się u ssaków. Inne zewnętrzne różnice twojego rodzaju są mniejsze i myślę, że nie muszę teraz wspominać o nich wszystkich, ponieważ większość z nich nie jest widoczna, jeśli noszę ubrania. Mam nadzieję, że opis mojego ciała był wystarczająco szczegółowy. Chcę doradzić, aby zrobić kilka rysunków, w zależności od tego, co widzisz.

– Jakie ubrania zazwyczaj nosisz? Nie sądzę, że zwykle nosisz to, co masz na sobie teraz?

– Nie, noszę tę zwykłą ludzką odzież tylko wtedy, gdy jestem wśród ludzi. Jeśli chcesz, bym był szczery, to bardzo niewygodne dla mnie, aby nosić takie ciasne rzeczy, i zawsze jest to bardzo niezwykłe uczucie. Jeśli jesteśmy w naszym własnym domu, to znaczy w naszym podziemnym świecie, lub w naszych dużych hal sztuczne słońce, a kiedy jesteśmy razem z innymi bliskimi, którzy noszą nasze nazwisko, jesteśmy zazwyczaj nago. Czy to dla ciebie szokujące? Kiedy jesteśmy publiczni, wraz z wieloma innymi członkami mojej rasy, zakładamy bardzo szerokie i miękkie ubrania z cienkiego, lekkiego materiału. Mówiłem ci, że wiele części naszego ciała jest bardzo wrażliwych na dotyk, głównie te małe płytki na plecach, więc nie możemy czuć się komfortowo w ciasnych ubraniach, ponieważ może to zranić nas. Mężczyźni i kobiety często noszą ubrania tego samego rodzaju, różniące się kolorem i płcią.

– Powiedziałeś, że inni mają własne imię. Masz na myśli swoją rodzinę?

– Nie, nie bardzo. Przez tych, których nazywacie rodziną, macie na myśli tylko tych członków waszego gatunku, którzy genetycznie do siebie należą, takich jak ojciec, matka i dziecko. Jak powiedziałem wcześniej, mamy bardzo złożoną i unikalną nazwę. Wymowa części tego imienia jest absolutnie wyjątkowa i nie ma innej istoty o tej samej nazwie; dla tej etykiety w słowniku, należysz. Oznacza to, że nie wszyscy w tej grupie są genetycznie spokrewnieni z innymi, ponieważ grupy te są zwykle bardzo duże i zawierają od 40 do 70 osobników. Do takiej grupy zwykle należą krewni genetyczni, z wyjątkiem tych, którzy decydują się na opuszczenie grupy. Związek z ojcem i matką jest zwykle najsilniejszy. Zbyt trudno byłoby mi wytłumaczyć bardzo stary system społeczny, który jest skomplikowany i potrzebowaliśmy tylko wielu godzin na podstawowe rzeczy. Może spotkamy się za chwilę i podamy szczegółowy opis wszystkich tych kwestii.

– Czy masz ogon jak zwykły gad?

– Czy go widzisz? Nie, nie mamy widocznego ogona. Jeśli spojrzeć na nasz szkielet, mamy tylko małą zaokrągloną kość za miednicą, na końcu naszego kręgosłupa. To reszta ogona naszych przodków, ale nie jest ona widoczna z zewnątrz. Ale nasze embriony mają ogony w pierwszych miesiącach rozwoju, ale te ogony znikają, zanim się urodzą. Ogon ma sens tylko dla prymitywnych gatunków, które próbują chodzić na dwóch nogach i muszą utrzymywać równowagę ogona, ale nasz szkielet zmienił się podczas ewolucji, nasz kręgosłup jest prawie taki sam jak twój, więc nie potrzebujemy ogona, aby utrzymać się na nogach. .

– Powiedziałeś, że urodziłeś się inaczej niż my. Czy masz na myśli, że tolerujesz jajka?

– Tak, ale nie tak jak twoje ptaki lub prymitywne gady. W rzeczywistości zarodek rośnie w płynie białkowym wewnątrz macicy matki, która również ma kształt jajka, zarodek jest zamknięty w bardzo cienkiej skorupce, która wypełnia całą macicę. Zarodek znajdujący się w tej jednostce jest całkowicie samowystarczalny, pobiera z organizmu matki każdą substancję, której potrzebuje do wytworzenia w tej wapiennej kapsułce. Jest też coś takiego jak pępowina, która jest przymocowana do punktu ukrytego za płytkami na plecach. Kiedy rodzi się dziecko, całe jajo jest wydalane przez pochwę, która jest pokryta śluzowatą substancją białkową, a dziecko po kilku minutach wydostaje się z tego miękkiego jaja. Dwa ciernie na naszych środkowych palcach są instynktownie wykorzystywane przez dzieci do przebijania się przez pojemnik wapnia i pierwszego wdechu. Nasze noworodki nie są tak duże jak Twoje dzieci, kiedy się rodzą, mierzą od 30 do 35 centymetrów, jaja wokół nich mają około 30 centymetrów średnicy. Wkrótce osiągniemy normalny rozmiar od 160 do 180 cm.

– Co mówisz o temperaturze ciała? Mówiłeś, że lubisz leżeć na słońcu. Jak wpływa na twoje ciało?

– Nie jesteśmy ssakami i u gadów temperatura ciała zależy od temperatury otoczenia. Jeśli dotkniesz mojej dłoni, możesz poczuć się zimniej niż twoja, ponieważ nasza normalna temperatura ciała wynosi około 30 do 33 stopni Celsjusza. Jeśli siedzimy na słońcu, szczególnie nago i z twarzą do słońca, z rzędem poduszek na plecach, temperatura naszego ciała może wzrosnąć o 8-9 stopni w ciągu kilku minut. Ten wzrost powoduje produkcję wielu enzymów i hormonów w naszym ciele, nasze serce, mózg i każdy organ staje się aktywny i czujemy się bardzo, bardzo dobrze. Wy też lubicie to na słońcu, ale dla nas jest to największa przyjemność, jaką można sobie wyobrazić, podobnie jak podniecenie seksualne. Lubimy też kąpać się w bardzo ciepłej wodzie lub innych płynach podnoszących temperaturę ciała. Jeśli jesteśmy w cieniu przez kilka godzin, nasza temperatura ponownie spada do 30 do 33 stopni. Może nam to nie zaszkodzić, ale znacznie lepiej czujemy się na słońcu. Pod ziemią mamy sztuczne solaria, ale to nie to samo, co w prawdziwym słońcu.

– Co jesz?

– Ogólnie rzecz biorąc, różne potrawy takie jak ty: mięso, owoce, warzywa, specjalne rodzaje grzybów z podziemnych farm i inne rzeczy. Możemy również jeść i trawić niektóre toksyczne dla Ciebie substancje. Główna różnica między nami a Tobą polega na tym, że musimy jeść mięso, ponieważ nasz organizm potrzebuje białka. Nie możemy jeść zupełnie jak wegetarianie, jak twój gatunek, ponieważ nasz układ trawienny przestałby działać i umarlibyśmy bez mięsa po kilku tygodniach, a może miesiącach. Wielu z nas je surowe mięso i inne rzeczy, które byłyby dla ciebie obrzydliwe. Osobiście wolę gotowane mięso i owoce z powierzchni Ziemi, takie jak jabłka i pomarańcze.

– Czy możesz powiedzieć mi coś o historii i rozwoju swojego gatunku? Ile lat ma twój gatunek? Czy rozwinąłeś się z prymitywnych gadów, jak ludzkość rozwinęła się z małp? (Zauważ, że autor wciąż wierzy w teorię Darwina – przypis tłum.)

– Och, to bardzo długa i skomplikowana historia, która zabrzmi dla ciebie niewiarygodnie, ale to prawda. Spróbuję to krótko wyjaśnić. Około 65 milionów lat temu wielu naszych przodków dinozaurów zginęło w wielkiej globalnej katastrofie. Przyczyną tego wyginięcia nie była klęska żywiołowa spowodowana uderzeniem asteroidy, jak sądzą naukowcy, ale wojna między dwoma wrogimi grupami obcych, która miała miejsce głównie na orbicie i wysoko w atmosferze naszej planety. Według naszej ograniczonej wiedzy o początkach tej globalnej wojny, była to pierwsza obca wojna na Ziemi, ale z pewnością nie była to ostatnia, a wojna się zbliża, podczas gdy tak zwane „zimne wojny”, jak je nazywacie, wciąż trwają między waszymi grupami kosmitów na waszej planecie, w ciągu ostatnich 73 lat. Przeciwnikami w tej trwającej 65 milionów lat wojnie były dwie zaawansowane rasy kosmitów, których imiona znów są nie do wypowiedzenia dla twojego języka. Mogę powiedzieć, że bolą cię uszy, gdy powiem ci imiona w ich oryginalnym brzmieniu. Jedna rasa była równie humanoidalna jak wasz gatunek, ale znacznie starsza, i pochodziła z tego wszechświata, z układu słonecznego gwiazdy w konstelacji, którą na mapach gwiazd nazywacie „Procionem”. Niewiele wiemy o innych, byli pochodzenia gadów, ale nie mają one nic wspólnego z naszym własnym gatunkiem, ponieważ wyewoluowaliśmy z lokalnych jaszczurek, bez wpływu z zewnątrz, z wyjątkiem naszej udanej manipulacji naszymi genami. Ta zaawansowana rasa gadów nie pochodzi z tego wszechświata, ale z innej bańki wszechświata. Możesz nazwać to innym wymiarem. Wasi naukowcy tak naprawdę nie zrozumieli prawdziwej natury wszechświata, ponieważ wasz nielogiczny umysł nie jest w stanie zrozumieć najprostszych rzeczy i opiera się na wątpliwej matematyce i liczbach. To część programowania genetycznego waszego gatunku, o czym opowiem później. Powiem ci, że jesteś prawie tak daleki od zrozumienia wszechświata, jak byłeś 500 lat temu. Aby zrozumieć użyte terminy, konieczne będzie zrozumienie, że obcy gatunek nie pochodził z tego wszechświata, ale z innej „bańki” w pianie multiwszechświata. Można go nazwać innym wymiarem, ale nie jest to właściwe słowo, aby to opisać. Nawiasem mówiąc, termin „wymiar” jest ogólnie nadużywany, gdy go rozumiesz. Faktem jest, że powinieneś zdać sobie sprawę z tego, że zaawansowane gatunki są w stanie przejść przez bąbelki wszechświata, używając – jak byś je nazwał – technologii kwantowych, czasami w specjalny sposób, używając tylko swojego umysłu. Moje własne gatunki również ewoluowała zdolności umysłowych w stosunku do swojej naturze, ale nie jesteśmy w stanie przekroczyć granicę między wszechświatami bąbelkowych bez pomocy technologii, ale inne gatunki istniejące na tej planecie, są w stanie i można poczuć się jak macha różdżką, ponieważ nazywają to twoimi przodkami. Wracając do naszej własnej historii: pierwsza rasa (humanoidy) dotarła na Ziemię około 150 lat przed gadami i utworzyła kilka kolonii na byłych kontynentach. Na kontynencie, który teraz nazywacie „Antarktydą”, istniała duża kolonia, a druga na kontynencie, który nazywacie teraz „Azją”. Ci ludzie żyli na planecie bez żadnych problemów, razem ze zwierzętami, które nazywasz dinozaurami. Kiedy do systemu przybyły zaawansowane gatunki gadów, kolonizatorzy Procjona próbowali porozumieć się z humanoidami, ale nie udało im się to i w ciągu kilku miesięcy rozpoczęła się globalna wojna. Musisz zrozumieć, że obie rasy były zainteresowane tą młodą planetą nie ze względu na jej naturę i nierozwinięte gatunki, ale tylko z jednego powodu – minerałów, zwłaszcza miedzi. Aby zrozumieć tę przyczynę, trzeba wiedzieć, że miedź jest bardzo ważnym materiałem dla niektórych zaawansowanych wyścigu dzisiaj, ponieważ jest razem z niektórych niestabilnych elementów mogących produkować nowe elementy stabilne, jeśli działają silne pole elektromagnetyczne w określonym kątem do silnego oddziaływania jądrowego stworzyć ostateczny pole poprzez mieszanie wibracji tych pól. Następnie następuje połączenie miedzi z innymi pierwiastkami w takim polu magnetycznym, które może stworzyć specjalne pole siłowe, które jest bardzo użyteczne dla różnych celów technologicznych. Obie rasy chciały zdobyć miedź na Ziemi iz tego powodu walczyły w kosmosie, na orbicie, a nie na długiej wojnie. Gatunki humanoidalne wydawały się początkowo odnosić sukcesy w czasie wojny, ale w ostatniej bitwie gady zdecydowały się użyć potężnej broni eksperymentalnej – specjalnego rodzaju bomby termojądrowej do zniszczenia wszystkich form życia na planecie, ale nie kosztem cennych surowców, zwłaszcza miedzi. Bomba została zdetonowana z kosmosu i eksplodowała w miejscu waszej planety, które teraz nazywacie „Ameryką Środkową”. Ponieważ eksplodował w oceanie, wytworzył nieprzewidywalne fuzje z wodorem z wody, więc efekt był znacznie silniejszy niż oczekiwały gady. Skutkiem eksplozji było śmiertelne promieniowanie, tworzenie się radioaktywnego tlenu, opadanie różnych cząstek i nuklearne zimno przez prawie 200 lat. Większość humanoidów została zabita, a gady straciły zainteresowanie planetą na kilka lat, z nieznanych powodów – być może z powodu promieniowania. Planeta Ziemia została ponownie opuszczona, a zwierzęta na powierzchni wymarły. Nawiasem mówiąc, jedną z konsekwencji użycia bomby termojądrowej było zniszczenie niektórych pierwiastków i powstanie innych pierwiastków powstałych w procesie fuzji, a jednym z tych pierwiastków był Iridium. Dzisiaj wasi naukowcy postrzegają stężenie Iridium w glebie jako dowód uderzenia asteroidy, która zabiła dinozaury. To nieprawda, ale skąd inaczej możesz to wiedzieć? Większość dinozaurów zginęła. Nie wszystko podczas eksplozji, ale z powodu złych warunków, które wystąpiły po wojnie, zwłaszcza nuklearnego zimna i zmian klimatycznych. Prawie wszystkie dinozaury i gady wymarły w ciągu następnych 20 lat. Jednak niektóre z nich, zwłaszcza te żyjące w oceanach, były w stanie przetrwać kolejne 200 do 300 lat w tym zmienionym świecie, ale nawet te gatunki wymarły z powodu klimatu. Zimy nuklearne skończyły się po 200 latach, ale klimat Ziemi pozostał chłodniejszy niż wcześniej. Pomimo tego kataklizmu niektóre gatunki były w stanie przetrwać, takie jak ryby podobne do obecnych rekinów, ptaki, małe ssaki, przypuszczalnie wasi przodkowie, różne gady, takie jak krokodyle, a także przeżyły specjalny gatunek małych, ale ewoluujących dinozaurów wraz z ostatnim dużym gatunkiem gadów, takim jak ten, który nazywasz tyranozaurem. Te nowe gady chodziły na dwóch nogach i wyglądały, dla twojej wyobraźni, jak iguanodon, pochodzi z tego samego gatunku, ale były mniejsze, około 1,50 m wysokości, z niektórymi cechami humanoidalnymi, zmienioną strukturą kości, miały większą czaszkę i mózg , ręka z kciukiem, która była w stanie chwytać przedmioty, inny metabolizm i trawienie, dobre oczy umieszczone pośrodku głowy, podobnie jak oczy i co najważniejsze… miały nową, lepszą strukturę mózgu. To był nasz bezpośredni przodek. Istnieje teoria, że ​​promieniowanie bomby było zaangażowane w mutację tego nowego gatunku, ale nie zostało to udowodnione. Jednak ten mały dinozaur z ludzkimi postaciami ewoluował przez następne 30 milionów lat, jak powiedziałem wcześniej, niektóre gatunki generalnie potrzebują więcej czasu na ewolucję, niż myślisz, chyba że ewolucja ta jest sztucznie wywołana, jak to miało miejsce w przypadku ciebie, od zwierzęcia do mniej lub bardziej niezależnej istoty myślącej. Istoty te były wystarczająco rozwinięte, aby stać się inteligentnymi w ciągu następnych milionów lat, kiedy nauczyły się zmieniać swoje zachowanie. Mieszkali w jaskiniach, zamiast zimnej wody, nauczyli się używać kamieni i gałęzi jako pierwszych narzędzi, a szczególnie używać ognia jako środka do ogrzewania krwi, co było bardzo ważne dla przetrwania naszego gatunku. W ciągu następnych 20 milionów lat gatunek ten w naturalny sposób podzielił się na 27 podgatunków, niestety dawne gatunki gadów były mniej lub bardziej nielogicznie podatne na podziały podgatunków w procesie ewolucyjnym. Jest tutaj jasne, że we wcześniejszych czasach występowała niepotrzebnie duża liczba gatunków dinozaurów, i było wiele walk między tymi podgatunkami, głównie o dominację. Natura nie była dla nas zbyt przyjazna, o ile wiemy, z 27 podgatunków 24 z nich zniknęło w bezsensownych bitwach i podczas ewolucji, ponieważ ich organizm i umysł nie były wystarczająco rozwinięte, aby przetrwać i, co jest głównym powodem, nie mogły odpowiednio zmienić temperatury krwi, jeśli nastąpiła zmiana klimatu. 50 milionów lat po wyginięciu dinozaurów na tej planecie pozostały tylko trzy, obecnie również zaawansowane technologicznie gatunki gadów, wraz ze wszystkimi innymi niższymi zwierzętami. Poprzez naturalne i sztuczne krzyżowanie te trzy gatunki zjednoczyły się w jeden gatunek gadów, a po odkryciu manipulacji genetycznej byliśmy w stanie wyeliminować nieodpowiednie geny w naszej strukturze genetycznej, powodując tendencję do redystrybucji gatunku. Zgodnie z naszą historią i przekonaniem, był to moment, w którym nasza ostateczna rasa gadów, jak widzisz mnie dzisiaj, ujrzała światło dzienne dzięki inżynierii genetycznej. To było około 10 milionów lat temu i w tym momencie nasz rozwój prawie się zatrzymał. Właściwie pozostało kilka drobnych zmian w naszym wyglądzie kierunku większych humanoidów i ssaków, ale znowu nie podzielił się podgatunków. Jak widać, jesteśmy bardzo stara rasa w stosunku do rodzaju, który kiedyś tańczył jak małpa w koronach drzewa, gdy już wynalazł technikę kolonizacji innych planet tego systemu i zbudowane na tej planecie wielkości miast, które w ciągu wieków zniknął bez śladu, i manipulowanie własnych genów, podczas gdy nadal masz swoje zwierzę. Dziesięć milionów lat temu małe małpy zaczęły rosnąć i schodzić z drzew na ziemię, ponownie z powodu zmian klimatycznych, szczególnie na kontynencie afrykańskim. Ale ewoluowały bardzo powoli, jak to jest normalne u ssaków, i gdyby nic nadzwyczajnego nie wydarzyło się u waszego gatunku, nie moglibyśmy siedzieć tutaj i dyskutować w twoim własnym wygodnym, nowoczesnym domu, ale musielibyśmy chować się w jaskiniach, ubrać w futra i próbować Odkryj sekrety ognia lub możesz siedzieć w jednym z naszych ogrodów zoologicznych. Ale sprawy ewoluowały inaczej, a ty jesteś teraz „szczytem stworzenia”, możesz usiąść w nowoczesnym domu, a my musimy się ukrywać i żyć pod ziemią, w odległych obszarach planety. Około 1,5 miliona lat temu na Ziemię przybyły inne obce gatunki. Zaskoczyli pierwszy gatunek ponad 60 milionów lat temu. Byłoby zaskakujące, gdybyś wiedział, ile jest dziś różnych gatunków obcych. Zainteresowanie tych humanoidalnych gatunków, które teraz nazywacie “Illojim” (Elohim), nie dotyczyło surowców i miedzi, ale ku naszemu zdziwieniu, przejęły je małpy – nierozwinięte rasy humanoidów. Pomimo naszej obecności na tej planecie, obcy postanowili pomóc małpom w szybszym rozwoju, aby mogły służyć jako rodzaj rasy niewolników i żołnierzy w nadchodzących wojnach. Los waszego gatunku nie był dla nas tak naprawdę ważny, ale nie podobała nam się obecność “Illojimów” na naszej planecie, a oni nie lubili naszej obecności w ich nowym “galaktycznym zoo”, więc wasze szóste i siódme modyfikacje stworzenia były powodem wojny między nami. i oni. O tej wojnie możesz przeczytać na przykład w książce „Biblia”, w bardzo specjalnym opisie. Jednak cała prawda to bardzo długa i złożona historia.

– Czy masz wiedzę na bardzo długi okres czasu. Twierdzisz, że prymitywni przodkowie żyli razem z dinozaurami przeżył, jak to nazwał, sztuczny kataklizm i ewoluowała następnie ponad 40 milionów lat i rozwój został zakończony przed 10 milionów lat. To mnie brzmi bardzo niewiarygodne. Możesz mi powiedzieć o tym coś więcej?

– Rozumiem, że to musi wydawać się absolutnie niewiarygodne, ponieważ jesteś młodym i zmodyfikowanym genetycznie gatunkiem. Twój historyczny horyzont kończy się za kilka tysięcy lat i myślisz, że to prawda. Ale nie jest. To jest niemożliwe. Twój zaprogramowany umysł najwyraźniej nie jest w stanie obsłużyć tak dużych skal czasowych. Nasz czas rozwoju może wydawać się niewiarygodny, tęskni za tobą, ale w rzeczywistości jest to normalny naturalny sposób. Pamiętaj, że twoi pradawni przodkowie ssaków ewoluowali wraz z dinozaurami, a także przetrwali bombę, tak jak my. W ciągu następnych kilku milionów lat rozwinęliśmy się powoli i podzieliliśmy się na różne gatunki, z których niektóre były większe, a inne mniejsze. To jest ewolucja organizmów. Ale co z ich intelektem i inteligencją? To były po prostu zwierzęta. Ssaki opracowały ostatnie 150 przez miliony lat, ale tylko w ostatnich 2-3 od milionów lat mogły stać się inteligentne i myślące. W tym krótkim okresie stworzono takie stworzenia jak ty. Naturalny rozwój? Po milionach lat 148 w rozwoju zwierząt, takich jak ssaki i zaledwie 2 od milionów lat, aby rozwinąć, mniej lub bardziej, inteligentne istoty, takie jak ty? Zadaj sobie pytanie – czy naprawdę sądzisz, że ta przyspieszona ewolucja jest naturalna? Wtedy twój gatunek jest bardziej ograniczony, niż myślałem. Nie rozwinęliśmy się źle, ale zrobiłeś!

– Rozumiem, ale mam inne pytanie. Wspominałeś wiele faktów na temat starożytnej wojny między obcokrajowcami 65 milionów lat temu. Stało się to na długo zanim twój gatunek stał się naprawdę inteligentny, jeśli cię zrozumiałem. Dlaczego tyle wiesz o sprawach „pierwszej wojny” i ewolucji twojego gatunku?

– To dobre pytanie, znacznie lepsze niż poprzednie, i jeszcze nie wyjaśniłem ci go w pełni. Nasza wiedza o pierwszej wojnie pochodzi ze starożytnego artefaktu sprzed ok. 16 000 lat znalezionego 47 lat temu przez naszych archeologów na kontynencie zwanym obecnie Ameryką Północną. Znaleźli okrągły talerz o średnicy około 65 cali. Płytka została wykonana z nieznanego nam materiału magnetycznego, a wewnątrz niej znajdowała się inna, mniejsza płytka kryształu, która zawierała ogromną ilość informacji zakodowanych w strukturze molekularnej kryształu. Ten „dysk pamięci” został wykonany przez ostatnią ludzką rasę „Procyon”, który przeżył bombę XNUMX milionów lat temu, a kiedy go znaleźliśmy, był całkowicie nienaruszony. Nasi naukowcy byli w stanie rozszyfrować zawarte w nim wiadomości i dane, dlatego po raz pierwszy dowiedzieliśmy się o wydarzeniach, które miały miejsce w odległej przeszłości i które doprowadziły do ​​wyginięcia dinozaurów. Dysk zawierał szczegółowy opis zarówno inteligentnych gatunków, ale więcej o humanoidach, a także wydarzeń i broni, w tym bomby termojądrowej. Zawierał również opis zwierząt i jaszczurek na Ziemi, w tym przodków naszego gatunku. Reszta naszej wiedzy o naszej ewolucji pochodzi ze szkieletów i dekodowania naszego DNA. Wiesz, prawdziwą prawdę o naszych korzeniach znamy od 16 XNUMX lat. Wcześniej była to głównie religijna idea naszego stworzenia.

– Co stało się z dwoma obcymi gatunkami?

– Nie wiemy dokładnie. Humainody na Ziemi oczywiście umarły po bombie, i gady nie wróciły na Ziemię. Jeśli chodzi o gadzich obcych, istnieje możliwość, że jest to technicznie niemożliwe, aby wrócić, ponieważ wszechświaty-bańki są czasami w szybkim tempie. Obecna teoria mówi, że oba gatunki przestały istnieć od milionów lat.

– Wspomniałeś o swoich szkieletach. Jak to możliwe, że nasi naukowcy nie znaleźli śladu po tobie i twoich przodkach, skoro naprawdę mieszkasz na tej planecie tak długo? Znaleźliśmy wiele szkieletów prymitywnych dinozaurów, ale żadnego zaawansowanego, pełzającego stworzenia z większą czaszką i mózgiem oraz rękami z kciukiem, jak to opisałeś wcześniej.

– Ale tak, masz je! Wasi „wielcy” naukowcy nie byli w stanie całkowicie zrekonstruować naszych szkieletów, ponieważ chcieli zrekonstruować gady, a nie inteligentne istoty. Śmiałbyś się, gdybyś wiedział, ile, szczególnie małych, szkieletów jaszczurek w twoim muzeum to absolutnie złe rekonstrukcje nieistniejących stworzeń, ponieważ użyłeś wielu kości, które tak naprawdę nie pasowały do ​​siebie, a czasami sztucznie wykonałeś inne kości, jeśli w ogóle brakowało go, gdy trzeba było złożyć cały szkielet jaszczurki. Wielu waszych naukowców zdaje sobie sprawę z tego problemu, ale nigdy go nie opublikują, ponieważ nie mogą go wyjaśnić i twierdzą, że po prostu brakowało właściwych kości, a ich rekonstrukcja jest prawidłowa. Wiele naszych kości zostało wykorzystanych do rekonstrukcji iguanodonów, na przykład ręka z widocznym kciukiem. Spójrz na iguanodona w muzeum, a zobaczysz, że mam rację. Naukowcy z kraju, który nazywacie Stanami Zjednoczonymi, zbudowali kilka lat temu prawie poprawny nasz szkielet, ale samorząd, bo częściowo potwierdził nasze istnienie, skonfiskował odbudowę. Ponieważ żyjemy dzisiaj i przez tysiące lat prawie całkowicie pod ziemią, nie znajdziesz naszych martwych ciał ani naszych szkieletów.

– Czy mówisz kiedyś o podziemnych miastach i sztucznym świetle słonecznym? Masz na myśli coś w rodzaju „pustej ziemi”? Czy w naszej planecie jest drugie słońce?

– Nie, Ziemia nie jest pusta i nie ma drugiego słońca. Ta historia jest absurdalna i fizycznie niemożliwa. Nawet twój gatunek powinien być wystarczająco inteligentny, aby w to nie uwierzyć. Czy wiesz, ile materii potrzebuje słońce do produkcji energii i światła na dłuższy okres syntezy jądrowej? Czy naprawdę myślisz, że na naszej planecie może być małe aktywne słońce? Kiedy mówię o naszym podziemnym domu, mówię o dużych systemach jaskiń. Jaskinie, które odkryłeś blisko powierzchni, są małe w porównaniu z naszymi jaskiniami i ogromnymi przestrzeniami głębszymi w ziemi, na głębokości od 2000 do 8000 metrów, które są połączone wieloma ukrytymi tunelami na powierzchnię lub do jaskiń powierzchniowych i mieszkamy tam w dużych, doskonałych miasta i kolonie. Nasze stolice znajdują się poniżej Arktyki, Antarktydy, Azji Wewnętrznej, Ameryki Północnej i Australii. Kiedy mówię o sztucznym świetle słonecznym w naszych miastach, nie mam na myśli prawdziwego słońca, ale różne sztuczne źródła światła, które oświetlają jaskinie i tunele. Istnieją specjalne przestrzenie jaskiniowe i tunele w każdym mieście z silnym promieniowaniem UV, a my używamy tych miejsc do ogrzewania naszej krwi. Poza tym, mamy również pewne nasłonecznienie powierzchni w odległych obszarach, szczególnie w Ameryce i Australii.

– Gdzie możemy znaleźć takie miejsce na powierzchni w pobliżu wejścia do twojego świata?

– Czy naprawdę sądzisz, że powiem ci ich dokładną lokalizację? Jeśli chcesz znaleźć takie miejsce, będziesz musiał sam szukać, ale powiedziałbym ci, żebyś tego nie robił. Kiedy wyszedłem na powierzchnię cztery dni temu, użyłem wyjścia 300 z twoich mil na północ stąd, blisko dużego jeziora, ale wątpię, czy mógłbyś to znaleźć. W tej części świata jest niewiele zapisów, znacznie więcej na północy i wschodzie. Tylko mała rada: jeśli jesteś w wąskiej jaskini lub tunelu, lub nawet w czymś, co wydaje się być sztucznym szybem, i jeśli idziesz głębiej i masz gładszą powierzchnię ściany, i jeśli czujesz niezwykle ciepły przepływ powietrza z głębin lub jeśli słyszysz ryk powietrza , jak w szybie wentylacyjnym czy windowym, poszukaj wtedy ścian sztucznych i gładkich, a gdzieś w jaskini znajdziesz drzwi z szarego metalu. Gdybyś był w stanie je otworzyć, ale wątpię, byś mógł, znalazłbyś się w okrągłym pomieszczeniu technicznym z systemami wentylacyjnymi i głębokimi windami. To rzekome wejście do naszego świata. Jeśli dojedziesz w to miejsce, powinieneś wiedzieć, że na pewno jesteśmy świadomi Twojej obecności. Masz kłopoty, jeśli wszedłeś do tego okrągłego pokoju, powinieneś szybko spojrzeć na ściany, jeśli jest jeden z dwóch gadów symboli. Jeśli nie ma tu symboli ani innych symboli, możesz mieć więcej kłopotów, niż myślisz, ponieważ nie każdy obiekt podziemny należy do naszego gatunku. Niektóre nowe systemy tunelowe są obsługiwane przez inne rasy pozaziemskie, w tym te, które są ujemne. Moja ogólna rada jest taka, że ​​jeśli znajdziesz się w dziwnym podziemnym obiekcie, biegnij tak szybko, jak możesz.

– Wspomniałeś wcześniej, że używasz imienia „Lacerta”, kiedy jesteś wśród ludzi i że kochasz prawdziwe słońce na powierzchni Ziemi. Ale jak możesz być wśród ludzi? Nie wyglądasz jak my, więc każdy zobaczy, że należysz do innego gatunku. Dlaczego nikt cię nie widział i nie opisał bytu takiego jak ty, skoro twój gatunek mieszkał z nami na tej samej planecie od czasu naszego „stworzenia”. Czy możesz mi to wyjaśnić?

– Po pierwsze, mój gatunek był wielokrotnie widziany, opisywany i czczony wiele razy w twojej starożytnej przeszłości, na przykład w twoich pismach religijnych, takich jak twoja chrześcijańska Biblia. Opisy, a nawet nasze proste rysunki można znaleźć w południowej części kontynentu amerykańskiego, w różnych świątyniach. Tak zwani mędrcy z Indii i gór azjatyckich również wielokrotnie opisywali nasz gatunek w swoich pismach, podobnie jak inni szamani z kontynentu afrykańskiego. Myślę, że jesteśmy najczęściej wymienianym gatunkiem niehumanoidalnym w twojej historii, być może obok „Illojim – Elohim”. Jeśli mi nie wierzysz, spójrz na swoją historię i przekonaj się, że mam rację. Wasi „wielcy” naukowcy nazywają nas wiarą w przesądy i religie, a dzisiejsi inteligentni ludzie zapomnieli o naszej starożytnej obecności na powierzchni. Ponadto nasz gatunek jest czasami widziany dziś przez ludzkich świadków w naszej pierwotnej postaci, na ziemi lub w pobliżu naszych wejść na powierzchnię i systemów tuneli, ale na szczęście ty i twoje media nie przyjmiecie relacji z takiego szaleństwa jak rzeczywistość. To dobrze dla nas i dlatego jestem tutaj, aby pokazać ludziom, kim naprawdę jesteśmy. Niektóre z moich gatunków są również w bezpośrednim kontakcie z waszymi naukowcami i politykami na powierzchni, ale jest to ściśle tajne, jak byście to nazwali, i nikt publicznie nic o tym nie wie. Kwestie tych spotkań dotyczą na ogół zbliżającej się wojny z kosmitami i naszej pomocy w tej wojnie. Ale istnieje inne wytłumaczenie, dlaczego możemy chodzić między wami i dlaczego nie potraficie nas rozpoznać: to naśladownictwo. Może to znowu zabrzmieć niewiarygodnie, a nawet jest dla ciebie szokujące, ale kiedy zapytasz, wyjaśnię. Powiedziałem, że mamy bardziej rozwinięte zdolności umysłowe niż wasz gatunek i jesteśmy „bardziej zaawansowani”. Myślę, że jesteśmy w stanie używać telepatii i telekinezy od urodzenia, w rzeczywistości matka i noworodek komunikują się telepatycznie w pierwszych miesiącach ciąży bez specjalnego szkolenia potrzebnego do aktywacji tych uśpionych części mózgu. Struktura naszego mózgu jest trochę inna niż Twoja, a przysadka mózgowa jest większa i bardziej aktywna niż Twoja, zwłaszcza gdy jesteśmy na słońcu. Nasze zdolności umysłowe są bardzo silne w porównaniu z tobą, ale słabe w porównaniu z niektórymi innymi gatunkami obcymi na tej planecie, które również potrafią manipulować bańkami kosmicznymi. Nigdy nie byłem dobry w myśleniu, że tworzymy rzeczy za pomocą umysłu, ale wszyscy mamy te podstawowe umiejętności i można ich użyć, na przykład, do ochrony, a nawet do ataku. Kiedy jesteśmy na powierzchni i spotykamy ludzi, nawet dużą grupę, nie ma różnicy, ponieważ wszystkie twoje umysły są jak jeden, jesteśmy w stanie skontaktować się z twoim umysłem i uczynić cię telepatycznym, aby zobaczyć nas jako jedynych w swoim rodzaju i słaby ludzki umysł przyjmie to polecenie, aby zobaczyć nas pomimo naszego gadziego wyglądu, jak normalni ludzie. Robiłem to wiele razy, a wy, słabi ludzie, wszyscy postrzegacie mnie jako atrakcyjną brunetkę, ponieważ stworzyłem tę specjalną mimikę, jak obraz wiele lat temu w mojej głowie, i mogę sobie bez problemu przypomnieć sobie o tym. Najpierw potrzebowałem trochę czasu, aby nauczyć się, jak prawidłowo używać mimiki, ale potem zadziałało to prawie automatycznie, a nawet byłem w grupie ludzi i nikt nie wiedział, kim jestem. Jest prosty przełącznik, aby zobaczyć nas takimi, jakimi naprawdę jesteśmy lub jak chcemy, abyś zobaczył nas w swojej świadomości, co zostało nam dane przez „Illojim”, kiedy stworzyli twój gatunek, i możemy użyć tego przełącznika, aby przekonać cię, że widzisz tylko ludzi. kiedy na nas patrzysz. Inni obcy też używają tego przełącznika. To łatwiejsze niż myślisz. Kiedy twój gatunek spotyka się z kosmitami, którzy wydają się wyglądać dokładnie tak jak ty, prawdopodobnie używali tego przełącznika, a niektóre spotkania z kosmitami wyglądającymi jak ludzie można również wyjaśnić spotkaniami z moim gatunkiem. Kiedy pierwszy raz spotkałem EF, widział mnie jako normalną ludzką kobietę i pamiętam, że byłem bardzo przestraszony i zszokowany, kiedy ujawniłem mu swój prawdziwy wygląd.

– Czy możesz powiedzieć, że naprawdę możesz mnie obwiniać teraz, że rozmawiam z atrakcyjnym brązowowłosym ziemianinem zamiast z bystrymi istotami, którymi jesteś?

– Prawdopodobnie tak, ale nie sądzę, że jest to konieczne w twoim przypadku. Kiedy ktoś oczekuje ujrzeć ludzką kobietę zamiast mnie, mogę to zrobić z jego umysłem bez problemów, z dużymi grupami ludzi, ponieważ nikt nie spodziewa się ujrzeć gadającej kobiety. Ale od początku porzuciłem umysł, aby zobaczyć mnie w mojej pierwotnej formie, jak podczas naszego pierwszego spotkania, i nigdy nie dałem nic do twojego umysłu, więc zrozumiałeś, że nie jestem człowiekiem. Gdybym teraz próbował coś zmienić, to prawdopodobnie doprowadziłoby to do całkowitego zamieszania lub utraty przytomności, i nie chcę cię skrzywdzić. Jak już powiedziałem, nie jestem zbyt dobry w tych sprawach.

– To bardzo przerażające. Czy możesz zabić te umiejętności?

– Tak, ale jest to zabronione. Ale to nie znaczy, że nie wydarzyło się to w przeszłości.

– Czy obie płci mają te zdolności?

– Tak.

– Co czy opowiadasz o zdjęciach? Jak wyglądasz na zdjęciach?

– To głupie pytanie. Będę na zdjęciach jako nieśmiałe stworzenie, ponieważ nie mogę wpływać na fotografie ani sam aparat, ale tylko na umysł fotografa. Gdyby nakręcił film i pokazał zdjęcie innym, zobaczyliby mnie w mojej prawdziwej postaci. Dlatego twój rodzaj wolno filmować lub fotografować się z nami i musimy unikać każdej kamery na powierzchni, jest to bardzo trudne i jaki kiedykolwiek został nakręcony bez naszej wiedzy, zwłaszcza od niektórych swoich rządów i tajnych agencji.

– Jakie inne polecenia może przywołać twój gatunek w naszych umysłach? Coś w stylu „służ nam” lub „słuchaj”?

– To znowu dziwne pytanie. Nie jesteśmy twoimi wrogami, większość z nas nie jest, więc dlaczego mielibyśmy to robić? Jeśli chcesz odpowiedzieć na swoje pytanie: zależy to od siły ludzkiego umysłu i mocy gada. W twoim umyśle nie ma „służyć nam” ani „służyć mi”, więc takie polecenie jest znacznie trudniejsze do wywołania. Jeśli ludzki umysł i świadomość są słabe, a induktor gadów ma doświadczenie w tych rzeczach i przebywa na słońcu przez kilka godzin, zanim spróbuje to zrobić, może to działać przez pewien czas. Mamy tajne nauczanie o takich rzeczach, ale nigdy nie zrobił nic o niej wiadomo. Używam moich pierwotnych zdolności do mimikry i do komunikacji z mojego własnego gatunku, a czasami dla innych prywatnych rzeczy, ale nigdy nie używaliśmy go zranić ludzi lub ich umysły. Byłbym wdzięczny, gdybyśmy mogli skończyć z tym tematem.

– Ostatnie pytanie: Czy powiedziałeś, że możesz ukryć swoje UFO? Czy używasz do tego tych samych umiejętności?

– Tak, ale z technicznego punktu widzenia. Wewnątrz każdego statku znajduje się wydajne urządzenie, które może wysyłać sztuczne sygnały do ​​twojego umysłu, aby przekonać cię, że nic nie widziałeś lub tylko niebo, lub że widzisz zwykły samolot jako przedmiot zamiast naszego statku. Ale nie jest to używane zbyt często, ponieważ unikamy publiczności, gdy poruszamy się w atmosferze. Jeśli jesteś w stanie zobaczyć nasz statek, oznacza to, że urządzenie jest albo usterką, albo z jakiegoś powodu zostaje dezaktywowane. Efekt kamuflażu nie działa na zdjęciach, odpowiedziałem już na to pytanie, ale dlaczego ktoś miałby robić zdjęcia nieba, gdyby nie zobaczył czegoś niezwykłego. Nawiasem mówiąc, większość obszarów na powierzchni w pobliżu punktów wejścia do naszych tuneli jest również zamaskowana takim sprzętem, a twój typ zwykle będzie widział tylko zwykłe ściany jaskiń zamiast drzwi. To jeden z powodów, dla których powiedziałem, że wątpię, czy kiedykolwiek uda ci się znaleźć takie sekretne drzwi do naszego świata. Zdarzyło się to kilka razy w przeszłości.

– Wróćmy do naszej i twojej własnej historii. Wspomniał pan o rasie “Illojimów”, która stworzyła naszą ludzką rasę. Skąd się wzięli i jak wyglądali? Co dokładnie się stało, kiedy przybyli? Czy to nasi bogowie?

– „Illojim” pochodzi z tego wszechświata, z układu słonecznego, który na swoich mapach nazywacie „Aldebaran”. Były to bardzo wysokie humanoidalne stworzenia, zwykle o blond włosach i bardzo jasnej skórze. Unikali światła słonecznego, ponieważ uszkadzało ich skórę i oczy. To było absolutnie niewiarygodne dla kogoś takiego jak my kochającego słońce. Od początku wydawali się inteligentni i spokojni, więc zaczęliśmy komunikować się z nimi mniej lub bardziej przyjaźnie, ale później okazało się, że ukrywają swoje prawdziwe intencje i plany. Chcieli wyhodować nową rasę z małp, a my byliśmy dla nich czynnikiem destrukcyjnym na ich nowej “zoologicznej” planecie. Początkowo schwytali około 10 000 – 20 000, lub nawet 23 000 XNUMX twoich małpich przodków, a następnie opuścili planetę na około sto lat. Kiedy wrócili, zabrali ze sobą twoich przodków, którzy wyglądali jak ludzie. Potem znowu opuścili Ziemię na kilka tysięcy lat, a prymitywni ludzie żyli z nami bez większych problemów, bo po prostu bali się naszych samolotów i innych technologii. “Illojim” zaprogramował ich umysły i ulepszył ich mózgi i strukturę ciała, aż byli w stanie używać narzędzi i ognia. „Illojim” powracał siedem razy w ciągu XNUMX XNUMX lat, aby przyspieszyć ewolucję waszego gatunku. Musisz zrozumieć, że nie jesteś pierwszą ludzką cywilizacją na tej planecie. Pierwsi zaawansowani ludzie, którzy żyli w tym samym czasie z mniej rozwiniętymi prymitywami, ponieważ “Illojim” eksperymentował z różnymi prędkościami i etapami rozwoju, z technologią i mową istniał na tej planecie około 700 000 XNUMX lat temu. Wasi naukowcy nie rozumieją tego, ponieważ znaleźliście tylko kości naczelnych i niektóre prymitywne rysunki jaskiniowe przedstawiające zaawansowanych ludzi i ich latające maszyny. Ta genetycznie doskonała ludzka rasa żyła z nami, ale unikali kontaktu z naszym gatunkiem, ponieważ nauczyciele “Illojimów” wprowadzali ich w błąd, ostrzegając, że jesteśmy złymi istotami i że je okłamujemy. Po kilku stuleciach obcy postanowili zakończyć swój początkowy program stworzenia i przyspieszyć rozwój drugiej, lepszej serii testów, itd. Prawda jest taka, że ​​wasza współczesna cywilizacja ludzka nie jest pierwszą zaawansowaną cywilizacją na tej planecie, ale siódmą. Budynki pierwszych ras są bezpowrotnie utracone, ale piąta cywilizacja to ta, która zbudowała egipskie piramidy, dziś, około 75 000 – 16 000 lat temu, kiedy budowano te duże budynki. Egipcjanie odkryli w piasku te wielkie starożytne piramidy i bezskutecznie próbowali je skopiować. Szósta cywilizacja to ta, która około 8500 XNUMX lat temu zbudowała miasta, których ruiny można dziś znaleźć pod powierzchnią morza w rejonie Bimini. Ostatnia, siódma rasa to ty, powstała zaledwie XNUMX lat temu i jest to jedyne stworzenie, które możesz zapamiętać i do którego odnoszą się twoje pisma religijne. Znajdujesz i polegasz na artefaktach archeologicznych i paleontologicznych, które pokazują niepoprawną i krótką przeszłość, ale skąd możesz wiedzieć cokolwiek o sześciu cywilizacjach przed tobą? A jeśli znajdziesz jakiekolwiek dowody ich istnienia, zaprzeczasz i błędnie interpretujesz fakty. Jest to po części programowanie twojego umysłu, a po części twoja czysta głupota. Następnym razem opowiem ci tylko o twoich dziełach, ponieważ sześć poprzednich cywilizacji jest straconych, a zatem nie dotyczy to już ciebie. Między nami a „Illojimem” trwała długa wojna, a także między niektórymi grupami „Illojimów”, ponieważ wielu z nich uważało, że odtworzenie gatunku ludzkiego na tej planecie nie ma żadnego sensu. Ostatnie bitwy w tej wojnie toczyły się około 5000 lat temu na orbicie i na powierzchni planety. Obcy używali potężnej broni do niszczenia naszych podziemnych miast, ale z drugiej strony byliśmy w stanie zniszczyć wiele ich powierzchniowych obiektów i baz w przestrzeni kosmicznej. Ludzie z twojej rodziny byli bardzo przestraszeni, kiedy oglądali nasze bitwy i opisywali to w formie mitów religijnych, ponieważ ich umysł nie był w stanie zrozumieć, co się dzieje. „Illojim”, który ukazał się szóstej i siódmej rasie jako „bogowie”, powiedział im, że to wojna między dobrem a złem oraz że byli dobrzy, a my byliśmy rasą zła. Zależy to oczywiście od punktu widzenia. To było przed naszą planetą, zanim przybyli i zanim zaczęli pracę nad pochodzeniem twojego gatunku. Moim zdaniem, mieliśmy prawo walczyć o naszą planetę. To było dokładnie 4943 lata temu, zgodnie z twoją skalą czasu, kiedy Illojim, z nieznanych przyczyn, opuścił planetę ponownie. To dla nas bardzo ważna data, dlatego wielu naszych historyków nazywa to zwycięstwem. Fakt jest taki, że nie wiedzieliśmy, co się naprawdę wydarzyło. „Illojimowie” znikali dzień po dniu, znikali bez śladu wraz ze swoimi statkami, niszcząc większość ich obiektów na powierzchni. Pozostały tylko ich własne twory – ludzie i wasza cywilizacja nadal ewoluowała. Wielu z nas było w kontakcie z niektórymi plemionami waszego gatunku przez wieki i udało nam się przekonać niektórych z nich, że nie jesteśmy diabelskimi kosmitami, jak Iloji chciał, aby ludzie wierzyli. W ciągu ostatnich 4900 lat do dnia dzisiejszego na waszą planetę przybyło wiele innych gatunków obcych, niektóre z nich używają starego programowania waszego umysłu i ponownie namawiają was, że są Bogami, ale “Illojim” nigdy nie powrócił. Wcześniej opuszczali planetę na kilka tysięcy lat, więc spodziewamy się, że kiedyś wrócą do ukończyli swój projekt lub prawdopodobnie ponownie zniszczyli siódmy wyścig, ale naprawdę nie wiem, co się z nimi stało. Nie powiem z góry odpowiedzi na to pytanie. Wasza obecna cywilizacja nie wie nic o waszym prawdziwym pochodzeniu, o waszej prawdziwej przeszłości, o waszym prawdziwym świecie i wszechświecie, i niewiele wiecie o nas i naszej przeszłości. Nie wiesz nic o wydarzeniach, które nadejdą w najbliższej przyszłości. Dopóki nie zrozumiesz i nie uwierzysz w moje słowa, i mówię ci prawdę, ponieważ nie jesteśmy twoimi wrogami, istnieje dla ciebie rodzaj niebezpieczeństwa. Twoi wrogowie są tutaj i nie zrozumiałeś. Otwórz oczy lub wkrótce będziesz miał duże problemy! Jeśli jeszcze nie uwierzyłeś w to, co mówiłem, powinieneś zacząć wierzyć i pamiętać to.

– Dlaczego myślisz, że ci nie wierzę?

– Mam wrażenie, że mi nie wierzysz, pomimo tego, że siedzę tu przed tobą. Wszystko, co ci powiedziałem w ciągu ostatnich dwóch godzin, to absolutna prawda o naszym świecie.

– Ile obcych gatunków jest obecnie aktywnych na Ziemi?

– O ile wiem, istnieje 14 gatunków, z których 11 pochodzi z tego wszechświata, 2 z innej kosmicznej bańki, a jeden jest bardzo zaawansowany, z innej płaszczyzny istnienia. Nie pytaj mnie o imiona, ponieważ prawie wszystkie z nich nie są wymówione dla Ciebie, osiem z nich jest niewypowiedzianych również dla nas. Większość gatunków, zwłaszcza te bardziej zaawansowane, bada ciebie tylko tak, jak ty badasz zwierzęta, i nie są one zbyt niebezpieczne dla ciebie ani dla nas. Pracujemy z niektórymi z nich, ale te trzy gatunki są wrogie, w tym jeden, który jest w kontakcie z niektórymi z waszych rządów i wymienił ich technologię na miedź i inne ważne rzeczy, które was zwodziły. Od 73 lat między dwoma wrogimi gatunkami trwa i nadal trwa „zimna wojna”. Wydaje się, że trzeci gatunek odniósł korzyści z tej bezsensownej walki. W najbliższej przyszłości spodziewamy się więcej gorących starć między nimi a wami, powiedziałbym w ciągu najbliższych 10 czy 20 lat i obawiamy się tego rozwoju. Ostatnio pojawiają się plotki o nowym, piętnastym gatunku, który przybył na Ziemię zaledwie 3 lub 4 lata temu, ale nic nie wiemy o jego zamiarach i do dziś nie mieliśmy z nimi kontaktu. Może plotki nie są prawdziwe.

– Jakie pożądane są wrogie rasy pozaziemskie?

– Różne surowce, w szczególności miedzi do technologii, woda lub więcej atomów wodoru w wodzie, który jest źródłem energii w nowoczesnych procesach syntezy i pewne elementy w swoim powietrza. Ponadto dwa gatunki są również zainteresowany w swoim ciele, w swojej ludzkiej tkanki i krwi, ponieważ ich własna struktura genetyczna jest osłabiony z powodu słabej ewolucji i promieniowania, o ile wiemy, a oni muszą nienaruszonych nici DNA swojego gatunku i zwierząt, które stale skorygowali swoje defekty genetyczne, ale tak naprawdę nie są w stanie całkowicie usunąć tych wad, ponieważ ich DNA i DNA nie są w pełni zgodne. Własne gatunek jest absolutnie niezgodna z nimi, więc nie interesuje nas, i starać się bardziej kompatybilne krzyżówek między wami a nimi, za pomocą sztucznego zapłodnienia i sztucznych łonach. Wierzymy, że nadchodząca wojna między trzema rasami wroga lub między tobą a jedną z nich lub wszystkimi z nich będzie walką o surowce, wodór, powietrze i DNA.

– Jakie są przyczyny „porwania”?

– Częściowo dlatego, że obcy pobierają twoje komórki jajowe i nasienie jako próbki. Czasami porywacze należą do innej, bardziej zaawansowanej rasy i chcą po prostu studiować twoje ciało i umysł, co jest dla niektórych o wiele bardziej interesujące niż twoje materialne ciało. Jakbyś studiował prymitywne zwierzę. Jak powiedziałem, trzy obce gatunki są wrogie, co oznacza, że ​​nie obchodzi ich twój los ani życie, a ludzie, którzy zostali przez nie „porwani”, bardzo rzadko wracają żywi. Jeśli ktoś jest w stanie zgłosić porwanie, oznacza to moim zdaniem, że nie został uprowadzony przez żaden z agresywnych gatunków lub że jest bardzo, bardzo szczęśliwym człowiekiem, jeśli przeżył. Dojrzałe i „przyjazne” rasy również czasami pobierają próbki jaj i nasienia, ale z różnych powodów.

– Powiedziałeś, że na Ziemi są tylko aktywne gatunki 14. Ale dlaczego ludzie, którzy widzieli istoty pozaziemskie, opisują tak wiele różnych i dziwacznych typów istot?

– Myślę, że już odpowiedziałem na to pytanie. Jak powiedziałem, większość obcych ras ma znacznie bardziej zaawansowane zdolności umysłowe niż ty czy nawet my. Jest tylko jedna rasa obcych, całkowicie pozbawiona tych zdolności. Potrafią pojawiać się w twoim umyśle i pamięci tak, jak chcą, a wywołane w ten sposób obrazy nie mają nic wspólnego z ich prawdziwym wyglądem. Pamiętasz ich jako normalnych ludzi lub szare karły, a nawet wyjątkowo dziwne zwierzęta, bo chcą, żebyś je w ten sposób zapamiętał, a czasem zupełnie zapomniał o ich spotkaniu. Inny przykład: na przykład możesz pamiętać, że byłeś w normalnym ziemskim szpitalu i że niektórzy lekarze cię badali i nie myślisz o niczym innym, co ci się przydarzyło, chyba że dowiesz się, że nie ma szpitala na ulicy, na której byłeś, w rzeczywistości zostałeś przez nich zbadany w jednym z ich laboratoriów. W takim przypadku nie możesz polegać na pamięci. Obcy pojawiają się przed tobą w różnych formach, aby zmylić cię, a tak zwani świadkowie uprowadzeń, którzy są w stanie pamiętać wydarzenia lub którzy uważają, że są w stanie je zapamiętać, są publicznie wyśmiewani, o ile wiemy, im to udaje. Uwierz mi, na tej planecie jest tylko 14 gatunków obcych, a tylko osiem z nich porywa ludzi. Poza tym nie każdy z twoich „porywaczy” został porwany przez niektórych kosmitów, a ich przesłania są tak naprawdę tylko ich wyobrażeniami lub zmyśleniami.

– Jak możemy chronić przed tym wpływem na nasze umysły?

– Nie wiem. Wątpię, żeby było to możliwe, ponieważ twój umysł jest jak otwarta książka, prawie każdy gatunek, który znam, może w niej czytać i pisać. Częściowo jest to wina samych „Illoji”, ponieważ stworzyli, a raczej „zespolili”, częściowo celowo, twój umysł i twoją świadomość, bez mechanizmu prawdziwej ochrony. Jeśli zdajesz sobie sprawę, że ktoś próbuje manipulować Twoim umysłem, możesz skupić się tylko na tym podejrzeniu i spróbować przeanalizować wszystkie swoje myśli i wspomnienia. Bardzo ważne jest, aby nie zamykać oczu – prowadziłoby to do innej formy fal mózgowych, która jest łatwiej dostępna – nie siedzieć ani nie odpoczywać. Musisz czuwać przez pierwsze minuty i możesz spróbować odfiltrować myśli i fale innych ludzi z mózgu, induktor zrezygnuje po kilku minutach, jeśli to się nie powiedzie, ponieważ jego głowa zaczyna boleć. Jest to bardzo trudne i na pewno bolesne i może cię zranić, więc lepiej nie próbuj się bronić, ale to jedyna opcja, jaką masz. Jednak możesz spróbować tylko z słabszymi gatunkami, a nie z silnymi.

– Co rozumiesz przez jeden gatunek, który pochodzi z bardzo odmiennej płaszczyzny?

– Zanim wyjaśnię ci to poprawnie, musisz być w stanie zrozumieć wszechświat, w przeciwnym razie oznaczałoby to niepotrzebne obciążenie dla twojego umysłu, w tym usunięcie niektórych bloków, przez wiele tygodni, a przez nauczanie mam na myśli nie tylko nauczanie pojęć. Powiedziałbym to w Twoich prostych słowach: „poziom” lub poziom, bo znowu nie znam lepszych słów w Twoim słowniku i słowo „wymiar” byłoby w tym przypadku zupełnie nieodpowiednie, nawet słowo „bańka” nie oddaje istoty, ponieważ wymiar nie może istnieć bez przestrzeni. Jeśli jest to gatunek żyjący na innej płaszczyźnie lub powyżej twojego planu i gdyby mógł wejść na twój plan bez technologii, wtedy twoje ciało w ogóle nie będzie postrzegać tego rodzaju istot, ponieważ są to najpotężniejsze istoty, jakie możesz sobie wyobrazić. Ta bardzo zaawansowana rasa, jak wspomniałem, ewoluowała poza tą przestrzenią, w rzeczywistości przez ponad miliard lat. Mogliby was wszystkich zniszczyć samą myślą. W całej naszej historii kontaktowaliśmy się z nimi tylko 3 razy, ponieważ ich zainteresowanie waszą planetą jest zupełnie inne niż wszystkimi innymi rasami. Z pewnością nie stanowią żadnego zagrożenia dla Ciebie ani dla nas.

– Co się stanie, gdy rozpocznie się wojna?

– Trudno to przewidzieć. To zależy od rasy wroga i jego taktyki. Wojna nie zawsze jest tak prymitywną sprawą, że ludzie mają na myśli to słowo, wojna może być prowadzona na różnych poziomach. Jedną z możliwości jest to, że chcą zniszczyć twój system społeczny, wpływając na przywódców politycznych, inną jest użycie nowoczesnych systemów broni, które mogą powodować trzęsienia ziemi, erupcje wulkanów lub inne katastrofy, w tym klęski żywiołowe, które mogą wydawać się naturalne. Pola specjalne tworzone przez stopy miedzi, o których już wspomniałem, mogą wpływać na globalną pogodę. Nie sądzę, że zaatakują planetę bezpośrednio, cywilizacja ludzka nie jest słaba, bo ty też masz możliwość korzystania ze swoich statków, ale jest ich niewiele. Powiem, że nie jesteśmy do końca pewni, czy w najbliższych latach będzie taka prawdziwa „gorąca” wojna. Nie chcę już o tym rozmawiać.

– Czy to koniec wywiadu? Czy chcesz powiedzieć ostatnie zdanie lub wiadomość?

– Otwórz oczy i patrz! Nie wierz w swoją złą historię, ani w twoich naukowców, ani twoich polityków. Niektórzy znają prawdę o różnych rzeczach, ale nie mogą informować opinii publicznej, aby uniknąć zamieszania i paniki. Myślę, że wasz gatunek nie jest tak zły, jak niektórzy z mojego rodzaju myślą, a szkoda byłoby śledzić wasz koniec. To wszystko, co mogę powiedzieć. Spójrz na swój świat z otwartymi oczami, a zobaczysz to – a może nie. Jesteś ignorantem.

– Czy myślisz, że ktokolwiek uwierzy, że ta rozmowa jest prawdziwa?

– Nie, ale jest to ciekawy eksperyment dla moich badań socjologicznych. Spotkamy się ponownie za miesiąc i powiesz mi, co się stało po publikacji mojej wiadomości. Być może twój gatunek ma trochę nadziei.

– Kiedy czytasz te religijne i irytujące komentarze, co o tym sądzisz i jak się z tym czujesz? Czy związek między wami a naszym gatunkiem jest rzeczywiście spowodowany tego rodzaju ogólną negacją?

– Możesz być zaskoczony odpowiedzią, ale wcale nie jestem zły. Spodziewałem się takich ekstremalnych reakcji. Program całkowitego wyparcia się innych gatunków, zwłaszcza gadów, jest głęboko zakorzeniony w twojej własnej świadomości. Ten starożytny wpływ sięga czasu twojego trzeciego sztucznego stworzenia i, mówiąc biologicznie, jest dziedziczony jako informacja genetyczna z pokolenia na pokolenie. Utożsamianie mojego gatunku z siłami ciemności było głównym zamiarem Illoji, którzy lubią postrzegać siebie jako moce sił światła – co samo w sobie jest paradoksem, ponieważ gatunki humanoidalne są niezwykle wrażliwe na światło słoneczne. Jeśli spodziewałeś się urazić mnie opiniami czytelników, myślę, że będę musiał Cię częściowo rozczarować. Te niejasne wnioski nie są tak naprawdę twoją winą, po prostu w większości odziedziczyłeś po swoich przodkach. W rzeczywistości jest to trochę rozczarowujące, że wielu z was nie jest w stanie stworzyć szczególnie silnej indywidualnej świadomości, ponieważ pomogłoby to przezwyciężyć to programowanie. Jak powiedziałem, w ciągu ostatnich kilku stuleci utrzymywaliśmy bezpośredni kontakt z niektórymi z waszych rdzennych plemion. Tym ludziom udało się przełamać stary „stworzony program” i spotkać się z nami bez tworzenia napięcia, nienawiści i całkowitego odrzucenia. Najwyraźniej większość waszych współczesnych, cywilizowanych jednostek nie jest w stanie myśleć samodzielnie, ale raczej pozwala się kierować programowaniem i religią, co jest również przejawem tego starożytnego programowania i integralną częścią planu Illojim. Dlatego tego rodzaju komentarze uznałbym raczej za zabawne niż irytujące, po prostu potwierdzają one w dużej mierze moje przypuszczenia o twoim predestynowanym sposobie myślenia.

– Czyli nie jesteście „złymi sługami”, jak powiedziano wcześniej?

– Jak mam odpowiedzieć? Twoi ludzie nadal tak myślą, zgodnie z prostym i całkowicie niewłaściwym schematem uogólnień. Mówiąc najprościej, nie ma czysto złego gatunku. W każdym gatunku ziemskim i pozaziemskim są dobre i złe osobniki, to twoja opinia, ale nie ma takiej istoty jak całkowicie zły gatunek. Ta koncepcja jest naprawdę bardzo prymitywna. Od niepamiętnych czasów wierzyliście w to, w co powinniście wierzyć, czego oczekiwali od was twoi twórcy. Każdy znany gatunek, nawet bardziej rozwinięty, składa się z dużej liczby indywidualnych świadomości, przynajmniej część świadomości jest indywidualna, nawet jeśli są to wspólne obszary świadomości. Te samowystarczalne duchy mają wolny wybór, dla ciebie jest to styl życia, który jest albo dobry, albo zły, zgodnie z twoimi własnymi ludzkimi standardami. Ponownie, zależy to od punktu widzenia: twoi ludzie nie są w stanie osądzić, czy uczynki znacznie bardziej zaawansowanych gatunków są dobre, czy złe, ponieważ znajdujesz się na niższej pozycji, z której nie można osądzić. Twoje proste słowa „dobro” i „zło” są zresztą tylko tendencją do uogólniania, w moim języku istnieje wiele pojęć na różne odcienie znaczenia różnych typów zachowań w porównaniu z normami społecznymi. Nawet te gatunki pozaziemskie, które zwykle są antagonistyczne, nie są „gatunkiem złym”, nawet jeśli działają negatywnie z powodu własnej rasy. Robią to z własnych powodów i nie uważają tego za zło. Twój uporządkowany sposób myślenia jest bardziej liniowy i bardziej skoncentrowany niż ich, w przeciwnym razie zachowałbyś się w ten sposób. Stosunek gatunku do innego rodzaju egzystencji zależy oczywiście w dużej mierze od jego uporządkowanego sposobu myślenia; każdy gatunek wyznacza własne priorytety. Klasyfikacja jako „dobra” lub „zła” jest dość prymitywna, przetrwanie dowolnego gatunku podlega warunkom mającym zastosowanie do wielu gatunków, w tym twojego własnego, a także najróżniejszym z najgorszych lub negatywnych działań. Nie wykluczę również własnego gatunku pod tym względem, ponieważ w przeszłości zdarzały się również pewne sprawy, których osobiście nie witam, ale dla których nie chcę też wchodzić w szczegóły. Jednak żadne z tych zdarzeń nie miało miejsca w ciągu ostatnich 200 lat, według twojej skali czasu. Pamiętaj jednak, że: Nie ma absolutnie dobrego ani absolutnie złego gatunku, ponieważ każdy gatunek zawsze składa się z osobników.

– W listach, które otrzymałem, często pojawiało się pytanie, czy możesz opisać bardziej szczegółowo zaawansowaną fizykę, tak jak to skomentowałeś ostatnio. Wiele osób twierdzi, że twoje słowa nie miały sensu. Na przykład, jak działają UFO, jak latają i wykonują manewry, które wykonują?

– Czy powinienem to wyjaśnić ludziom? To nie jest takie proste. Pozwól mi chwilę pomyśleć. Muszę zawsze używać bardzo prostych słów, aby wyjaśnić wam podstawowe zasady wyższej nauki. Spróbujmy: musisz jasno powiedzieć o kilku podstawowych rzeczach. Pierwszą rzeczą jest podzielenie pojęć świata fizycznego, ponieważ każda rzeczywistość składa się z różnych poziomów; powiedzmy dla uproszczenia, że ​​składa się z materii, która jest iluzją i jest tylko działaniem pól w przestrzeni. Niektóre warunki fizyczne są związane tylko z materią, podczas gdy inne, bardziej złożone, są związane tylko z wpływem pól na materię. Twoja koncepcja świata fizycznego oparta jest na prostej iluzji materii. Ta iluzja jest dalej podzielona na trzy podstawowe stany materii (stały, ciekły, gazowy). Czwarty i bardzo ważny stan, który również istnieje i który trzeba po prostu wziąć pod uwagę, graniczy ze strefą wpływów i jest stanem plazmy. Dla ciebie stwierdzam, że teoria kontrolowanej transformacji lub zwiększenia częstotliwości drgań materii i stabilnego istnienia tego czwartego stanu materii nie jest zbyt powszechna lub jest na twoim bardzo prymitywnym poziomie. Uwaga graniczna: Istnieje w sumie pięć mas materii, ale powinniśmy naprawdę posunąć się za daleko, aby uzyskać status po-plazmowy, a to tylko sprawi, że będziecie chorzy. Poza tym nie jest konieczne, oprócz zrozumienia podstawowej teorii, związanej z różnymi zjawiskami, które można scharakteryzować jako nadprzyrodzone. Wróćmy teraz do istoty: plazma… teraz nie mam na myśli po prostu „gorącego gazu” przez plazmę – jako wasz koncept, który ogólnie tłumaczy się ludziom w uproszczony sposób, ale raczej mam na myśli wyższy stan skupienia materii. Plazma nie jest stanem materii, jest to szczególny rodzaj materii, na granicy między jej materialnym istnieniem a polem energetycznym, kiedy materia stała przestaje istnieć i przekształca się w czystą energię różnego rodzaju, bez względu na to, czy jest skondensowana czy rozcieńczona. Zwracam uwagę, że nie ma dokładnego wyjaśnienia terminów użytych w tej koncepcji. Twoja interpretacja jest tak dobra jak moja. Czwarty stan materii jest bardzo ważny dla pewnych warunków fizycznych, które można wykorzystać na przykład do wytworzenia antygrawitacji. Zasadniczo w prawdziwym świecie fizyki nie ma sił dwubiegunowych, a raczej „obserwator zależny od losowego zachowania”, po prostu istnieje tylko wielka zjednoczona siła na różnych poziomach. Antygrawitacja jest możliwą zmianą grawitacji na przeciwny poziom, na przykład powodując lewitację ciał stałych. Ta metoda jest używana przez nas i kosmitów, częściowo jako środek napędowy naszych UFO. Wy, ludzie próbują podobne zasady do dość prymitywny w swoich tajnych projektów wojskowych, ale dlatego, że dałeś nam dość dużo ukradli tę technologię, która zostanie później celowo przekazany cudzoziemców w zniekształcony sposób, więc brakuje prawdziwego zrozumienia teoretycznych i w konsekwencji, trzeba walczyć z twoje UFO z niestabilnością i problemami z promieniowaniem. Według moich informacji, duża liczba ludzi zginęła z powodu intensywnego promieniowania i awarii pola mocy. Mam rację? Jest to także przykład „dobrego” i „złego”. Wy, ludzie, bawicie się nieznanymi siłami, a wyrządzicie śmierć kolegom z waszego rodzaju, ponieważ umierają za to wielkie dzieło, jakim jest postęp waszej technologii i który ostatecznie zostanie wykorzystany do wojny, to znaczy do nieuczciwych celów. Teraz wydaje się niekwestionowane, że tylko minimalna liczba osób ma wiedzę na temat tych projektów, które wam wyjaśniłem i które są ściśle tajne. Jak powiedziałem, następnym stanem materii w kolejności stanów podstawowych jest po prostu stan najwyższy, ale jest to tylko częściowo poprawne. Jeśli nie możesz kontrolować tych sił, lepiej nie próbować. Ale twój gatunek zawsze był tak naiwny, że bawił się siłami, których nie rozumiałeś od niepamiętnych czasów. Dlaczego to miało się kiedykolwiek zmienić? Czy pamiętasz sprawę miedziowej fuzji? Poprzez fluktuację indukowanego pola promieniowania pod odpowiednim kątem, miedź reaguje z innymi pierwiastkami (zimna fuzja materii). Materia jest tylko iluzją, jej cząstki i indukowane pole zachodzą na siebie w obszarze oddziaływania, główny efekt tego procesu ma objawiać się jako znak dwubiegunowy. Wynikowa kombinacja materii i pola nie powinna zatem być tak stabilna jak normalny stan materii i nie nadaje się do innych celów. Ze względu na to, że całe pole zostaje przesunięte do wyższego stanu stanu plazmy, całe spektrum materii zostaje przesunięte na przeciwny biegun w wyniku tego gwałtownego przejścia. To nie jest tak naprawdę pole siłowe, ale jest bardzo podobne do przesunięcia grawitacyjnego. To przesunięcie powoduje „przechylenie” siły dwubiegunowej, która nie płynie już wewnątrz pola siłowego, ale przepływa częściowo do jego krawędzi. Rezultatem jest uwarstwione pole siłowe, które jest bardzo trudne do modulacji w pewien techniczny sposób, w stosunku do jego własnych charakterystyk. Może również prowadzić do większej liczby funkcji, takich jak te wykonywane przez duże obiekty latające, które mogą zawisać i manewrować. Pole może również pełnić funkcję maskującą w polu promieniowania elektromagnetycznego, a także manipulować sekwencją czasową zdarzeń, ale faktycznie tylko w bardzo ograniczonym zakresie i innych podobnych rzeczach. Czy znasz swój „efekt tunelu kwantowego”? Za pomocą pewnych charakterystyk tych pól, w których częstotliwość i odległość od źródła są wystarczająco duże, można osiągnąć zniesienie oscylacji w materii rzeczywistej. Niestety, to wszystko, co ci wyjaśniłem, używając twoich słów, wydaje mi się trochę niedoskonałe, bo obawiam się. Brzmi dość dziwnie i niezrozumiale, ale może to proste wyjaśnienie będzie dla ciebie przydatne, jeśli je zrozumiesz. Może też nie.

– Czy posiadasz naukowe uzasadnienie nadprzyrodzonych mocy, takich jak zdolność kontrolowania myśli?

– Tak. Aby to wyjaśnić, musisz najpierw uznać fizyczną rzeczywistość strefy wpływów. Spróbuję wyjaśnić. Będziesz musiał mentalnie pozbyć się iluzji, że to, co widzisz, jest prawdziwą esencją wszechświata. W najlepszym przypadku jest to tylko powierzchowny pogląd. Wyobraź sobie, że wszystkie obiekty tutaj: jak ty, ten stół, ołówek, to urządzenie techniczne, ten papier, tak naprawdę nie istnieją, ale są raczej wynikiem oscylacji pól sił i koncentracji energii. Wszystko, bez względu na to, jak to widzisz, każda istota, każda planeta i gwiazda w tym wszechświecie ma „ekwiwalent informacyjno-energetyczny” w sferze wpływu, która znajduje się w podstawowym polu kosmicznym, na ogólnym poziomie rzeczy (pole morfogeniczne Sheldrake’a. Ale nie jest tylko jeden poziom, ale wiele. Ostatnim razem wspomniałem o wysoko rozwiniętych gatunkach, które potrafią zmieniać poziomy, coś zupełnie innego niż zwykła zmiana pęcherzyków kosmicznych, ponieważ pęcherzyki są częścią wszystkich poziomów. Czy rozumiesz? Wymiary, mówiąc im, są częścią rzeczywistej przestrzeni lub pęcherzyków „piany” Są one zatem część jednego poziomu, który jest warstwa w sferze wpływów, natomiast sfera wpływów na wymiarze fizycznym jest w zasadzie nieskończona. Składa się z niezliczonych warstw pól informacji o energii i ogólnych poziomów. Nie ma zerowych poziomów w sferze wpływów, wszystkie są takie same, ale są oddzielone przez ich stany energetyczne. Teraz zauważyłem, że cię zdezorientowałem. Myślę, że powinienem przerwać to wyjaśnienie.

– Nie, kontynuuj. W jaki sposób tworzone są nadprzyrodzone moce?

– OK, więc spróbujmy czegoś prostszego. Ponownie, nie jest to całkowicie dokładne, ale zacznijmy od tego, co następuje: z tego punktu widzenia namacalny świat odbija się w sferze wpływów jako pole o różnych warstwach. Warstwy te zawierają informacje, takie jak podstawowa struktura masy lub częstotliwość strun, a także informacje wynikające z formowania masy. Czy znasz ludzką koncepcję pól morfogenetycznych? W ten sposób można opisać jedną część warstwy. Istnieje jednak inna warstwa pośrednia, na którą niestety ludzkość nie ma wyrazu, ponieważ ta teoria nie jest zawarta w ludzkiej wiedzy. Nazwijmy to „warstwą para”, która jest głównie odpowiedzialna za wszystko, co nazywacie PSI i nadprzyrodzone, a która leży poza granicami waszej prymitywnej nauki. Ta para-warstwa leży między warstwą materii a warstwą morfogenetyczną pola, w strefie jej oddziaływania. Potrafi aktywnie współpracować z oboma. Na przykład twoje ciało jest odbiciem pola na płaszczyźnie przestrzeni. Ale to nie znaczy, że nie ma mięśni, krwi, kości w postaci materialnych łańcuchów czy atomów, ale nie tylko. Istnienie czegokolwiek jest zawsze dwojakie. Niektóre warstwy pola zawierają podstawowe informacje o ciałach stałych twojego ciała i ich częstotliwości, podczas gdy inne warstwy zawierają informacje o twoim duchu, twojej świadomości lub religijnej duszy. Świadomość w tym przypadku jest prostą matrycą energetyczną, podzieloną na różne warstwy, zgodnie z ich strefami wpływu, nic dodać nic ująć. Prawdziwa świadomość może również istnieć po stronie materii, ale tylko w postaci postplazmatycznej (piąta forma materii). Posiadając niezbędną wiedzę z zakresu fizyki i odpowiedniej technologii, można oddzielić świadomość lub jej matrycę lub duszę od sfery jej działania w materii. Może wtedy, pomimo tego oddzielenia, przez pewien czas istnieć w sposób samowystarczalny. Ma dziwną okultystyczną nazwę „skradziona dusza”. Ale przede wszystkim mówimy tutaj o nauce, a nie o magicznych czy ciemnych siłach. Ale wracając do twojego pytania: Istoty o silniejszych zdolnościach umysłowych mogą mieć bezpośredni wpływ na warstwę para, z pomocą ich pola świadomości. Ta warstwa jest dostępna nie tylko dla jednostek, ale raczej jako część warstwy informacji ogólnych, można by ją nazwać prozaicznym poczuciem społecznej duszy, która jest związana z całą żywą i nieożywioną materią i całą świadomością, która istnieje na tym poziomie. Biologiczna przyczyna tych zdolności leży po stronie masy, przy okazji, jest to przysadka, która zawsze generuje częstotliwości do aktywnej kontroli sfery wpływów. Nawet ludzie teoretycznie mogą mieć tę zdolność, jednak jesteś mocno zablokowany w tej sprawie. Jak już powiedziałem, para-warstwa może komunikować się z umysłem, jak również z materią. Na przykład, jeśli zdecyduję się ponownie wykorzystać swoje moce psychiczne, przeniosłem ten ołówek, a następnie umieścić go po prostu wyobrażam sobie w głowie, jak moja świadomość rozszerza się na tym ołówkiem w postaci post-osocza. W sferze moich wpływów powoduje to również automatyczne sterowanie paralotnią w interakcji z masą ołówka. Ponieważ para-warstwa nie ogranicza się do ciała, a nie problem, gdy istnieje ołówek, że mogę trafić bezbłędnie i bez względu na to, przeniosłem moje ciało. Pole postparasmatyczne jest tutaj, warstwa para po drugiej stronie. Mam kontrolę nad ołówkiem, a interakcja jest przenoszona na masę ołówka w takim stopniu, że mogę zmienić sposób, w jaki się porusza. (Uwaga autora wywiadu: Potwierdzam, że powyższy ołówek nagle wyskoczył w powietrze do wysokości 20 cm, a następnie spadł z powrotem na powierzchnię stołu, dźwięk wyraźnie słychać na taśmie, nikt wyraźnie nie dotknął ołówka).

– To fascynujące. Jakie rodzaje aktywności paranormalnej można kontrolować?

– Wszystkie rodzaje. Wszystko, co nazywacie zjawiskami paranormalnymi. Jak powiedziałem, ta specjalna warstwa leży w sferze oddziaływania między warstwami informacji masowej i morfogenetycznej i może reagować po obu stronach. Oznacza to, że może on stykać się z ciałem stałym, a także z informacją mentalną, którą można osiągnąć za pomocą tak zwanej telekinezy i telepatii. Połączenie absorpcji z inną świadomością jest generalnie oddzielone od kontroli, od prostego wpływu na materię, ponieważ różne pola świadomości działają na różnych częstotliwościach. Świadomość, którą emituje, lub świadomość, że słucha, musi być najpierw dokładnie dopasowana do częstotliwości drugiej osoby, niż jest to możliwe. Większość typów istot ma również zdolność blokowania obcego podejścia, ale ludzie tego nie robią. Dodaję, że na ogół im większa jest paranormalna zdolność gatunku, tym łatwiej jest przystosować się i zbliżyć. Nasze własne umiejętności nie są tak rozwinięte, że musimy najpierw nauczyć się działać na obcym umyśle, aby użyć naszej mimikry, na przykład, używasz kamuflażu dość łatwego w użyciu dzięki włącznikowi/wyłącznikowi. Niektóre z tych umiejętności są również częściowo dziedziczone; matka i dziecko mojego gatunku są na przykład dokładnie dopasowane w pierwszych miesiącach życia, częściowo w jaju i podczas ciąży, kiedy komunikują się telepatycznie. Aby wywierać wpływ na ludzi, potrzebujemy trochę czasu na ćwiczenia, pomimo twojej prostej struktury. Dlatego na przykład dorosłym z mojego gatunku zabrania się zejścia na powierzchnię Ziemi przed „erą oświecenia”. Jeśli nasze umiejętności nie są w pełni rozwinięte, ryzyko wykrycia przez ciebie byłoby zbyt duże. Nawiasem mówiąc, istnieje cała tajna nauka o prawdziwych możliwościach, które mogą dać jednostce te umiejętności, ale tak naprawdę nie wiem dokładnie tego. Ilekroć ma to dotyczyć obcy umysł, istnieją pewne ogólnie stosowane kroki, które są zalecane dla poruszania się wśród innych obcych gatunków. Przede wszystkim jest to postrzeganie obcej wibracji, generalnie tego, co dzieje się automatycznie w mózgu, dla jednego pola wibracji i dla innych quasi-elektrycznych fal mózgowych w normalnej przestrzeni zajmowanej przez materię. Nie jest to szczególnie trudne. Następnie jeden po prostu sonduje świadomość drugiego w stanie po plazmie, aby zobaczyć, czy sfera wpływu reaguje i czy istnieje połączenie. Teraz można odczytać informacje z pierwszej świadomości i zapisać wymagane informacje w drugiej świadomości we właściwy sposób. Ostatnim razem zapytałeś, czy ludzie mają okazję chronić się przed tym wpływem, a powiedziałem ci, że tylko czujny i skupiony umysł ma szansę to znieść. W tym stanie wibracja umysłu zmienia się nagle i podejście staje się bardziej skomplikowane; a dokładniej, może to spowodować bolesny odrzut. Kiedy zamkniesz oczy, pole percepcji staje się „płaskie” i obce podejście do umysłu jest natychmiast możliwe bez ograniczeń. Jeśli chodzi o twoje szanse przeciwko bardziej rozwiniętym gatunkom, nie masz ich wcale. Są w stanie dostosować twoje wibracje szybciej, niż możesz je zmienić. Mógłbym ci to nawet zademonstrować, ale ostatnio byłeś naprawdę przerażony i zdezorientowany, więc po prostu trzymamy się teorii. To wyjaśnienie prawdopodobnie zabrzmi dla ciebie, jakbyś powiedział, jako coś ezoterycznego, okultystycznego lub magicznego. Jedynym powodem jest to, że brakuje Ci podstawowego zrozumienia, nie znasz przyczyn i konsekwencji. Wszystkie zjawiska paranormalne mają czysto naturalne pochodzenie. Nic z tego nie ma nic wspólnego z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Dorastamy z taką wiedzą, wiemy, jak jednostka wykorzystuje te zdolności i skąd one pochodzą. Zapoznamy się z teorią i praktyką. Nie ty! Dlatego nie rozumiesz, co dzieje się w twoim świecie, kiedy widzisz tylko jedną stronę medalu, a nie drugą. Wszystko, co jest paranormalne, jest podwójne i istnieje w przestrzeni zajmowanej przez materię, bez względu na to, jaki jest obszar oddziaływania. Aby to wyjaśnić, można to wyjaśnić jedynie poprzez zaakceptowanie najnowszej wiedzy, że sfera wpływów jest podstawą wszystkiego. Byłbym zachwycony, gdyby zakończyłem te naukowe pytania, ponieważ nie jesteś w stanie zrozumieć odpowiedzi. Mniej więcej, tracimy cenny czas, robiąc to.

– Tylko jedno ostatnie pytanie. Na naszym pierwszym spotkaniu w grudniu wyraźnie zaznaczyłeś, że nie chcesz omawiać tematów naukowych i paranormalnych. Dlaczego teraz jest otwartość?

– Ostatnim razem naprawdę nie widziałem potrzeby obciążania cię takimi faktami, a teraz prawdopodobnie jesteś przytłoczony. Dlatego wolę poruszać te tematy tylko w marginalnym znaczeniu. Jednak niektóre z moich dzisiejszych odpowiedzi sprawiły, że pomyślałeś o swoim świecie, o czymś, co nie może być takie złe. A tak przy okazji, wasi naukowcy mają tendencję do myślenia o moich komentarzach jako o „zawstydzających”. Dlatego nie widzę większego niebezpieczeństwa w rozpowszechnianiu tych informacji. Nikt nie zwróci na to uwagi. Nawiasem mówiąc, słowa ludzi, którzy opisali mnie jako „stworzenie diabła”, mają swoje źródło w ich wierzeniach w dziedzinie okultystycznych mocy i magii, ale nic z tego nie istnieje. Nie ma zaklęć, tylko wysoko rozwinięta nauka, wszystko, co nazywasz „magią”, jest tylko częścią nauki. Gdybyś tylko to zrozumiał, byłbyś o krok do przodu w swoim rozwoju. Tutaj kończy się moja otwartość na to pytanie. Proszę, zadaj mi więcej pytań.

– Dobrze. Porozmawiajmy o UFO. Czy możesz mi wyjaśnić, w jaki sposób nasze rządy uzyskały materiały UFO do tego stopnia, że ​​mogły rozpocząć własne projekty? Czy miało to coś wspólnego ze sprawą Roswell?

– Tak, ale ten incydent nie był pierwszy. Nie jestem historykiem, badam tylko twoje obecne zachowanie, więc moja wiedza na temat tych wydarzeń historycznych prawdopodobnie nie jest bardzo rozległa. Spróbuję wyjaśnić, co wiem o rzeczach, które wydarzyły się w tym czasie. Niech pomyślę o tym przez chwilę. Między 1946 a 1953 rokiem, w twojej skali czasu, było pięć przypadków, w których obce statki rozbłysły na powierzchni Ziemi. W tej katastrofie, którą nazywasz „Incydentem w Roswell”, był nie tylko jeden obcy statek, ale dwa, które rozbiły się po zderzeniu w różnych częściach kraju na zachodzie USA. Musisz wiedzieć, że statki tego konkretnego typu mogą przez jakiś czas lewitować w powietrzu, nawet jeśli są uszkodzone, więc w momencie uderzenia była między nimi różnica. To naprawdę nie był pierwszy wypadek, ale był już drugi i trzeci. Kolejny statek rozbił się już w 1946-ie, ale został całkowicie zniszczony. Jedna uwaga przed wyjaśnieniem: z pewnością brzmi śmiesznie powiedzieć, że te bardzo doskonałe statki obcych po prostu się rozbiły i napotkały stosunkowo dużą liczbę statków w tak krótkim czasie. Wyjaśnienie tego jest również więcej niż dziwne, ale jest poprawne. Nie jest to wina samego statku, ale raczej wpływ kierunku pola magnetycznego na waszej planecie. W przypadkach, o których mówimy, zawsze było to w czasie, gdy dysk w kształcie dysku nie korzystał z układu napędowego działającego na zasadzie fuzji, ale takiego, który w tym czasie stosował nietypową metodę kontrolowanego pola. Ta metoda miała różne zalety, ale i wady. Pole odpychające musi oczywiście tworzyć absolutnie precyzyjny kąt z powierzchnią Ziemi. Ten typ statku wykorzystywał technologię kierunkową, za pomocą której pole było skierowane w różne punkty pola magnetycznego Ziemi. W tym czasie ten rodzaj statku przybył na Ziemię. Ich rodzima planeta miała bardziej stabilne pole magnetyczne, dla którego statek został zaprojektowany i przystosowany do sterowania nim. Ziemskie pole magnetyczne ma wszystko oprócz stabilności; zawiera cykliczne wahania, które powodują turbulencje w terenie, czyli niekorzystne warunki. Ilekroć statek z tego typu napędem docierał do miejsca fluktuacji pola lub zbyt silnego wiru, to odpychające pole przez krótki czas nie mogło się prawidłowo zorientować i statek ślizgał się po niekontrolowanym torze lotu. Napęd działał prawidłowo, możesz być spokojny, ale pole wahało się we wszystkich kierunkach i statek mógł się rozbić. W przypadku 1947 r., o którym pan wspomniał, rozumiem, że jeden ze statków uchwycił wahania pola, kiedy leciał jako dowódca eskadry i zderzył się z innym statkiem, oba statki zostały poważnie uszkodzone. Wahania magnetyczne powstałe w tym czasie były prawdopodobnie spowodowane zakłóceniami elektrycznymi spowodowanymi pogodą. W rezultacie oba statki rozbiły się; jeden z nich upadł w pobliżu miejsca zderzenia, drugi mniej więcej sto kilometrów dalej. Wszyscy pasażerowie zginęli w katastrofie. Konstrukcja kadłuba tego statku dyskowego jest lekka, niezbyt mocna, ponieważ dyski te nie są przeznaczone do uderzeń, a także do lotu w obszarze, w którym są poddawane siłom zewnętrznym. Twoje jednostki wojskowe zbierały poszczególne elementy statków, dopóki nie odkryły całego statku z martwymi stworzeniami na pokładzie. Natychmiast zaklasyfikowali wszystko jako „ściśle tajne” i przetransportowali do swoich baz wojskowych do analizy. Celem badań było poznanie obcej technologii i późniejsze wykorzystanie jej przeciwko wrogom tego wielkiego kraju. Jest tak prymitywny, że aż śmieszny! Myślę, że pamiętam, chociaż nie potrafię dokładnie określić, że było to prawdopodobnie między 1949 a 1952 rokiem, kiedy podczas niektórych badań doszło do dość poważnego wypadku podczas pracy przy jednym z wraków. Z tego, co słyszałem, moi koledzy zostali poinformowani przez członków waszego rządu, że było to wynikiem niezamierzonej aktywacji jednego z elementów napędu, który był nieosłonięty. W rezultacie przez bardzo krótki czas, jak mogę to określić, nastąpiła niekontrolowana zmiana w środowisku do stanu podobnego do plazmy, co z kolei spowodowało bardzo niefortunną transformację pola elektrycznego w wyładowanie magnetyczne o ogromnej sile. Czy masz pojęcie, jaki wpływ będzie mieć wpływ na pole magnetyczne plazmy w kontakcie z organizmem? Powinieneś to wiedzieć, ale oczywiście nie wiesz. Spowoduje to zniekształcenie struktury pola i sprzężenie bioelektryczne. Wyobraźmy sobie na przykład ludzkie ciało otoczone jasnym płomieniem dla 3 lub 4 z waszych dni. Te płomienie nie działają na zewnątrz, ale spalają ciało od góry do dołu do jego ostatniej cząstki. Wtedy masz przybliżony obraz tego, co się stało. Myślę, że 20 lub 30 twoich naukowców w tym laboratorium zginęło.

– To zapewne jest też wyjaśnienie zjawiska samozapłonu ciała. W tym przypadku inicjacja następuje prawdopodobnie przez impuls z kosmosu…

– Dwa kolejne wypadki miały miejsce w latach 1950 i 1953 w dorzeczu na kontynencie amerykańskim. Po wypadku udało ci się dostać te statki w stosunkowo nienaruszonym stanie. Ten z 1953 roku, o ile dobrze pamiętam, miał nawet nienaruszony układ napędowy. Przy pomocy tego urządzenia, które widziałeś po raz pierwszy, źle zrozumiałeś całą koncepcję napędu i zrekonstruowałeś ją całkowicie niepoprawnie. Nawet dzisiaj nadal nie rozumiesz. Rasa, która budowała statki w pierwszej kolejności, którą, nawiasem mówiąc, zaliczam do tych, którzy są wam wrogo nastawieni, była naturalnie zaniepokojona twoimi badaniami nad ich technologią. Nie chcieli jednak na tak wczesnym etapie rozpoczynać bezpośredniej konfrontacji z Panem, więc wybrali drogę dyplomatyczną i w 1960 roku zetknęli się z waszym rządem. Oczywiście nie pozwolono im zdradzić prawdziwych powodów ich pobytu tutaj, zainteresowania miedzią, wodorem i powietrzem. Raczej udawali zaciekawionych „badaczy” i proponowali ludziom zademonstrowanie zasady działania statków. W zamian spodziewali się, że będą faworyzowani. Tak proste jak ty, oczywiście zgodziłeś się z nimi… i zostałeś oszukany. Dałeś im zasoby, bezpieczne miejsca dla ich baz, dostęp do twoich najbardziej tajnych informacji obronnych, dostęp do twojego DNA i wiele więcej, a wszystko to po to, aby ugasić twoją chciwość na władzę i informacje. Oczywiście obce gatunki szybko zauważyły, że mają do czynienia z prostymi istotami i przekazały fałszywe, gorsze informacje o ich technologii, spodziewając się, że osiągną znacznie więcej dzięki współpracy niż twój gatunek. Na przykład przekazali ci informacje, że napęd statku można zbudować tylko z niestabilnych elementów o dużej liczbie protonów, ale zaprzeczyli informacji o tym, jaki napęd można zbudować z różnymi modyfikacjami i jak będzie działał ze stabilnymi elementami o niższych numerach układu okresowego. sposób, w jaki to robią. Pomimo tych półprawd, stworzyłeś napęd, ale zależałeś od syntezy elementów o wysokiej liczbie protonów, więc stworzyłeś własną technologię. Pozaziemskie procedury budowy „UFO” zostały zinterpretowane w taki sposób, że rozwiązanie starych problemów spowodowało pojawienie się nowych problemów. Nigdy nie powiedzieli ci pełnej prawdy, ale zawsze wymyślili nowe sprytne kłamstwa, które później prowadzą do problemów technicznych i uzależnienia od nich. W ostatnich latach, od 1970 do 1980 roku, w końcu miały miejsce różne incydenty między obcymi rasami a ziemskimi rządami. Nie chcę tutaj wdawać się w szczegóły, bo jest tego dużo i nie jestem nawet do końca pewien wszystkiego. Całość opiera się na związku z nowymi lub, lepiej mówiąc, starymi problemami technicznymi z twoimi statkami, które zbudowałeś, ich kamuflażem i kontrolą oraz niezadowalającymi lotami próbnymi w kosmos, ponieważ groziło im ujawnienie. Wasi żołnierze i politycy powoli, bardzo powoli, po ponad 20 latach prób dochodzą do wniosku, że zostali oszukani przez te obce rasy. Niezliczone nieporozumienia i wzajemne przejęcia między obiema stronami ostatecznie doprowadziły do ​​kłótni między tobą a kosmitami, w wyniku czego zestrzelono trzy obce specjalne UFO, jak to nazywasz, broń elektromagnetyczną i potyczkę wojskową w jednej z ich podziemnych baz. W wyniku tych ataków obcy gatunek ostatecznie wycofał się z wszelkich kontaktów z tobą i oczywiście jeszcze bardziej się na ciebie złościł. Dlatego zaliczyłem tych kosmitów do trzech wrogich wam grup, podczas gdy pozostałe dwie nadal zajmują się swoimi sprawami, w których zimna wojna dominuje nad dominacją waszej planety. Twoi dawni „przyjaciele” i ich partnerzy w końcu przygotowują się do przejęcia wyłącznej prawa i absolutnej dominacji twoich surowców i ludzkiego DNA. Obecnie prawdopodobnie prawdą jest, że brakuje im niektórych możliwości technicznych i większej siły, której potrzebują bezpośrednio do osiągnięcia swoich celów. Oczekujemy jednak negatywnych działań przeciwko tobie, być może nieco subtelnych, w ciągu najbliższych kilku lat lub dekad.

– Czy inne obce gatunki robią coś przeciwko tym wrogim działaniom? Szczególnie bardziej rozwinięte gatunki mogą coś zrobić …

– Mylisz się. Szczególnie bardziej zaawansowane gatunki po prostu o ciebie nie dbają. Jesteście dla nich jak zwierzęta w bardzo dużym laboratorium. Aby to zrozumieć, atak obcych zakłóciłby ich plany dotyczące Ziemi, ale nie sądzę, aby to był powód do konfrontacji z innymi gatunkami. Wielu z nich mogłoby szukać dla siebie innej planety badawczej lub mogliby studiować twoje zachowanie i świadomość z dużej odległości, ponieważ sytuacja kryzysowa byłaby interesująca dla ich badań. Co robisz, ilekroć ludzie patrzą na mrowisko, a inna osoba wchodzi i wchodzi do niego? Albo odejdziesz, albo poszukasz innego mrowiska, albo będziesz obserwować mrówki w ich kryzysowych warunkach. Żaden z was, nawet jeśli jest większy i silniejszy niż ten, który nadepnął na mrowisko, nie będzie z początku bezsensownie bronił nieznaczących mrówek. Nikt. Musisz wziąć pod uwagę punkt widzenia istot bardziej rozwiniętych. Jesteście mrówkami. Nie oczekuj żadnej pomocy od obcych. Oczywiście poprosilibyśmy również o pomoc, jeśli okaże się, że Twoi dawni partnerzy połączyli siły przeciwko Tobie. Niektórzy członkowie waszego ludzkiego rządu są w pełni świadomi naszego istnienia. Częściowo także ze względu na starą tradycję religijną. Na przykład w stolicy jest ogromny budynek, częściowo zbudowany pod ziemią, który jest całkowicie dedykowany mojemu rodzajowi, a także jest bezpośredni dostęp do szybu windy do systemu podziemnego. W tym budynku odbywają się częściowe spotkania między nami a ludźmi. W ciągu ostatnich kilku lat przekazywaliśmy Państwu tutaj informacje. O ile wiem, będziemy nadal trzymać się z dala od konfliktu najlepiej, jak potrafimy. Powinieneś nauczyć się samodzielnie rozwiązywać swoje problemy lub stać się na tyle inteligentnym, aby takie sytuacje nigdy się nie zdarzyły. Tylko czas pokaże, co nadejdzie i co może się wydarzyć z Twojej strony. Naprawdę nawet nie chcę nic sugerować.

– Mam obrazy pięciu różnych UFO, które są rzekomo prawdziwe. Czy możesz rzucić okiem na te zdjęcia i powiedzieć mi, który z nich może być prawdziwym obcym statkiem?

– Spróbuję. Możesz dziś zadać mi wiele pytań, ale nie mogę jednoznacznie na nie odpowiedzieć. Nie przeceniaj mojej wiedzy, nie jestem ekspertem od technologii obcych i projektowania statków kosmicznych. Jeśli chcesz się upewnić, zwykle istnieją różne szczegóły techniczne i osobliwości prawdziwych „UFO”, które można łatwo odróżnić od zjawisk naturalnych lub oszustw ludzkich. Kształt prawdziwych statków można naśladować, co utrudnia identyfikację obcego obiektu z absolutną pewnością. Spróbuję, pokaż mi zdjęcia [ogląda zdjęcia tylko przez kilka sekund, a następnie odrzucae zdjęcia 1, 3 i 5].

Te trzy obrazy to oczywiste fałszerstwa lub zła identyfikacja. W tym obrazie, wydaje mi się, że jest fotografowany mały model faktycznie istniejący obcy statek. Brakuje ważnych funkcji, które odnoszą się do metod i właściwości fizycznych siłownika. Ogólnie rzecz biorąc, wyraźniejszy i kolor, tym bardziej prawdopodobne jest to fałszerstwo, ponieważ lewitacji statek jest zwykle ukryte w polu przewoźnika, który zwykle zakłóca koloru lub kształtu, pola shift Tryb. To może wydawać się dziwne, ale zamglony i widmowego przesuniętymi zdjęcia są czasami interpretowane jako wskazanie do ewentualnej autentyczności. Nawiasem mówiąc, ten obiekt leci nad wodą. Gdyby to był prawdziwy statek, i tak musielibyśmy zobaczyć depresję lub falę na powierzchni. Ponieważ powierzchnia jest płaska, jasne jest, że to nie jest prawdziwy statek. Moim zdaniem żadne z tych trzech zdjęć nie przedstawia rzeczywistych obiektów UFO w locie. Nie widzę żadnego obiektu na tym zdjęciu, to wada optyki aparatu. Naprawdę powinieneś być na tyle sprytny, żeby nie wierzyć w takie oszustwa. Jeśli Twoja opinia publiczna od dawna ściga podróbki i oszustwa, prawdopodobnie za późno dowiesz się, co naprawdę dzieje się w atmosferze nad tobą.

To wydaje się być prawdziwym UFO, przynajmniej widzisz niezbędne cechy. Na pierwszy rzut oka zamieściłbym to na statkach pozaziemskich, które odwiedzały waszą planetę przez ostatnie 35 lat. Sam przedmiot jest metalowy w kształcie dysku. Z pewnością ma nieregularny kształt i kolor pod wpływem pola. Te cztery białe i bardzo długie kolumny na spodzie samego statku są powodowane przez quasi-grawitacyjne promieniowanie napędu, uniwersalnego pola sił, które pojawia się jako światło w kierunku symulowanej grawitacji. W rzeczywistości nie jest to prawdziwe światło, zwykle nie jest to prawdziwe światło, ilekroć widzisz świecące „UFO”, ale jest to specjalne pole mocy napędu, które przejawia się w przestrzeni, którą zajmuje, niezależnie od tego, jak manifestuje się jako światło. Powód wyświetlania tego specjalnego systemu wysokoenergetycznego w atmosferze nie jest dla mnie całkowicie jasny, możliwe, że jest to rodzaj interakcji lub wpływu na środowisko. W każdym razie jest to poważne pominięcie, gdy technologia ta została sfotografowana przez ludzi. Cóż, myślę, że większość z was i tak tego nie rozumie, a ci, którzy to rozumieją, nie powiedzą tego publicznie.

To rzeczywiście jest prawdziwy obiekt latający, ale nie jest to bynajmniej pozaziemskie pochodzenie. Trójkątne obiekty latające nie są po prostu używane przez kosmitów, przynajmniej nie w tej formie. Każda forma aerodynamiczna jest produktem ludzkim. To jeden z twoich własnych tajnych projektów wojskowych, które produkujesz, wykorzystując prymitywne wykorzystanie technologii pozaziemskiej przekazanej ci przez kosmitów w latach 1960. i 1970. na sam statek nie działają żadne siły zewnętrzne. Ogólnie rzecz biorąc, statki mają zaokrąglone kształty i są zbudowane bez ostrych krawędzi, takich jak dysk lub cylinder, ponieważ pole napędowe może łatwiej przepływać. Twoje projekty, wykonane przy użyciu technologii kontrolowanego pola pozaziemskiego, mogą również mieć konwencjonalne systemy silników odrzutowych, więc zawsze są trójkątne i zbudowane tak, aby można je było kontrolować za pomocą tego reaktywnego napędu. W tym przypadku statek płynie przede wszystkim w swoim kontrolowanym polu mocy. Czy widzisz tu zniekształcenie i quasi-światło obracających się cylindrów? Jest to niewątpliwy dowód autentyczności zdjęcia. Możesz się zastanawiać, dlaczego są tam cylindry 4? Jest to niezwykłe, ale różnice między nimi wydają się właściwe. Kolor jest bardzo ciemny, a zniekształcenie optyczne jest bardzo zauważalne. Prawdopodobnie jest to rekonstrukcja oryginalnego systemu od waszych naukowców. Ponieważ obcy nie przekazali ci żadnych dalszych informacji, ponieważ nie zgadzają się na budowę statków bez ich pomocy, twoi naukowcy nie są w stanie zrozumieć, jak niebezpieczna jest ta operacja. Ich odbudowa nie poprawia systemu, a jedynie bardziej destabilizuje. Oba przednie cylindry są zbyt blisko siebie, na pewno energia z nich przepłynie do siebie. Kolor pokazuje mi silne promieniowanie wtórne, prawdopodobnie będzie tak, że zostały użyte elementy o dużej liczbie protonów, jak zwykle u Ciebie. W każdym razie przebywanie w pobliżu nieosłoniętego pola jest bardzo niebezpieczne. Czy wiesz, kto go fotografował i czy miał jakieś ślady oparzeń lub promieniowania?

– Nie wiem. Skąd pochodzą te UFO wojskowe? Ze Stanów Zjednoczonych?

– Tak. Myślę, że to zwykle prawda. Z zachodniego kontynentu.

– Dlaczego oni robią loty przez gęsto zaludnione obszary Europy? To zdjęcie pochodzi z Belgii. To nie ma sensu. Czy możesz mi to wyjaśnić?

– Dlaczego nie wiem, w jaki sposób mogę wyjaśnić dziwne ludzkie zachowania? Możliwe, że są to zdalne testy lub testy elektromagnetycznych systemów maskujących. Odwieczny wróg narodu amerykańskiego jest po tej stronie świata, więc dlaczego nie mogliby go tutaj przetestować? W domu mieli wystarczająco dużo czasu, aby przetestować swoje statki w tę iz powrotem. Być może przyciągnęło to zbyt wiele uwagi. Na jednym z tych dysków niestabilnych, jak pokazują twoje zdjęcia, jest raczej mało prawdopodobne, że jest to statek, który mógłby wykonać lot o tej długości nad oceanem. Możliwe, że baza testowa jest tutaj na twoim kontynencie. Niestety nic o tym nie wiem.

– Wielu czytelników pierwszego transkrypcji zapytało o twój pierwszy kontakt z Panem EF. Wiem, że to jest opowieść z twojej opowieści, ale czy mógłbyś powtórzyć to jeszcze raz dla tego nowego transkrypcji?

– Oczywiście. Historia zaczęła się dwa lata temu, tutaj, w Szwecji. Odkąd byłem młody, bardzo interesował mnie twój gatunek i zachowanie. W tym czasie studiowałem twoją literaturę tak często, jak to było możliwe. Oczywiście nie jest łatwo posiadać ludzkie książki w mojej ojczyźnie, ale ponieważ moja grupa lub rodzina jest na wyższej pozycji w społeczeństwie, mogłem zebrać razem trochę materiału i czasami porozmawiać z innymi ludźmi mojego pokroju, którzy już mieli kontakt z ludźmi. Byłem naprawdę ciekawy twojego gatunku i gdy tylko pozwolono mi wyjść na powierzchnię, od razu spróbowałem zebrać więcej informacji. Przede wszystkim jednak zabroniono mi bezpośredniego kontaktu z ludźmi, ponieważ na moim stanowisku nie było takiej potrzeby. To było w twoim roku 1998, kiedy byłem w drodze, stamtąd dalej na północ, w odległych lasach, w pobliżu wejścia do mojego świata, zbierając próbki biologiczne, których używamy do monitorowania zanieczyszczenia twojego środowiska i niszczenia twojej flory i fauny, dla statystyczna ocena twojego gatunku. Właśnie wracałem do wejścia, oczywiście, dzięki naszej wrażliwości na pole magnetyczne Ziemi możemy się łatwiej zorientować, a w pobliżu dużego jeziora, ku mojemu zdziwieniu, natknąłem się na chatę z bali w lesie. W tym przedmiocie wyczułem ludzką świadomość. To był EF. Właściwie nie miałem pozwolenia na kontakt z innymi gatunkami, ale ponieważ wcześniej z powodzeniem korzystałem z mimikry, nawet z większymi grupami ludzi – nigdy nie spotkałem człowieka, gdy byłem sam, miałem prymitywną ciekawość i chciałem rozmawiam z osobą w kabinie, więc zapukałem do drzwi. EF otworzył mi drzwi i wdaliśmy się w interesującą rozmowę. Jego język nie był wówczas dla mnie zbyt powszechny, ale nie jest tak trudno nauczyć się nowego języka, kiedy można czytać informacje z podświadomości innej osoby. Właśnie mu powiedziałem, że pochodzę z obcego kraju na wschodzie. Oczywiście w tamtym czasie naprawdę nie mógł wiedzieć, kim jestem. Był absolutnie przekonany, że rozmawia z istotą swojego rodzaju, nawet jeśli była to tylko mimika. Ponieważ miałem również za zadanie odkrywanie tego terenu, gdzie musiałem zostać przez kilka dni, odwiedziłem go trzy razy jako istota ludzka w krótkim czasie. Na początku rozmawialiśmy o rzeczach zwykłych, później doszliśmy do tematów religijnych i fizycznych. Wydawał się rozumieć moją wiedzę i byłam również przytłoczona jego jasnymi myślami i relacjami z ludźmi, wizerunkiem jego osobowości i własnymi opiniami. Mam wrażenie, że podlegacie opiniom opartym na opinii publicznej lub predestynacji, na przykład, że „gatunki gadów są złe” i tak dalej. Prowadziłem rozmowę w tym kierunku, a EF powiedział mi coś, co wskazywało na to, że wierzy w obce gatunki i że nie muszą być złe, ale może po prostu nie są takie jak my. Cieszyło mnie to. W tym momencie oczywiście nie mogłem rozmawiać z nim konkretnie o mojej wiedzy, ponieważ nadal by mi nie uwierzył i nie uważał mnie za żartownisia. Wpadłem na bardzo, bardzo nietypowy pomysł, jak na mój rodzaj, aby pokazać mu swoją prawdziwą formę, co zrobiłem podczas naszego wywiadu, podczas naszej czwartej sesji w kabinie. Rzeczywiście, był przeznaczony do naszego kontaktu, był otwarty, szczery, inteligentny, nie miał skłonności religijnych ani wpływów, żył samotnie w izolacji i nikt by mu nie uwierzył, gdyby zdecydował się opublikować swoją historię. Pozwoliłem sobie na to, ale wtedy miałem poważne wątpliwości co do poprawności mojego działania, zwłaszcza gdy zareagował… bardzo… gwałtownie. Jednak po jakimś czasie odzyskał panowanie nad sobą i w końcu mogliśmy rozmawiać konkretnie o pewnych sprawach. Teraz nie miał innego wyboru, jak tylko mi zaufać. To był początek serii spotkań, które początkowo odbywały się tam w lesie, ale później byłem też w jego odległym domu. W końcu skontaktował mnie z tobą… i dlatego siedzimy tutaj teraz i znowu rozmawiamy o rzeczach, w które nikt w ludzkim społeczeństwie prawdopodobnie nie uwierzy.

– Powiedziałeś, że nie miałeś wtedy pozwolenia na kontakt z ludźmi. Czy uważasz, że masz teraz prawo rozmawiać z EF i mną o tych wszystkich sprawach, a nawet powiadomić społeczność naukową?

– Tak Trudno to wyjaśnić. Powiedzmy, że jestem w stanie uzyskać takie upoważnienie bez uwzględnienia możliwych konsekwencji. W tej pozycji mam „odporność” na pewne ograniczenia. Spójrzmy na to w ten sposób.

– Jeśli inne osoby chcą się z Tobą skontaktować, masz szansę to zrobić?

– Generalnie nie. Unikamy kontaktu z Tobą i pracujemy na powierzchni tylko w odległych miejscach, a tam będziemy używać mimiki na wypadek, gdybyśmy spotkali jakichś ludzi. Teraz, kiedy z wami rozmawiam, nie oznacza to, że inni pójdą za moim przykładem. Oczywiście możesz spróbować znaleźć wejście do mojego świata i spenetrować nasze terytorium. Może to jednak prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji dla intruzów. Nie masz szans poznać nas na powierzchni. Nie możesz nawet skontaktować się z nami bezpośrednio, musimy się z Tobą skontaktować, tak jak ja to zrobiłem z EF, jednak tego typu kontakty nie są regułą, ale są bardzo rzadkie. Jest absolutnie możliwe, poza wyglądem, który może być jedynie mimiką, aby dowiedzieć się, kto jest kim.

– Czy możesz opisać lokalizację swojego podziemnego domu?

– Spróbuję, ale nie powiem ci dokładnie, gdzie to jest. Moja ojczyzna leży w jednej z naszych mniejszych podziemnych lokalizacji, na wschód stąd. Dam ci kilka liczb, abyś mógł lepiej zrozumieć siebie. Chwileczkę… Muszę spróbować przekonwertować nasze stawki na swoje jednostki. Jest to jaskinia w kształcie kopuły, położona na głębokości około 4300 m pod powierzchnią ziemi. Jaskinia powstała dla naszej kolonii około 3000 lat temu. Główna część konstrukcji stropu jest sztucznie wbudowana w skałę, a bryła została przebudowana na niemal idealne proporcje bardzo płaskiej kopuły o owalnym rzucie. Według twoich standardów średnica kopuły wynosi około dwóch i pół kilometra. Wysokość kopuły w najwyższym punkcie wynosi około 220 m. Poniżej tego najwyższego punktu znajduje się specjalna biało-szara cylindryczna konstrukcja nośna w każdej kolonii, która utrzymuje siatkę plastra miodu konstrukcji nośnej kopuły. Budynek ten jest najwyższym, największym i najstarszym w całej kopule i zawsze jest budowany jako pierwsza konstrukcja wraz z zabezpieczeniem sufitu. W międzyczasie jest często odbudowywany i naprawiany. Budynek ten ma bardzo szczególną nazwę i znaczenie religijne. Mamy tylko jedną taką kolumnę, większe kolonie mają jeszcze więcej kolumn w zależności od konstrukcji i kształtu stropu. Na przykład jedna z głównych kolonii w Azji Środkowej ma 9 takich kolumn, ale ta jaskinia ma ponad 25 kilometrów długości. Budynek centralny jest zwykle centrum religii, ale także centrum kontroli klimatu i regulacji oświetlenia. W naszej kolonii mamy łącznie 5 dużych sztucznych źródeł światła, które generują promieniowanie UV i ciepło za pomocą źródeł grawitacyjnych. Otwory wentylacyjne i systemy świetlne z powierzchni również przechodzą przez te kolumny i naturalnie są bardzo intensywnie kontrolowane. Nawiasem mówiąc, mamy 3 szyby powietrzne i 2 systemy wind, a nawet tunel łączący z inną główną kolonią, która leży około 500 kilometrów dalej na południowy wschód. Jeden szyb windy prowadzi do jaskini blisko powierzchni, pozostałe prowadzą do jednego z naszych hangarów statków, pamiętajmy, że to cylindryczne statki są ukryte bliżej powierzchni w skalistym obszarze górskim. Zwykle są tylko trzy statki. To mały hangar. Pozostałe budynki w kolonii są przeważnie koncentrycznie w okręgach wokół głównej kolumny nośnej i są zwykle znacznie bardziej płaskie, zwykle mają tylko 3 do 20 m wysokości. Pomieszczenia mają okrągły kształt i podobne kopuły. Kolor jest nawet zróżnicowany w zależności od rodzaju koła i odległości od głównej kolumny. Na północ od kolumny znajduje się kolejny, bardzo duży i płaski okrągły budynek. Ta struktura, zaburzająca koncentryczny system kolonii, ma średnicę około 250 metrów. Jest to sztuczna strefa słoneczna, w której znajdują się specjalnie oświetlone korytarze i pomieszczenia. W tych miejscach występuje bardzo silne promieniowanie UV, a pokoje służą do ogrzewania naszej krwi. Istnieje również klinika medyczna i sala konferencyjna. Za zewnętrznym pierścieniem kolonii znajdują się strefy, w których trzymane są zwierzęta – jak wiadomo, musimy spożywać pokarmy mięsne, a także ogrody, w których rosną rośliny i grzyby. Jest także ciepła i zimna woda ze źródeł podziemnych. Elektrownia znajduje się na skraju kolonii. Generator jest zasilany przez syntezę atomów, jako podstawowe źródło, i dostarcza kolonii światło i energię. Nawiasem mówiąc, moja grupa lub „nasza rodzina” mieszka w czwartym kręgu budynków z centralnej kolumny wspierającej. Tyle w krótkim czasie. Opisanie wszystkich budynków i ich znaczenia byłoby za daleko. Trudno opisać coś takiego, ponieważ jest to zupełnie inny styl środowiska i kultury niż to, do czego przywykłeś w swoim życiu na powierzchni. Naprawdę trzeba to zobaczyć, żeby w to uwierzyć.

– Czy mogę to kiedykolwiek zobaczyć?

– Kto wie, może. Czas przyniesie nowe możliwości.

– Ile twoich stworzeń żyje w tej kolonii?

– Około 900.

– To prawdopodobnie koniec rozmowy. Czy masz ostatnią wiadomość dla czytelnika?

– Tak. Jestem bardzo zaskoczony wieloma komentarzami do moich słów. Oczywiście jestem także rozczarowany religijnym przedstawieniem mojej istoty jako wroga, o którym mówiono, i która jest głęboko zanurzona w twoim umyśle. Powinieneś nauczyć się oceniać różnice w starych tradycjach i nie być pod kontrolą czegoś lub kogoś, kto już nie ma lat 5000. W końcu jesteście wolnymi istotami. To są moje ostatnie słowa.

Z reptilianinem rozmawiał Ole K. ze Szwecji
Tłumaczenie: Jan Pavlík
Źródło oryginalne: Galactic.no
Źródło polskojęzyczne: pl.Suenee.cz


TAGI: , ,

Poznaj plan rządu!

OD ADMINISTRATORA PORTALU

Hej! Cieszę się, że odwiedziłeś naszą stronę! Naprawdę! Jeśli zależy Ci na dalszym rozpowszechnianiu niezależnych informacji, ujawnianiu tego co przemilczane, niewygodne lub ukrywane, możesz dołożyć swoją cegiełkę i wesprzeć "Wolne Media" finansowo. Darowizna jest też pewną formą „pozytywnej energii” – podziękowaniem za wiedzę, którą tutaj zdobywasz. Media obywatelskie, jak nasz portal, nie mają dochodów z prenumerat ani nie są sponsorowane przez bogate korporacje by realizowały ich ukryte cele. Musimy radzić sobie sami. Jak możesz pomóc? Dowiesz się TUTAJ. Z góry dziękuję za wsparcie i nieobojętność!

Poglądy wyrażane przez autorów i komentujących użytkowników są ich prywatnymi poglądami i nie muszą odzwierciedlać poglądów administracji "Wolnych Mediów". Jeżeli materiał narusza Twoje prawa autorskie, przeczytaj informacje dostępne tutaj, a następnie (jeśli wciąż tak uważasz) skontaktuj się z nami! Jeśli artykuł lub komentarz łamie prawo lub regulamin, powiadom nas o tym formularzem kontaktowym.

7 komentarzy

 1. Wolfman 12.04.2021 10:37

  Chciałbym się móc tak dobrze zjarac i mieć takie podobne wizje. Napisałbym scenariusz do K-Pax 2

 2. realista 12.04.2021 23:24

  facepalm… .. .

 3. beton234 13.04.2021 12:03

  Naprawdę nie rozumiem po co wrzucać tutaj takie brednie. Myślałem że to jest portal informacyjny a nie platforma pseudo s-f na której zamieszczać mogą swoje wypociny pragnące uwagi osobniki z poważnymi zaburzeniami osobowości. Żeby nie było, próbowałem to nawet czytać bo nie mam w zwyczaju krytykowania czegoś, z czym się sam nie zapoznałem. Ale nie dałem rady przebrnąć przez więcej niż trzy akapity. Poziom absurdu, braku jakiejkolwiek logiki czy w końcu sam poziom wypowiedzi owej tajemniczej, będącej na, jak sugeruje to tekst, wysokim poziomie rozwoju intelektualnego istoty sugerujący średnio ogarniętego nastolatka zafascynowanego s-f, nie daje możliwości przebrnięcia przez ten stek bzdur komuś, kto uważa się za osobę myślącą.

 4. beton234 13.04.2021 12:07

  Punkt zero, zmniejsz dawkę LSD podczas następnej “medytacji”, może zapamiętasz coś ciekawego z kolejnej rozmowy jeśli Ci się przydarzy i będziesz mógł ją tu zamieścić;-)

 5. Admin WM 13.04.2021 12:48

  @beton234
  Bo to są… WOLNE media? A nie media poprawne światopoglądowo, ideologicznie czy treściowo zgodne z oczekiwaniami większości? Na WM jest miejsce dla wszelkich treści – także kontrowersyjne. Informacja o czym jest materiał – jest w pierwszym akapicie. Czytelnik decyduje, czy na nim poprzestanie, czy zechce przeczytać. Jak idziesz do biblioteki – też próbujesz mówić bibliotekarzowi jakie książki powinien mieć na półkach, a jakich nie wypada?

 6. realista 13.04.2021 20:35

  z tymi jazdami to nie da się nie zauważyć… .. .

 7. Fenix 14.04.2021 10:20

  Kontakt na własne życzenie. Jeśli wierzysz że istnieją inne cywilizacje oprócz naszej w wszechświecie,to co za różnica istnienia innej rasy kilka kilometrów w głębi Ziemi. Przetrwają najlepiej przystosowani, to ci co tworzą swój świat, wspierają swój rozwój. I nie walczą między sobą o przejęcie władzy nad światem. Tak zmanipulowali polityków i wojsko , a technologia UFO przerosła wiedzę i umiejętności naukowców , i wyparowali. Dowiedziałam się że mamy 4 stany materii ,stały, ciekły, gazowy i plazma ,5 energii działania.

Dodaj komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz.
Jeśli już się logowałeś - odśwież stronę.